Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor kadetky

6. kolo
VK Lanškroun-Orel Letohrad
Sokol Česká Třebová B-VK Litomyšl
Sokol Pardubice I.-Energetik Chvaletice
Příští kolo
Energetik Chvaletice-Orel LetohradSO9.11.10:00
VK Litomyšl-Sokol Pardubice I.SO9.11.10:00
VK Lanškroun-Sokol Česká Třebová BSO9.11.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Sokol Česká Třebová B 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Sokol Pardubice I. 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Energetik Chvaletice 0 0 0 0 0   0:0 0
4 VK Lanškroun 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Orel Letohrad 0 0 0 0 0   0:0 0
6 VK Litomyšl 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 10. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad Zíma F.
2 5. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice Fiala K.
3 11. 1. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová B - Sokol Pardubice I. Hübl F.
2. kolo
4 5. 10. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad Zíma F.
5 5. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice Fiala K.
6 11. 1. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Sokol Pardubice I. Hübl F.
3. kolo
7 12. 10. 2019, 10:00 Orel Letohrad - Sokol Pardubice I. Petráčková K.
8 12. 10. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová B Roudenský M.
9 12. 10. 2019, 10:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun Kaštánek A.
4. kolo
10 12. 10. 2019, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Pardubice I. Petráčková K.
11 12. 10. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová B Roudenský M.
12 12. 10. 2019, 13:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun Kaštánek A.
5. kolo
13 2. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Orel Letohrad Vyhnálek M.
14 2. 11. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová B - VK Litomyšl Hübl F.
15 2. 11. 2019, 10:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice Solař J.
6. kolo
16 2. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Orel Letohrad Vyhnálek M.
17 2. 11. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová B - VK Litomyšl Hübl F.
18 2. 11. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice Solař J.
7. kolo
19 9. 11. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - Orel Letohrad Sobotka V.
20 9. 11. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. Slezák V.
21 9. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová B Fiala K.
8. kolo
22 9. 11. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Orel Letohrad Sobotka V.
23 9. 11. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. Slezák V.
24 9. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová B Fiala K.
9. kolo
25 7. 12. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová B - Orel Letohrad Rejman Z.
26 7. 12. 2019, 10:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun Kvídera M.
27 7. 12. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Sobotka V.
10. kolo
28 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Orel Letohrad Rejman Z.
29 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun Kvídera M.
30 7. 12. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Sobotka V.
11. kolo
31 11. 1. 2020, 10:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl Tipelt L.
32 11. 1. 2020, 10:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun Sobotka V.
33 5. 10. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová B Stehlík P.
12. kolo
34 11. 1. 2020, 13:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl Tipelt L.
35 11. 1. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun Sobotka V.
36 5. 10. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová B Stehlík P.
13. kolo
37 25. 1. 2020, 11:00 Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad Slezák V.
38 25. 1. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová B - Energetik Chvaletice Maťátko V.
39 25. 1. 2020, 10:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Fiala K.
14. kolo
40 25. 1. 2020, 15:00 Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad Slezák V.
41 25. 1. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Energetik Chvaletice Maťátko V.
42 25. 1. 2020, 13:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Fiala K.
15. kolo
43 1. 2. 2020, 10:00 Orel Letohrad - VK Lanškroun Oyunchimeg L.
44 1. 2. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová B Krátký M.
45 1. 2. 2020, 10:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. Roudenský M.
16. kolo
46 1. 2. 2020, 13:00 Orel Letohrad - VK Lanškroun Oyunchimeg L.
47 1. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová B Krátký M.
48 1. 2. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. Roudenský M.
17. kolo
49 7. 3. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Energetik Chvaletice Tipelt L.
50 7. 3. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl Solař J.
51 7. 3. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová B - VK Lanškroun Maťátko V.
18. kolo
52 7. 3. 2020, 13:00 Orel Letohrad - Energetik Chvaletice Tipelt L.
53 7. 3. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl Solař J.
54 7. 3. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová B - VK Lanškroun Maťátko V.
19. kolo
55 21. 3. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová B Petráčková K.
56 21. 3. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Maťátko V.
57 21. 3. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice Slezák V.
20. kolo
58 21. 3. 2020, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová B Petráčková K.
59 21. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Maťátko V.
60 21. 3. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice Slezák V.
Vedoucí soutěže - Mgr. Marcela Sezemská, Vančurova 13, Svitavy, 568 02 ; TM 739 400 608 ; Email: marcela.sezemska@seznam.cz
© ČVS 2015-2018