Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor mužů I.třídy

1. kolo
Energetik Chvaletice-
VK Lanškroun-VK Litomyšl
SKO Hlinsko-Sokol Kerhartice
SK Rybník-TJ Svitavy A
Sokol Česká Třebová II-Sokol Pardubice I.
Příští kolo
Energetik Chvaletice-SO12.10.13:00
VK Lanškroun-VK LitomyšlSO12.10.13:00
SKO Hlinsko-Sokol KerharticeNE13.10.13:00
SK Rybník-TJ Svitavy ASO12.10.13:00
Sokol Česká Třebová II-Sokol Pardubice I.SO12.10.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 SK Rybník 0 0 0 0 0   0:0 0
1 TJ Svitavy A 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Sokol Česká Třebová II 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Sokol Pardubice I. 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Sokol Kerhartice 0 0 0 0 0   0:0 0
5 SKO Hlinsko 0 0 0 0 0   0:0 0
6 0 0 0 0 0   0:0 0
7 VK Lanškroun 0 0 0 0 0   0:0 0
8 VK Litomyšl 0 0 0 0 0   0:0 0
9 Energetik Chvaletice 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 10. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - .
2 12. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl .
3 13. 10. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Sokol Kerhartice .
4 12. 10. 2019, 10:00 SK Rybník - TJ Svitavy A .
5 12. 10. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - Sokol Pardubice I. .
2. kolo
6 12. 10. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - .
7 12. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl .
8 13. 10. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Sokol Kerhartice .
9 12. 10. 2019, 13:00 SK Rybník - TJ Svitavy A .
10 12. 10. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - Sokol Pardubice I. .
3. kolo
11 19. 10. 2019, 10:00 - Sokol Pardubice I. .
12 19. 10. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - Sokol Česká Třebová II .
13 19. 10. 2019, 10:00 Sokol Kerhartice - SK Rybník .
14 19. 10. 2019, 10:00 VK Litomyšl - SKO Hlinsko .
15 19. 10. 2019, 11:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun .
4. kolo
16 19. 10. 2019, 13:00 - Sokol Pardubice I. .
17 19. 10. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - Sokol Česká Třebová II .
18 19. 10. 2019, 13:00 Sokol Kerhartice - SK Rybník .
19 19. 10. 2019, 13:00 VK Litomyšl - SKO Hlinsko .
20 19. 10. 2019, 15:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun .
5. kolo
21 26. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - .
22 27. 10. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Energetik Chvaletice .
23 26. 10. 2019, 10:00 SK Rybník - VK Litomyšl .
24 26. 10. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - Sokol Kerhartice .
25 26. 10. 2019, 10:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy A .
6. kolo
26 26. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - .
27 27. 10. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Energetik Chvaletice .
28 26. 10. 2019, 13:00 SK Rybník - VK Litomyšl .
29 26. 10. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - Sokol Kerhartice .
30 26. 10. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy A .
7. kolo
31 2. 11. 2019, 10:00 - TJ Svitavy A .
32 2. 11. 2019, 10:00 Sokol Kerhartice - Sokol Pardubice I. .
33 2. 11. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová II .
34 2. 11. 2019, 11:00 Energetik Chvaletice - SK Rybník .
35 2. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - SKO Hlinsko .
8. kolo
36 2. 11. 2019, 13:00 - TJ Svitavy A .
37 2. 11. 2019, 13:00 Sokol Kerhartice - Sokol Pardubice I. .
38 2. 11. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová II .
39 2. 11. 2019, 15:00 Energetik Chvaletice - SK Rybník .
40 2. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - SKO Hlinsko .
9. kolo
41 9. 11. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - .
42 9. 11. 2019, 10:00 SK Rybník - VK Lanškroun .
43 9. 11. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - Energetik Chvaletice .
44 10. 11. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl .
45 9. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - Sokol Kerhartice .
10. kolo
46 9. 11. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - .
