Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
9. kolo
Orel Letohrad -SKO Hlinsko
TJ Slavia Hradec Králové B-TJ Sokol Pardubice I.
Volejbal Červený Kostelec-TJ Energetik Chvaletice
VK Litomyšl-TJ Svitavy
TJ Sokol Kerhartice-SK Rybník
Příští kolo
Orel Letohrad -SKO HlinskoSO10.11.13:00
TJ Slavia Hradec Králové B-TJ Sokol Pardubice I.SO10.11.13:00
Volejbal Červený Kostelec-TJ Energetik Chvaletice SO10.11.13:00
VK Litomyšl-TJ SvitavySO10.11.13:00
TJ Sokol Kerhartice-SK RybníkSO10.11.13:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Energetik Chvaletice 00000 0:00
2 TJ Sokol Pardubice I.00000 0:00
3 Orel Letohrad 00000 0:00
4 TJ Slavia Hradec Králové B00000 0:00
5 Volejbal Červený Kostelec00000 0:00
6 VK Litomyšl00000 0:00
7 TJ Sokol Kerhartice00000 0:00
8 SK Rybník00000 0:00
9 TJ Svitavy00000 0:00
10 SKO Hlinsko00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
1. kolo
1 13. 10. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - SKO Hlinsko .
2 14. 10. 2018, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy .
3 13. 10. 2018, 10:00 Orel Letohrad - SK Rybník .
4 13. 10. 2018, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Sokol Kerhartice .
5 13. 10. 2018, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - VK Litomyšl .
2. kolo
6 13. 10. 2018, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - SKO Hlinsko .
7 14. 10. 2018, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy .
8 13. 10. 2018, 13:00 Orel Letohrad - SK Rybník .
9 13. 10. 2018, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Sokol Kerhartice .
10 13. 10. 2018, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - VK Litomyšl .
3. kolo
11 21. 10. 2018, 10:00 SKO Hlinsko - VK Litomyšl .
12 20. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - Volejbal Červený Kostelec .
13 20. 10. 2018, 10:00 SK Rybník - TJ Slavia Hradec Králové B .
14 21. 10. 2018, 10:00 TJ Svitavy - Orel Letohrad .
15 20. 10. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. .
4. kolo
16 21. 10. 2018, 13:00 SKO Hlinsko - VK Litomyšl .
17 20. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - Volejbal Červený Kostelec .
18 20. 10. 2018, 13:00 SK Rybník - TJ Slavia Hradec Králové B .
19 21. 10. 2018, 13:00 TJ Svitavy - Orel Letohrad .
20 20. 10. 2018, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. .
5. kolo
21 27. 10. 2018, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - SKO Hlinsko .
22 27. 10. 2018, 10:00 Orel Letohrad - TJ Energetik Chvaletice .
23 27. 10. 2018, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Svitavy .
24 27. 10. 2018, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - SK Rybník .
25 27. 10. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Kerhartice .
6. kolo
26 27. 10. 2018, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - SKO Hlinsko .
27 27. 10. 2018, 13:00 Orel Letohrad - TJ Energetik Chvaletice .
28 27. 10. 2018, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Svitavy .
29 27. 10. 2018, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - SK Rybník .
30 27. 10. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Kerhartice .
7. kolo
31 4. 11. 2018, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Sokol Kerhartice .
32 3. 11. 2018, 10:00 SK Rybník - VK Litomyšl .
33 4. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy - Volejbal Červený Kostelec .
34 3. 11. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slavia Hradec Králové B .
35 4. 11. 2018, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad .
8. kolo
36 4. 11. 2018, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Sokol Kerhartice .
37 3. 11. 2018, 13:00 SK Rybník - VK Litomyšl .
38 4. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy - Volejbal Červený Kostelec .
39 3. 11. 2018, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slavia Hradec Králové B .
40 4. 11. 2018, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad .
9. kolo
41 10. 11. 2018, 10:00 Orel Letohrad - SKO Hlinsko .
42 10. 11. 2018, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Sokol Pardubice I. .
43 10. 11. 2018, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Energetik Chvaletice .
44 10. 11. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy .
45 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - SK Rybník .
10. kolo
46 10. 11. 2018, 13:00 Orel Letohrad - SKO Hlinsko .
