34. kolo
TJ Svitavy-SKO Hlinsko
SK Rybník1:3TJ Energetik Chvaletice (-16, 20, -18, -21)
TJ Sokol Kerhartice0:3TJ Sokol Pardubice I.(-17, -24, -14)
VK Litomyšl3:0Orel Letohrad (28, 20, 15)
Volejbal Červený Kostelec2:3TJ Slavia Hradec Králové B(16, -19, 25, -20, -11)
Příští kolo
SKO Hlinsko-Volejbal Červený KostelecNE24.3.10:00
VK Litomyšl-TJ Slavia Hradec Králové BSO23.3.11:00
Orel Letohrad -TJ Sokol KerharticeSO23.3.10:00
TJ Sokol Pardubice I.-SK RybníkSO23.3.11:00
TJ Energetik Chvaletice -TJ SvitavySO23.3.11:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 SK Rybník3224206 81:2876
2 TJ Energetik Chvaletice 3420329 79:4868
3 TJ Slavia Hradec Králové B3219229 74:4963
4 TJ Sokol Kerhartice34191311 71:5662
5 TJ Sokol Pardubice I.34173410 75:5661
6 VK Litomyšl34164311 70:5859
7 SKO Hlinsko2895311 54:5640
8 Volejbal Červený Kostelec34101320 49:7735
9 TJ Svitavy3241225 30:8716
10 Orel Letohrad 3422228 26:9412
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
1. kolo
1 13. 10. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - SKO Hlinsko 1:3 (-26,-20,25,-21)
2 14. 10. 2018, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy 3:0 (26,16,25)
3 13. 10. 2018, 10:00 Orel Letohrad - SK Rybník 0:3 (-15,-22,-19)
4 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Slavia Hradec Králové B 3:1 (23,23,-23,16)
5 13. 10. 2018, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - VK Litomyšl 3:2 (18,24,-19,-16,12)
2. kolo
6 13. 10. 2018, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - SKO Hlinsko 2:3 (-18,23,22,-23,-11)
7 14. 10. 2018, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy 3:0 (14,15,23)
8 13. 10. 2018, 13:00 Orel Letohrad - SK Rybník 0:3 (-11,-20,-15)
9 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Slavia Hradec Králové B 3:2 (17,-18,-22,21,10)
10 13. 10. 2018, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - VK Litomyšl 2:3 (19,-13,-18,18,-11)
3. kolo
11 21. 10. 2018, 10:00 SKO Hlinsko - VK Litomyšl 3:0 (24,21,22)
12 20. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (14,17,19)
13 21. 10. 2018, 10:00 SK Rybník - TJ Slavia Hradec Králové B 3:0 (20,23,10)
14 21. 10. 2018, 10:00 TJ Svitavy - Orel Letohrad 2:3 (-20,23,-27,22,-11)
15 20. 10. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (19,18,20)
4. kolo
16 21. 10. 2018, 13:00 SKO Hlinsko - VK Litomyšl 3:0 (20,23,16)
17 20. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (17,14,21)
18 21. 10. 2018, 13:00 SK Rybník - TJ Slavia Hradec Králové B 3:0 (18,22,20)
19 21. 10. 2018, 13:00 TJ Svitavy - Orel Letohrad 3:1 (16,-20,18,23)
20 20. 10. 2018, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. 2:3 (15,-13,-21,24,-12)
5. kolo
21 27. 10. 2018, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - SKO Hlinsko 3:1 (20,-21,34,22)
22 27. 10. 2018, 10:00 Orel Letohrad - TJ Energetik Chvaletice 1:3 (-23,-15,26,-20)
23 28. 10. 2018, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Svitavy 3:1 (14,21,-20,21)
24 27. 10. 2018, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - SK Rybník 0:3 (-23,-19,-22)
25 27. 10. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Kerhartice 0:3 (-21,-26,-22)
6. kolo
26 27. 10. 2018, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - SKO Hlinsko 3:1 (23,16,-18,20)
27 27. 10. 2018, 13:00 Orel Letohrad - TJ Energetik Chvaletice 1:3 (17,-19,-24,-11)
28 28. 10. 2018, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Svitavy 3:1 (15,17,-18,23)
29 27. 10. 2018, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - SK Rybník 0:3 (-19,-19,-13)
30 27. 10. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Kerhartice 1:3 (23,-19,-19,-21)
7. kolo
31 4. 11. 2018, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Sokol Kerhartice 1:3 (-17,-24,17,-16)
32 3. 11. 2018, 10:00 SK Rybník - VK Litomyšl NH: ul. Skalka 1858, Česká Třebová 3:0 (19,16,14)
33 4. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (-19,21,18,14)
34 3. 11. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slavia Hradec Králové B 3:1 (-20,15,16,20)
35 4. 11. 2018, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad 3:1 (-17,18,16,21)
8. kolo
36 4. 11. 2018, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Sokol Kerhartice 1:3 (-16,-17,18,-29)
37 3. 11. 2018, 13:00 SK Rybník - VK Litomyšl NH: ul. Skalka 1858, Česká Třebová 3:0 (20,22,22)
38 4. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (22,25,-23,19)
39 3. 11. 2018, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Slavia Hradec Králové B 1:3 (22,-21,-21,-19)
40 4. 11. 2018, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad 3:2 (-21,-21,13,23,9)
9. kolo