47 9. 11. 2019, 13:00 SK Rybník - VK Lanškroun .
48 9. 11. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - Energetik Chvaletice .
49 10. 11. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl .
50 9. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - Sokol Kerhartice .
11. kolo
51 16. 11. 2019, 10:00 - Sokol Kerhartice .
52 16. 11. 2019, 10:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy A .
53 16. 11. 2019, 11:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. .
54 16. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová II .
55 17. 11. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - SK Rybník .
12. kolo
56 16. 11. 2019, 13:00 - Sokol Kerhartice .
57 16. 11. 2019, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy A .
58 16. 11. 2019, 15:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. .
59 16. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová II .
60 17. 11. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - SK Rybník .
13. kolo
61 23. 11. 2019, 10:00 SK Rybník - .
62 23. 11. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - SKO Hlinsko .
63 23. 11. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun .
64 23. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - Energetik Chvaletice .
65 23. 11. 2019, 10:00 Sokol Kerhartice - VK Litomyšl .
14. kolo
66 23. 11. 2019, 13:00 SK Rybník - .
67 23. 11. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - SKO Hlinsko .
68 23. 11. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun .
69 23. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - Energetik Chvaletice .
70 23. 11. 2019, 13:00 Sokol Kerhartice - VK Litomyšl .
15. kolo
71 30. 11. 2019, 10:00 - VK Litomyšl .
72 30. 11. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - Sokol Kerhartice .
73 30. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy A .
74 1. 12. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Sokol Pardubice I. .
75 30. 11. 2019, 10:00 SK Rybník - Sokol Česká Třebová II .
16. kolo
76 30. 11. 2019, 13:00 - VK Litomyšl .
77 30. 11. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Kerhartice .
78 30. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy A .
79 1. 12. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Sokol Pardubice I. .
80 30. 11. 2019, 13:00 SK Rybník - Sokol Česká Třebová II .
17. kolo
81 7. 12. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - .
82 7. 12. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - SK Rybník .
83 7. 12. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - SKO Hlinsko .
84 7. 12. 2019, 10:00 Sokol Kerhartice - VK Lanškroun .
85 7. 12. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice .
18. kolo
86 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - .
87 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - SK Rybník .
88 7. 12. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - SKO Hlinsko .
89 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Kerhartice - VK Lanškroun .
90 7. 12. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice .
19. kolo
91 11. 1. 2020, 10:00 - Energetik Chvaletice .
92 11. 1. 2020, 10:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun .
93 11. 1. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - SKO Hlinsko .
94 11. 1. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - SK Rybník .
95 11. 1. 2020, 11:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová II .
20. kolo
96 11. 1. 2020, 13:00 - Energetik Chvaletice .
97 11. 1. 2020, 13:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun .
98 11. 1. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - SKO Hlinsko .
99 11. 1. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - SK Rybník .
100 11. 1. 2020, 15:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová II .
21. kolo
101 18. 1. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - .
102 18. 1. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy A .
103 18. 1. 2020, 10:00 SK Rybník - Sokol Kerhartice .
104 19. 1. 2020, 10:00 SKO Hlinsko - VK Litomyšl .
105 18. 1. 2020, 09:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice .
22. kolo
106 18. 1. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - .
107 18. 1. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy A .
108 18. 1. 2020, 13:00 SK Rybník - Sokol Kerhartice .
109 19. 1. 2020, 13:00 SKO Hlinsko - VK Litomyšl .
110 18. 1. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice .
23. kolo
111 25. 1. 2020, 10:00 - VK Lanškroun .
112 25. 1. 2020, 11:00 Energetik Chvaletice - SKO Hlinsko .
113 25. 1. 2020, 10:00 VK Litomyšl - SK Rybník .
114 25. 1. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - Sokol Česká Třebová II .
115 25. 1. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - Sokol Pardubice I. .
24. kolo
116 25. 1. 2020, 13:00 - VK Lanškroun .
