Krajský přebor mužů I.třídy

10. kolo
SKO Hlinsko-
SK Rybník1:3VK Lanškroun(-22, -22, 24, -24)
Sokol Česká Třebová II0:3Energetik Chvaletice(-24, -20, -20)
Sokol Pardubice I.3:0VK Litomyšl(22, 18, 26)
TJ Svitavy A1:3Sokol Kerhartice(19, -16, -14, -21)
Příští kolo
-Sokol KerharticeSO16.11.10:00
VK Litomyšl3:1TJ Svitavy ASO15.2.10:00
Energetik Chvaletice2:3Sokol Pardubice I.SO16.11.11:00
VK Lanškroun3:1Sokol Česká Třebová IISO16.11.10:00
SKO Hlinsko2:3SK RybníkNE17.11.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Sokol Pardubice I. 24 20 3 0 1 70:14 2027:1683 66
2 VK Lanškroun 24 16 3 1 4 60:28 2038:1833 55
3 SK Rybník 26 15 2 4 5 64:37 2342:2134 53
4 SKO Hlinsko 24 8 5 2 9 46:46 1970:2035 36
5 Energetik Chvaletice 24 8 4 4 8 47:46 1983:1995 36
6 VK Litomyšl 28 10 1 3 14 44:57 2216:2211 35
7 Sokol Kerhartice 26 7 2 4 13 40:59 2121:2220 29
8 Sokol Česká Třebová II 26 3 4 2 17 31:67 1973:2279 19
9 TJ Svitavy A 26 2 1 5 18 25:73 2011:2291 13
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 10. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - .
2 12. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Tatenice149 3:1 (17,-19,17,18)
3 13. 10. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Sokol Kerhartice 3:2 (18,-15,9,-22,12)
4 12. 10. 2019, 11:00 SK Rybník - TJ Svitavy A 3:2 (17,-22,14,-21,12)
5 13. 10. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - Sokol Pardubice I. 0:3 (-17,-11,-18)
2. kolo
6 12. 10. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - .
7 12. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Tatenice149 3:2 (20,-21,-20,15,12)
8 13. 10. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Sokol Kerhartice 3:2 (-15,20,27,-21,10)
9 12. 10. 2019, 14:00 SK Rybník - TJ Svitavy A 3:1 (-19,22,17,15)
10 13. 10. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - Sokol Pardubice I. 0:3 (-22,-22,-23)
3. kolo
11 19. 10. 2019, 10:00 - Sokol Pardubice I. .
12 20. 10. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - Sokol Česká Třebová II 3:1 (18,-18,20,21)
13 19. 10. 2019, 10:00 Sokol Kerhartice - SK Rybník 0:3 (-12,-18,-16)
14 19. 10. 2019, 10:00 VK Litomyšl - SKO Hlinsko 3:0 (21,17,18)
15 19. 10. 2019, 11:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun 0:3 (-16,-20,-15)
4. kolo
16 19. 10. 2019, 13:00 - Sokol Pardubice I. .
17 20. 10. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - Sokol Česká Třebová II 3:1 (22,17,-21,19)
18 19. 10. 2019, 13:00 Sokol Kerhartice - SK Rybník 3:1 (22,-25,20,13)
19 19. 10. 2019, 13:00 VK Litomyšl - SKO Hlinsko 2:3 (-19,13,17,-19,-6)
20 19. 10. 2019, 15:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun 1:3 (18,-18,-16,-14)
5. kolo
21 26. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - .
22 27. 10. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Energetik Chvaletice 0:3 (-22,-21,-15)
23 26. 10. 2019, 10:00 SK Rybník - VK Litomyšl 3:0 (20,22,18)
24 27. 10. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - Sokol Kerhartice 1:3 (-13,20,-22,-25)
25 26. 10. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy A 3:0 (20,13,20)
6. kolo
26 26. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - .
27 27. 10. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Energetik Chvaletice 3:0 (23,19,23)
28 26. 10. 2019, 13:00 SK Rybník - VK Litomyšl 3:0 (21,20,23)
29 27. 10. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - Sokol Kerhartice 3:2 (20,-24,-19,21,21)
30 26. 10. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy A 3:1 (-21,21,17,19)
7. kolo
31 2. 11. 2019, 10:00 - TJ Svitavy A .