47 10. 11. 2018, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Sokol Pardubice I. .
48 10. 11. 2018, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Energetik Chvaletice .
49 10. 11. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy .
50 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - SK Rybník .
11. kolo
51 18. 11. 2018, 10:00 SKO Hlinsko - SK Rybník .
52 18. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Kerhartice .
53 17. 11. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Litomyšl .
54 18. 11. 2018, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbal Červený Kostelec .
55 17. 11. 2018, 10:00 Orel Letohrad - TJ Slavia Hradec Králové B .
12. kolo
56 18. 11. 2018, 13:00 SKO Hlinsko - SK Rybník .
57 18. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Kerhartice .
58 17. 11. 2018, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Litomyšl .
59 18. 11. 2018, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbal Červený Kostelec .
60 17. 11. 2018, 13:00 Orel Letohrad - TJ Slavia Hradec Králové B .
13. kolo
61 25. 11. 2018, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - SKO Hlinsko .
62 24. 11. 2018, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - Orel Letohrad .
63 24. 11. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Pardubice I. .
64 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Energetik Chvaletice .
65 24. 11. 2018, 10:00 SK Rybník - TJ Svitavy .
14. kolo
66 25. 11. 2018, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - SKO Hlinsko .
67 24. 11. 2018, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - Orel Letohrad .
68 24. 11. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Pardubice I. .
69 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Energetik Chvaletice .
70 24. 11. 2018, 13:00 SK Rybník - TJ Svitavy .
15. kolo
71 2. 12. 2018, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Svitavy .
72 1. 12. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - SK Rybník .
73 1. 12. 2018, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Kerhartice .
74 1. 12. 2018, 10:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl .
75 1. 12. 2018, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Volejbal Červený Kostelec .
16. kolo
76 2. 12. 2018, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Svitavy .
77 1. 12. 2018, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - SK Rybník .
78 1. 12. 2018, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Kerhartice .
79 1. 12. 2018, 13:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl .
80 1. 12. 2018, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Volejbal Červený Kostelec .
17. kolo
81 8. 12. 2018, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - SKO Hlinsko .
82 8. 12. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Slavia Hradec Králové B .
83 8. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - Orel Letohrad .
84 8. 12. 2018, 10:00 SK Rybník - TJ Sokol Pardubice I. .
85 9. 12. 2018, 10:00 TJ Svitavy - TJ Energetik Chvaletice .
18. kolo
86 8. 12. 2018, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - SKO Hlinsko .
87 8. 12. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Slavia Hradec Králové B .
88 8. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - Orel Letohrad .
89 8. 12. 2018, 13:00 SK Rybník - TJ Sokol Pardubice I. .
90 9. 12. 2018, 13:00 TJ Svitavy - TJ Energetik Chvaletice .
19. kolo
91 13. 1. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Energetik Chvaletice .
92 12. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Pardubice I. .
93 12. 1. 2019, 10:00 SK Rybník - Orel Letohrad .
94 12. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Slavia Hradec Králové B .
95 12. 1. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Volejbal Červený Kostelec .
20. kolo
96 13. 1. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Energetik Chvaletice .
97 12. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Pardubice I. .
98 12. 1. 2019, 13:00 SK Rybník - Orel Letohrad .
99 12. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Slavia Hradec Králové B .
100 12. 1. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Volejbal Červený Kostelec .
21. kolo
101 19. 1. 2019, 10:00 VK Litomyšl - SKO Hlinsko .
102 19. 1. 2019, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Kerhartice .
103 19. 1. 2019, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - SK Rybník .
104 19. 1. 2019, 10:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy .
105 19. 1. 2019, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice .
22. kolo
106 19. 1. 2019, 13:00 VK Litomyšl - SKO Hlinsko .
107 19. 1. 2019, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Kerhartice .
108 19. 1. 2019, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - SK Rybník .
109 19. 1. 2019, 13:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy .
110 19. 1. 2019, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice .
23. kolo
111 27. 1. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Sokol Pardubice I. .
112 26. 1. 2019, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - Orel Letohrad .
113 27. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy - TJ Slavia Hradec Králové B .