117 25. 1. 2020, 15:00 Energetik Chvaletice - SKO Hlinsko .
118 25. 1. 2020, 13:00 VK Litomyšl - SK Rybník .
119 25. 1. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - Sokol Česká Třebová II .
120 25. 1. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - Sokol Pardubice I. .
25. kolo
121 1. 2. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - .
122 1. 2. 2020, 11:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Kerhartice .
123 1. 2. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová II - VK Litomyšl .
124 1. 2. 2020, 10:00 SK Rybník - Energetik Chvaletice .
125 2. 2. 2020, 10:00 SKO Hlinsko - VK Lanškroun .
26. kolo
126 1. 2. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - .
127 1. 2. 2020, 15:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Kerhartice .
128 1. 2. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová II - VK Litomyšl .
129 1. 2. 2020, 13:00 SK Rybník - Energetik Chvaletice .
130 2. 2. 2020, 13:00 SKO Hlinsko - VK Lanškroun .
27. kolo
131 22. 2. 2020, 10:00 - SKO Hlinsko .
132 22. 2. 2020, 09:00 VK Lanškroun - SK Rybník .
133 22. 2. 2020, 11:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová II .
134 22. 2. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. .
135 22. 2. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - TJ Svitavy A .
28. kolo
136 22. 2. 2020, 13:00 - SKO Hlinsko .
137 22. 2. 2020, 13:00 VK Lanškroun - SK Rybník .
138 22. 2. 2020, 15:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová II .
139 22. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. .
140 22. 2. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - TJ Svitavy A .
29. kolo
141 29. 2. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - .
142 29. 2. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - VK Litomyšl .
143 29. 2. 2020, 11:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice .
144 29. 2. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová II - VK Lanškroun .
145 29. 2. 2020, 10:00 SK Rybník - SKO Hlinsko .
30. kolo
146 29. 2. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - .
147 29. 2. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - VK Litomyšl .
148 29. 2. 2020, 15:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice .
149 29. 2. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová II - VK Lanškroun .
150 29. 2. 2020, 13:00 SK Rybník - SKO Hlinsko .
31. kolo
151 7. 3. 2020, 10:00 - SK Rybník .
152 8. 3. 2020, 10:00 SKO Hlinsko - Sokol Česká Třebová II .
153 7. 3. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. .
154 7. 3. 2020, 11:00 Energetik Chvaletice - TJ Svitavy A .
155 7. 3. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Kerhartice .
32. kolo
156 7. 3. 2020, 13:00 - SK Rybník .
157 8. 3. 2020, 13:00 SKO Hlinsko - Sokol Česká Třebová II .
158 7. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. .
159 7. 3. 2020, 15:00 Energetik Chvaletice - TJ Svitavy A .
160 7. 3. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Kerhartice .
33. kolo
161 14. 3. 2020, 10:00 VK Litomyšl - .
162 14. 3. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - Energetik Chvaletice .
163 14. 3. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - VK Lanškroun .
164 14. 3. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - SKO Hlinsko .
165 14. 3. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová II - SK Rybník .
34. kolo
166 14. 3. 2020, 13:00 VK Litomyšl - .
167 14. 3. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - Energetik Chvaletice .
168 14. 3. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - VK Lanškroun .
169 14. 3. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - SKO Hlinsko .
170 14. 3. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová II - SK Rybník .
35. kolo
171 21. 3. 2020, 10:00 - Sokol Česká Třebová II .
172 21. 3. 2020, 10:00 SK Rybník - Sokol Pardubice I. .
173 22. 3. 2020, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Svitavy A .
174 21. 3. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Kerhartice .
175 21. 3. 2020, 10:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl .
36. kolo
176 21. 3. 2020, 13:00 - Sokol Česká Třebová II .
177 21. 3. 2020, 13:00 SK Rybník - Sokol Pardubice I. .
178 22. 3. 2020, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Svitavy A .
179 21. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Kerhartice .
180 21. 3. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl .
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018