32 2. 11. 2019, 10:00 Sokol Kerhartice - Sokol Pardubice I. 0:3 (-24,-21,-14)
33 1. 2. 2020, 11:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová II 3:0 (17,18,18)
34 2. 11. 2019, 11:00 Energetik Chvaletice - SK Rybník 0:3 (-23,-22,-9)
35 2. 11. 2019, 11:00 VK Lanškroun - SKO Hlinsko 0:3 (-19,-17,-23)
8. kolo
36 2. 11. 2019, 13:00 - TJ Svitavy A .
37 2. 11. 2019, 13:00 Sokol Kerhartice - Sokol Pardubice I. 1:3 (-22,19,-16,-18)
38 1. 2. 2020, 15:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová II 3:0 (12,21,16)
39 2. 11. 2019, 15:00 Energetik Chvaletice - SK Rybník 3:2 (-19,11,22,-15,13)
40 2. 11. 2019, 15:00 VK Lanškroun - SKO Hlinsko 3:0 (15,15,12)
9. kolo
41 9. 11. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - .
42 9. 11. 2019, 10:00 SK Rybník - VK Lanškroun Zahradní 541 Ústí nad Orlicí 3:0 (24,17,25)
43 9. 11. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - Energetik Chvaletice 2:3 (21,-20,-9,21,-21)
44 10. 11. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl 3:0 (21,21,15)
45 9. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - Sokol Kerhartice 3:2 (-38,-22,16,16,11)
10. kolo
46 9. 11. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - .
47 9. 11. 2019, 13:00 SK Rybník - VK Lanškroun Zahradní 541 Ústí nad Orlicí 1:3 (-22,-22,24,-24)
48 9. 11. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - Energetik Chvaletice 0:3 (-24,-20,-20)
49 10. 11. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl 3:0 (22,18,26)
50 9. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - Sokol Kerhartice 1:3 (19,-16,-14,-21)
11. kolo
51 16. 11. 2019, 10:00 - Sokol Kerhartice .
52 15. 2. 2020, 10:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy A 3:1 (23,18,-19,14)
53 16. 11. 2019, 11:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. 2:3 (19,-22,22,-12,-14)
54 16. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová II 3:1 (18,-21,20,24)
55 17. 11. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - SK Rybník 2:3 (-21,-21,25,24,-9)
12. kolo
56 16. 11. 2019, 13:00 - Sokol Kerhartice .
57 15. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy A 3:1 (22,-18,14,19)
58 16. 11. 2019, 15:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. 2:3 (24,23,-22,-20,-11)
59 16. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová II 3:1 (19,15,-21,22)
60 17. 11. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - SK Rybník 3:2 (-19,-14,26,24,12)
13. kolo
61 23. 11. 2019, 10:00 SK Rybník - .
62 24. 11. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - SKO Hlinsko 3:2 (-19,-23,23,17,8)
63 23. 11. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun 3:1 (16,23,-22,15)
64 23. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - Energetik Chvaletice 2:3 (18,-21,-16,19,-12)
65 23. 11. 2019, 10:00 Sokol Kerhartice - VK Litomyšl POZOR ! Utkání se hraje v náhradní hale !U Koupaliště 1734 Choceň 1:3 (-10,-17,26,-18)
14. kolo
66 23. 11. 2019, 13:00 SK Rybník - .
67 24. 11. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - SKO Hlinsko 3:1 (18,23,-23,17)
68 23. 11. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun 3:0 (24,21,21)
69 23. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - Energetik Chvaletice 2:3 (25,-21,-21,19,-13)
70 23. 11. 2019, 13:00 Sokol Kerhartice - VK Litomyšl POZOR ! Utkání se hraje v náhradní hale !U Koupaliště 1734 Choceň 3:0 (22,17,21)
15. kolo
71 30. 11. 2019, 10:00 - VK Litomyšl .
72 30. 11. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - Sokol Kerhartice 3:1 (17,20,-23,19)
73 1. 2. 2020, 09:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy A 3:0 (16,22,20)
74 1. 12. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Sokol Pardubice I. 3:1 (20,-17,20,22)
75 30. 11. 2019, 11:00 SK Rybník - Sokol Česká Třebová II 3:0 (18,21,16)
16. kolo
76 30. 11. 2019, 13:00 - VK Litomyšl .