114 26. 1. 2019, 10:00 SK Rybník - Volejbal Červený Kostelec .
115 26. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - VK Litomyšl .
24. kolo
116 27. 1. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Sokol Pardubice I. .
117 26. 1. 2019, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - Orel Letohrad .
118 27. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy - TJ Slavia Hradec Králové B .
119 26. 1. 2019, 13:00 SK Rybník - Volejbal Červený Kostelec .
120 26. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - VK Litomyšl .
25. kolo
121 16. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - SKO Hlinsko .
122 16. 2. 2019, 10:00 VK Litomyšl - SK Rybník .
123 16. 2. 2019, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Svitavy .
124 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Energetik Chvaletice .
125 16. 2. 2019, 10:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Pardubice I. .
26. kolo
126 16. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - SKO Hlinsko .
127 16. 2. 2019, 13:00 VK Litomyšl - SK Rybník .
128 16. 2. 2019, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Svitavy .
129 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Energetik Chvaletice .
130 16. 2. 2019, 13:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Pardubice I. .
27. kolo
131 24. 2. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Orel Letohrad .
132 23. 2. 2019, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slavia Hradec Králové B .
133 23. 2. 2019, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbal Červený Kostelec .
134 24. 2. 2019, 10:00 TJ Svitavy - VK Litomyšl .
135 23. 2. 2019, 10:00 SK Rybník - TJ Sokol Kerhartice .
28. kolo
136 24. 2. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Orel Letohrad .
137 23. 2. 2019, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slavia Hradec Králové B .
138 23. 2. 2019, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbal Červený Kostelec .
139 24. 2. 2019, 13:00 TJ Svitavy - VK Litomyšl .
140 23. 2. 2019, 13:00 SK Rybník - TJ Sokol Kerhartice .
29. kolo
141 2. 3. 2019, 10:00 SK Rybník - SKO Hlinsko .
142 2. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Svitavy .
143 2. 3. 2019, 10:00 VK Litomyšl - TJ Energetik Chvaletice .
144 2. 3. 2019, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Pardubice I. .
145 2. 3. 2019, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Orel Letohrad .
30. kolo
146 2. 3. 2019, 13:00 SK Rybník - SKO Hlinsko .
147 2. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Svitavy .
148 2. 3. 2019, 13:00 VK Litomyšl - TJ Energetik Chvaletice .
149 2. 3. 2019, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Pardubice I. .
150 2. 3. 2019, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Orel Letohrad .
31. kolo
151 10. 3. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Slavia Hradec Králové B .
152 9. 3. 2019, 10:00 Orel Letohrad - Volejbal Červený Kostelec .
153 9. 3. 2019, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl .
154 9. 3. 2019, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Kerhartice .
155 10. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy - SK Rybník .
32. kolo
156 10. 3. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Slavia Hradec Králové B .
157 9. 3. 2019, 13:00 Orel Letohrad - Volejbal Červený Kostelec .
158 9. 3. 2019, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl .
159 9. 3. 2019, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Kerhartice .
160 10. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy - SK Rybník .
33. kolo
161 17. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy - SKO Hlinsko .
162 16. 3. 2019, 10:00 SK Rybník - TJ Energetik Chvaletice .
163 16. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Sokol Pardubice I. .
164 16. 3. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad .
165 16. 3. 2019, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Slavia Hradec Králové B .
34. kolo
166 17. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy - SKO Hlinsko .
167 16. 3. 2019, 13:00 SK Rybník - TJ Energetik Chvaletice .
168 16. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Sokol Pardubice I. .
169 16. 3. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad .
170 16. 3. 2019, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Slavia Hradec Králové B .
35. kolo
171 24. 3. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Volejbal Červený Kostelec .
172 23. 3. 2019, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - VK Litomyšl .
173 23. 3. 2019, 10:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Kerhartice .
174 23. 3. 2019, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - SK Rybník .
175 23. 3. 2019, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy .
36. kolo
176 24. 3. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Volejbal Červený Kostelec .
177 23. 3. 2019, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - VK Litomyšl .
178 23. 3. 2019, 13:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Kerhartice .
179 23. 3. 2019, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - SK Rybník .
180 23. 3. 2019, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy .
© ČVS 2015-2018