41 10. 11. 2018, 10:00 Orel Letohrad - SKO Hlinsko 1:3 (-15,23,-18,-13)
42 10. 11. 2018, 09:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Sokol Pardubice I. 3:2 (22,-22,-14,20,8)
43 10. 11. 2018, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Energetik Chvaletice 1:3 (19,-21,-14,-22)
44 10. 11. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy 3:0 (15,17,21)
45 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - SK Rybník 2:3 (16,-19,-16,21,-11)
10. kolo
46 10. 11. 2018, 13:00 Orel Letohrad - SKO Hlinsko 0:3 (-17,-16,-15)
47 10. 11. 2018, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (18,20,-22,20)
48 10. 11. 2018, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Energetik Chvaletice 0:3 (-10,-20,-21)
49 10. 11. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy 3:1 (-21,15,20,17)
50 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - SK Rybník 0:3 (-21,-23,-17)
11. kolo
51 18. 11. 2018, 10:00 SKO Hlinsko - SK Rybník 0:3 (-19,-22,-23)
52 18. 11. 2018, 10:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Kerhartice 1:3 (25,-15,-13,-22)
53 17. 11. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Litomyšl 3:1 (18,22,-22,23)
54 18. 11. 2018, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (23,-25,22,23)
55 17. 11. 2018, 10:00 Orel Letohrad - TJ Slavia Hradec Králové B 1:3 (-22,19,-23,-19)
12. kolo
56 18. 11. 2018, 13:00 SKO Hlinsko - SK Rybník 0:3 (-21,-20,-21)
57 18. 11. 2018, 13:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Kerhartice 0:3 (-17,-11,-21)
58 17. 11. 2018, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Litomyšl 3:0 (20,14,19)
59 18. 11. 2018, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbal Červený Kostelec 1:3 (21,-21,-17,-22)
60 17. 11. 2018, 13:00 Orel Letohrad - TJ Slavia Hradec Králové B 1:3 (-11,19,-18,-21)
13. kolo
61 25. 11. 2018, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - SKO Hlinsko 3:0 (15,21,28)
62 24. 11. 2018, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - Orel Letohrad 2:3 (21,-16,-13,18,-11)
63 24. 11. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Pardubice I. 3:2 (-25,14,21,-24,15)
64 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Energetik Chvaletice 2:3 (-21,-22,30,20,-21)
65 25. 11. 2018, 10:00 SK Rybník - TJ Svitavy 3:0 (16,18,17)
14. kolo
66 25. 11. 2018, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - SKO Hlinsko 3:0 (7,18,23)
67 24. 11. 2018, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - Orel Letohrad 3:0 (20,11,19)
68 24. 11. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Pardubice I. 2:3 (20,20,-23,-22,-12)
69 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (-22,18,14,17)
70 25. 11. 2018, 13:00 SK Rybník - TJ Svitavy 3:1 (-24,20,19,18)
15. kolo
71 2. 12. 2018, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Svitavy 3:1 (16,-24,19,27)
72 1. 12. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - SK Rybník 3:0 (23,20,22)
73 1. 12. 2018, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Kerhartice 3:0 (21,20,20)
74 1. 12. 2018, 14:30 Orel Letohrad - VK Litomyšl 0:3 (-15,-18,-25)
75 1. 12. 2018, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (12,19,20)
16. kolo
76 2. 12. 2018, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Svitavy 3:2 (-20,22,16,-18,10)
77 1. 12. 2018, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - SK Rybník 3:0 (19,12,10)
78 1. 12. 2018, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Kerhartice 3:1 (-21,23,15,19)
79 1. 12. 2018, 17:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl 0:3 (-19,-22,-22)
80 1. 12. 2018, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (21,-28,26,13)
17. kolo
81 8. 12. 2018, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - SKO Hlinsko 3:1 (-10,16,19,22)
82 8. 12. 2018, 09:00 TJ Slavia Hradec Králové B - VK Litomyšl 1:3 (-16,21,-18,-27)
83 8. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - Orel Letohrad 3:0 (22,19,23)
84 9. 12. 2018, 10:00 SK Rybník - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (23,19,20)
85 9. 12. 2018, 10:00 TJ Svitavy - TJ Energetik Chvaletice 1:3 (21,-22,-12,-22)
18. kolo
86 8. 12. 2018, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - SKO Hlinsko 1:3 (-16,23,-24,-17)
87 8. 12. 2018, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - VK Litomyšl 3:0 (13,17,17)
88 8. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - Orel Letohrad 3:0 (18,20,17)
89 9. 12. 2018, 13:00 SK Rybník - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (-18,21,22,21)
90 9. 12. 2018, 13:00 TJ Svitavy - TJ Energetik Chvaletice 0:3 (-24,-28,-18)
19. kolo