77 30. 11. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Kerhartice 3:0 (19,15,18)
78 1. 2. 2020, 13:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy A 3:0 (21,20,18)
79 1. 12. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Sokol Pardubice I. 0:3 (-22,-23,-22)
80 30. 11. 2019, 15:00 SK Rybník - Sokol Česká Třebová II 3:1 (-22,16,13,23)
17. kolo
81 7. 12. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - .
82 7. 12. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - SK Rybník 3:2 (23,27,-18,-25,13)
83 8. 12. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - SKO Hlinsko 1:3 (20,-21,-21,-9)
84 7. 12. 2019, 10:00 Sokol Kerhartice - VK Lanškroun 0:3 (-22,-21,-22)
85 7. 12. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice 3:1 (17,15,-23,20)
18. kolo
86 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - .
87 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - SK Rybník 3:1 (-18,22,16,22)
88 8. 12. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - SKO Hlinsko 0:3 (-20,-20,-20)
89 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Kerhartice - VK Lanškroun 3:2 (12,-24,18,-20,11)
90 7. 12. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice 3:0 (20,18,20)
19. kolo
91 11. 1. 2020, 10:00 - Energetik Chvaletice .
92 11. 1. 2020, 11:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun 0:3 (-21,-22,-21)
93 11. 1. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - SKO Hlinsko 0:3 (-20,-21,-17)
94 11. 1. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - SK Rybník 0:3 (-34,-18,-21)
95 11. 1. 2020, 11:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová II 3:0 (14,12,19)
20. kolo
96 11. 1. 2020, 13:00 - Energetik Chvaletice .
97 11. 1. 2020, 15:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun 0:3 (-21,-21,-25)
98 11. 1. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - SKO Hlinsko 3:1 (19,-22,18,14)
99 11. 1. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - SK Rybník 0:3 (-21,-19,-23)
100 11. 1. 2020, 15:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová II 3:0 (12,8,19)
21. kolo
101 18. 1. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - .
102 19. 1. 2020, 11:00 Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy A 3:0 (23,23,20)
103 18. 1. 2020, 09:00 SK Rybník - Sokol Kerhartice Zahradní 541 Ústí nad Orlicí 3:0 (21,17,23)
104 19. 1. 2020, 10:00 SKO Hlinsko - VK Litomyšl 3:0 (20,18,23)
105 18. 1. 2020, 09:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice 3:0 (19,20,16)
22. kolo
106 18. 1. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - .
107 19. 1. 2020, 15:00 Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy A 3:2 (23,24,-24,-27,15)
108 18. 1. 2020, 12:00 SK Rybník - Sokol Kerhartice Zahradní 541 Ústí nad Orlicí 3:1 (24,23,-21,22)
109 19. 1. 2020, 13:00 SKO Hlinsko - VK Litomyšl 3:1 (-25,14,23,20)
110 18. 1. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice 3:2 (22,-22,13,-24,8)
23. kolo
111 25. 1. 2020, 10:00 - VK Lanškroun .
112 25. 1. 2020, 11:00 Energetik Chvaletice - SKO Hlinsko 3:0 (23,23,14)
113 25. 1. 2020, 10:00 VK Litomyšl - SK Rybník 1:3 (-19,-18,20,-18)
114 25. 1. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - Sokol Česká Třebová II 3:2 (18,-20,19,-19,13)
115 25. 1. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - Sokol Pardubice I. 0:3 (-12,-14,-22)
24. kolo
116 25. 1. 2020, 13:00 - VK Lanškroun .
117 25. 1. 2020, 15:00 Energetik Chvaletice - SKO Hlinsko 2:3 (-20,21,17,-23,-13)
118 25. 1. 2020, 13:00 VK Litomyšl - SK Rybník 1:3 (26,-24,-26,-16)
119 25. 1. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - Sokol Česká Třebová II 1:3 (19,-21,-15,-22)
120 25. 1. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - Sokol Pardubice I. 0:3 (-19,-18,-16)
25. kolo
121 1. 2. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - .
122 1. 2. 2020, 11:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Kerhartice 3:0 (23,21,24)
123 2. 11. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - VK Litomyšl 0:3 (-24,-22,-14)
124 1. 2. 2020, 10:00 SK Rybník - Energetik Chvaletice 3:1 (17,-20,23,17)
125 2. 2. 2020, 10:00 SKO Hlinsko - VK Lanškroun 1:3 (27,-22,-25,-17)
26. kolo
126 1. 2. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - .
