Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina

Krajský přebor kadetky

9. kolo
VK Litomyšl-
VK Choceň-VK Vysoké Mýto
TJ Svitavy B-Orel Letohrad
Slovan Moravská Třebová-Sokol Česká Třebová
Příští kolo
VK Litomyšl-ST30.11.0:00
VK Choceň-VK Vysoké MýtoSO5.12.14:00
TJ Svitavy B-Orel LetohradSO5.12.14:00
Slovan Moravská Třebová-Sokol Česká TřebováSO5.12.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Orel jednota Letohrad 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 Volejbalový klub Vysoké Mýto, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbalový klub Choceň, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Svitavy, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Tělocvičná jednota Sokol Geodézie Česká Třebová 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 3. 10. 2020, 10:00 Orel Letohrad - .
2 3. 10. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - Sokol Česká Třebová .
3 3. 10. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Slovan Moravská Třebová .
4 3. 10. 2020, 10:00 VK Choceň - TJ Svitavy B .
2. kolo
6 3. 10. 2021, 14:00 VK Vysoké Mýto - Sokol Česká Třebová .
7 3. 10. 2020, 14:00 VK Litomyšl - Slovan Moravská Třebová .
8 3. 10. 2020, 14:00 VK Choceň - TJ Svitavy B .
3. kolo
10 10. 10. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - VK Choceň .
11 10. 10. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - VK Litomyšl .
12 10. 10. 2020, 10:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto .
4. kolo
14 10. 10. 2020, 14:00 Slovan Moravská Třebová - VK Choceň .
15 10. 10. 2020, 14:00 Sokol Česká Třebová - VK Litomyšl .
16 10. 10. 2020, 14:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto .
5. kolo
18 24. 10. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad .
19 24. 10. 2020, 10:00 VK Choceň - Sokol Česká Třebová .
20 24. 10. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Slovan Moravská Třebová .
6. kolo
22 24. 10. 2020, 14:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad .
23 24. 10. 2020, 14:00 VK Choceň - Sokol Česká Třebová .
24 24. 10. 2020, 14:00 TJ Svitavy B - Slovan Moravská Třebová .
7. kolo
26 14. 11. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B .
27 14. 11. 2020, 10:00 Orel Letohrad - VK Choceň .
28 14. 11. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - VK Litomyšl .
8. kolo
30 14. 11. 2020, 14:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B .
31 14. 11. 2020, 14:00 Orel Letohrad - VK Choceň .
32 14. 11. 2020, 14:00 VK Vysoké Mýto - VK Litomyšl .
9. kolo
34 5. 12. 2020, 10:00 VK Choceň - VK Vysoké Mýto .
35 5. 12. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad .
36 5. 12. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Česká Třebová .
10. kolo
38 5. 12. 2020, 14:00 VK Choceň - VK Vysoké Mýto .
39 5. 12. 2020, 14:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad .
40 5. 12. 2020, 14:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Česká Třebová .
11. kolo
42 12. 12. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Slovan Moravská Třebová .
43 12. 12. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy B .
44 12. 12. 2020, 10:00 VK Litomyšl - VK Choceň .
12. kolo
46 12. 12. 2020, 14:00 Orel Letohrad - Slovan Moravská Třebová .
47 12. 12. 2020, 14:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy B .
48 12. 12. 2020, 14:00 VK Litomyšl - VK Choceň .
13. kolo
50 19. 12. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - VK Litomyšl .
51 19. 12. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - VK Vysoké Mýto .
52 19. 12. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad .
14. kolo
54 19. 12. 2020, 14:00 TJ Svitavy B - VK Litomyšl .
55 19. 12. 2020, 14:00 Slovan Moravská Třebová - VK Vysoké Mýto .
56 19. 12. 2020, 14:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad .
15. kolo
58 9. 1. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto .
59 9. 1. 2021, 10:00 Slovan Moravská Třebová - VK Litomyšl .
60 9. 1. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - VK Choceň .
16. kolo
62 9. 1. 2021, 14:00 Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto .
63 9. 1. 2021, 14:00 Slovan Moravská Třebová - VK Litomyšl .
64 9. 1. 2021, 14:00 TJ Svitavy B - VK Choceň .
17. kolo
66 23. 1. 2021, 10:00 VK Choceň - Slovan Moravská Třebová .
67 23. 1. 2021, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová .
68 23. 1. 2021, 10:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad .
18. kolo
70 23. 1. 2021, 14:00 VK Choceň - Slovan Moravská Třebová .
71 23. 1. 2021, 14:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová .
72 23. 1. 2021, 14:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad .
19. kolo
74 6. 2. 2021, 10:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl .
75 6. 2. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová - VK Choceň .
76 6. 2. 2021, 10:00 Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy B .
20. kolo
78 6. 2. 2021, 14:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl .
79 6. 2. 2021, 14:00 Sokol Česká Třebová - VK Choceň .
80 6. 2. 2021, 14:00 Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy B .
21. kolo
82 27. 2. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - Sokol Česká Třebová .
83 27. 2. 2021, 10:00 VK Choceň - Orel Letohrad .
84 27. 2. 2021, 10:00 VK Litomyšl - VK Vysoké Mýto .
22. kolo
86 27. 2. 2021, 14:00 TJ Svitavy B - Sokol Česká Třebová .
87 27. 2. 2021, 14:00 VK Choceň - Orel Letohrad .
88 27. 2. 2021, 14:00 VK Litomyšl - VK Vysoké Mýto .
23. kolo
90 6. 3. 2021, 10:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň .
91 6. 3. 2021, 10:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B .
92 6. 3. 2021, 10:00 Sokol Česká Třebová - Slovan Moravská Třebová .
24. kolo
94 6. 3. 2021, 14:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň .
95 6. 3. 2021, 14:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B .
96 6. 3. 2021, 14:00 Sokol Česká Třebová - Slovan Moravská Třebová .
25. kolo
98 13. 3. 2021, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Orel Letohrad .
99 13. 3. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - VK Vysoké Mýto .
100 13. 3. 2021, 10:00 VK Choceň - VK Litomyšl .
26. kolo
102 13. 3. 2021, 14:00 Slovan Moravská Třebová - Orel Letohrad .
103 13. 3. 2021, 14:00 TJ Svitavy B - VK Vysoké Mýto .
104 13. 3. 2021, 14:00 VK Choceň - VK Litomyšl .
27. kolo
106 20. 3. 2021, 10:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy B .
107 20. 3. 2021, 10:00 VK Vysoké Mýto - Slovan Moravská Třebová .
108 20. 3. 2021, 10:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová .
28. kolo
110 20. 3. 2021, 14:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy B .
111 20. 3. 2021, 14:00 VK Vysoké Mýto - Slovan Moravská Třebová .
112 20. 3. 2021, 14:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová .
Vedoucí soutěže - Mgr. Marcela Sezemská, Vančurova 13, Svitavy, 568 02 ; TM 739 400 608 ; Email: marcela.sezemska@seznam.cz
© ČVS 2015-2018