91 13. 1. 2019, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - SKO Hlinsko 0:3 (-22,-21,-20)
92 12. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (-31,-19,20,-9)
93 13. 1. 2019, 10:00 SK Rybník - Orel Letohrad 3:0 (22,14,15)
94 12. 1. 2019, 11:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Sokol Kerhartice 1:3 (-18,-23,17,-21)
95 12. 1. 2019, 11:00 VK Litomyšl - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (-22,17,18,15)
20. kolo
96 13. 1. 2019, 16:00 TJ Energetik Chvaletice - SKO Hlinsko 3:2 (-19,14,15,-14,12)
97 12. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (23,25,-23,20)
98 13. 1. 2019, 13:00 SK Rybník - Orel Letohrad 3:0 (18,22,17)
99 12. 1. 2019, 15:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Sokol Kerhartice 1:3 (15,-16,-19,-21)
100 12. 1. 2019, 15:00 VK Litomyšl - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (21,24,23)
21. kolo
101 19. 1. 2019, 10:00 VK Litomyšl - SKO Hlinsko 3:2 (-26,22,-19,23,16)
102 19. 1. 2019, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Kerhartice 3:0 (21,22,25)
103 19. 1. 2019, 11:00 TJ Slavia Hradec Králové B - SK Rybník 2:3 (-21,23,-20,18,-12)
104 19. 1. 2019, 10:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy 3:0 (18,13,16)
105 19. 1. 2019, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice 0:3 (-15,-19,-21)
22. kolo
106 19. 1. 2019, 13:00 VK Litomyšl - SKO Hlinsko 3:2 (25,-23,26,-24,15)
107 19. 1. 2019, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Kerhartice 3:1 (-18,22,18,13)
108 19. 1. 2019, 15:00 TJ Slavia Hradec Králové B - SK Rybník 3:1 (17,22,-23,24)
109 19. 1. 2019, 13:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy 3:0 (20,19,24)
110 19. 1. 2019, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (16,16,24)
23. kolo
111 27. 1. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Sokol Pardubice I. 3:2 (15,-22,-21,15,12)
112 26. 1. 2019, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - Orel Letohrad 3:0 (19,33,13)
113 27. 1. 2019, 10:00 TJ Svitavy - TJ Slavia Hradec Králové B 0:3 (-17,-24,-19)
114 26. 1. 2019, 10:00 SK Rybník - Volejbal Červený Kostelec NH: ul. Skalka 1858, Česká Třebová 3:0 (17,13,15)
115 26. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - VK Litomyšl 3:1 (-23,18,14,24)
24. kolo
116 27. 1. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Sokol Pardubice I. 3:2 (24,-22,-22,15,9)
117 26. 1. 2019, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - Orel Letohrad 3:0 (8,11,13)
118 27. 1. 2019, 13:00 TJ Svitavy - TJ Slavia Hradec Králové B 1:3 (-19,22,-20,-21)
119 26. 1. 2019, 13:00 SK Rybník - Volejbal Červený Kostelec NH: ul. Skalka 1858, Česká Třebová 3:1 (-24,18,15,20)
120 26. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - VK Litomyšl 1:3 (-26,21,-22,-18)
25. kolo
121 16. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - SKO Hlinsko 3:0 (24,24,22)
122 16. 2. 2019, 10:00 VK Litomyšl - SK Rybník 3:0 (22,23,11)
123 16. 2. 2019, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Svitavy 3:0 (15,16,17)
124 16. 2. 2019, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (-21,23,18,18)
125 16. 2. 2019, 10:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-20,-20,-22)
26. kolo
126 16. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - SKO Hlinsko 3:1 (16,13,-18,20)
127 16. 2. 2019, 13:00 VK Litomyšl - SK Rybník 1:3 (-18,-19,21,-23)
128 16. 2. 2019, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Svitavy 3:0 (25,16,17)
129 16. 2. 2019, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (16,12,-12,26)
130 16. 2. 2019, 13:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-22,-19,-18)
27. kolo
131 24. 2. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Orel Letohrad 3:2 (13,12,-23,-23,12)
132 23. 2. 2019, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slavia Hradec Králové B 3:1 (17,16,-25,21)
133 23. 2. 2019, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbal Červený Kostelec 3:0 (20,10,18)
134 24. 2. 2019, 10:00 TJ Svitavy - VK Litomyšl 0:3 (-15,-21,-17)
135 24. 2. 2019, 10:00 SK Rybník - TJ Sokol Kerhartice 3:1 (20,-21,17,22)
28. kolo
136 24. 2. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Orel Letohrad 3:0 (21,19,18)
137 23. 2. 2019, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slavia Hradec Králové B 3:1 (11,18,-24,13)
138 23. 2. 2019, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbal Červený Kostelec 3:1 (-19,22,21,12)
139 24. 2. 2019, 13:00 TJ Svitavy - VK Litomyšl 1:3 (21,-22,-22,-16)
140 24. 2. 2019, 13:00 SK Rybník - TJ Sokol Kerhartice 3:1 (-21,18,17,19)
29. kolo
141 2. 3. 2019, 10:00 SK Rybník - SKO Hlinsko NH: ul. Skalka 1858, Česká Třebová Hübl F.