127 1. 2. 2020, 15:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Kerhartice 3:0 (16,20,21)
128 2. 11. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - VK Litomyšl 3:2 (21,-11,15,-16,11)
129 1. 2. 2020, 13:00 SK Rybník - Energetik Chvaletice 1:3 (-21,-17,16,-24)
130 2. 2. 2020, 13:00 SKO Hlinsko - VK Lanškroun 0:3 (-19,-30,-15)
27. kolo
131 22. 2. 2020, 10:00 - SKO Hlinsko .
132 22. 2. 2020, 10:00 VK Lanškroun - SK Rybník 3:2 (11,-12,-22,21,12)
133 22. 2. 2020, 11:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová II 3:0 (21,12,21)
134 22. 2. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. 1:3 (-26,15,-16,-21)
135 22. 2. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - TJ Svitavy A 3:0 (19,11,21)
28. kolo
136 22. 2. 2020, 13:00 - SKO Hlinsko .
137 22. 2. 2020, 13:00 VK Lanškroun - SK Rybník 3:1 (22,-17,18,18)
138 22. 2. 2020, 15:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová II 3:0 (12,15,16)
139 22. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. 0:3 (-28,-17,-23)
140 22. 2. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - TJ Svitavy A 3:0 (23,18,23)
29. kolo
141 29. 2. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - .
142 17. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - VK Litomyšl 0:3 (-14,-22,-18)
143 29. 2. 2020, 11:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice Solař J.
144 29. 2. 2020, 09:00 Sokol Česká Třebová II - VK Lanškroun Richtera P.
145 29. 2. 2020, 09:00 SK Rybník - SKO Hlinsko Kučera P.
30. kolo
146 29. 2. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - .
147 17. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - VK Litomyšl 2:3 (-22,-19,17,17,-15)
148 29. 2. 2020, 15:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice Solař J.
149 29. 2. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová II - VK Lanškroun Richtera P.
150 29. 2. 2020, 12:00 SK Rybník - SKO Hlinsko Kučera P.
31. kolo
151 7. 3. 2020, 10:00 - SK Rybník .
152 8. 3. 2020, 10:00 SKO Hlinsko - Sokol Česká Třebová II Pavlíček V.
153 7. 3. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
154 7. 3. 2020, 11:00 Energetik Chvaletice - TJ Svitavy A Sobotka V.
155 7. 3. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Kerhartice Kaštánek A.
32. kolo
156 7. 3. 2020, 13:00 - SK Rybník .
157 8. 3. 2020, 13:00 SKO Hlinsko - Sokol Česká Třebová II Pavlíček V.
158 7. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
159 7. 3. 2020, 15:00 Energetik Chvaletice - TJ Svitavy A Sobotka V.
160 7. 3. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Kerhartice Kaštánek A.
33. kolo
161 14. 3. 2020, 10:00 VK Litomyšl - .
162 14. 3. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - Energetik Chvaletice Kvídera M.
163 14. 3. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - VK Lanškroun Hübl F.
164 14. 3. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - SKO Hlinsko Solař J.
165 15. 3. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová II - SK Rybník Rejman Z.
34. kolo
166 14. 3. 2020, 13:00 VK Litomyšl - .
167 14. 3. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - Energetik Chvaletice Kvídera M.
168 14. 3. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - VK Lanškroun Hübl F.
169 14. 3. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - SKO Hlinsko Solař J.
170 15. 3. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová II - SK Rybník Rejman Z.
35. kolo
171 21. 3. 2020, 10:00 - Sokol Česká Třebová II .
172 21. 3. 2020, 10:00 SK Rybník - Sokol Pardubice I. Zahradní 541 Ústí nad Orlicí Kaštánek A.
173 22. 3. 2020, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Svitavy A Šámal L.
174 21. 3. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Kerhartice Fiala K.
175 21. 3. 2020, 10:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Kvídera M.
36. kolo
176 21. 3. 2020, 13:00 - Sokol Česká Třebová II .
177 21. 3. 2020, 13:00 SK Rybník - Sokol Pardubice I. Zahradní 541 Ústí nad Orlicí Kaštánek A.
178 22. 3. 2020, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Svitavy A Šámal L.
179 21. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Kerhartice Fiala K.
180 21. 3. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Kvídera M.
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018