142 2. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Svitavy 3:1 (-23,18,16,25)
143 2. 3. 2019, 10:00 VK Litomyšl - TJ Energetik Chvaletice 2:3 (-21,-23,12,11,-7)
144 2. 3. 2019, 10:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-19,-17,-15)
145 3. 3. 2019, 10:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Orel Letohrad 3:0 (16,14,9)
30. kolo
146 2. 3. 2019, 13:00 SK Rybník - SKO Hlinsko NH: ul. Skalka 1858, Česká Třebová Hübl F.
147 2. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Svitavy 2:3 (-22,22,-15,23,-11)
148 2. 3. 2019, 13:00 VK Litomyšl - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (17,21,18)
149 2. 3. 2019, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (-20,21,23,23)
150 3. 3. 2019, 13:00 TJ Slavia Hradec Králové B - Orel Letohrad 3:0 (15,12,18)
31. kolo
151 10. 3. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Slavia Hradec Králové B Krátký M.
152 9. 3. 2019, 10:00 Orel Letohrad - Volejbal Červený Kostelec 1:3 (-22,22,-23,-19)
153 9. 3. 2019, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl 1:3 (-20,-18,25,-18)
154 9. 3. 2019, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Kerhartice 3:0 (15,19,22)
155 10. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy - SK Rybník 0:3 (-14,-15,-18)
32. kolo
156 10. 3. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Slavia Hradec Králové B Krátký M.
157 9. 3. 2019, 13:00 Orel Letohrad - Volejbal Červený Kostelec 1:3 (20,-18,-13,-13)
158 9. 3. 2019, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl 1:3 (-17,18,-23,-20)
159 9. 3. 2019, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Kerhartice 1:3 (-17,-22,18,-21)
160 10. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy - SK Rybník 0:3 (-13,-22,-23)
33. kolo
161 17. 3. 2019, 10:00 TJ Svitavy - SKO Hlinsko Kučera P.
162 16. 3. 2019, 10:00 SK Rybník - TJ Energetik Chvaletice 1:3 (18,-21,-19,-20)
163 16. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-22,-16,-22)
164 16. 3. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad 3:1 (19,-22,22,11)
165 16. 3. 2019, 09:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Slavia Hradec Králové B 1:3 (-21,-24,17,-20)
34. kolo
166 17. 3. 2019, 13:00 TJ Svitavy - SKO Hlinsko Kučera P.
167 16. 3. 2019, 13:00 SK Rybník - TJ Energetik Chvaletice 1:3 (-16,20,-18,-21)
168 16. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Kerhartice - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-17,-24,-14)
169 16. 3. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad 3:0 (28,20,15)
170 16. 3. 2019, 13:00 Volejbal Červený Kostelec - TJ Slavia Hradec Králové B 2:3 (16,-19,25,-20,-11)
35. kolo
171 24. 3. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Volejbal Červený Kostelec Kvídera M.
172 23. 3. 2019, 11:00 VK Litomyšl - TJ Slavia Hradec Králové B Krátký M.
173 23. 3. 2019, 10:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Kerhartice Hübl F.
174 23. 3. 2019, 11:00 TJ Sokol Pardubice I. - SK Rybník Kaštánek A.
175 23. 3. 2019, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy Motl J.
36. kolo
176 24. 3. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Volejbal Červený Kostelec Kvídera M.
177 23. 3. 2019, 15:00 VK Litomyšl - TJ Slavia Hradec Králové B Krátký M.
178 23. 3. 2019, 13:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Kerhartice Hübl F.
179 23. 3. 2019, 15:00 TJ Sokol Pardubice I. - SK Rybník Kaštánek A.
180 23. 3. 2019, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy Motl J.
© ČVS 2015-2018