Krajský přebor mužů I.třídy

4. kolo
-Sokol Pardubice I.
TJ Svitavy A3:1Sokol Česká Třebová II(22, 17, -21, 19)
Sokol Kerhartice3:1SK Rybník(22, -25, 20, 13)
VK Litomyšl2:3SKO Hlinsko(-19, 13, 17, -19, -6)
Energetik Chvaletice1:3VK Lanškroun(18, -18, -16, -14)
Příští kolo
VK Lanškroun-SO26.10.10:00
SKO Hlinsko-Energetik ChvaleticeNE27.10.10:00
SK Rybník-VK LitomyšlSO26.10.10:00
Sokol Česká Třebová II-Sokol KerharticeNE27.10.10:00
Sokol Pardubice I.-TJ Svitavy ASO26.10.11:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Lanškroun 4 3 1 0 0 12:4 368:298 11
2 SK Rybník 4 2 1 0 1 10:6 359:318 8
3 TJ Svitavy A 4 2 0 1 1 9:8 361:369 7
4 SKO Hlinsko 4 0 3 0 1 9:9 358:365 6
5 Sokol Pardubice I. 2 2 0 0 0 6:0 150:113 6
6 VK Litomyšl 4 1 0 2 1 8:9 343:351 5
7 Sokol Kerhartice 4 1 0 2 1 7:10 342:364 5
8 Sokol Česká Třebová II 4 0 0 0 4 2:12 280:339 0
9 Energetik Chvaletice 2 0 0 0 2 1:6 124:168 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 10. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - .
2 12. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Tatenice149 3:1 (17,-19,17,18)
3 13. 10. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Sokol Kerhartice 3:2 (18,-15,9,-22,12)
4 12. 10. 2019, 11:00 SK Rybník - TJ Svitavy A 3:2 (17,-22,14,-21,12)
5 13. 10. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - Sokol Pardubice I. 0:3 (-17,-11,-18)
2. kolo
6 12. 10. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - .
7 12. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Tatenice149 3:2 (20,-21,-20,15,12)
8 13. 10. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Sokol Kerhartice 3:2 (-15,20,27,-21,10)
9 12. 10. 2019, 14:00 SK Rybník - TJ Svitavy A 3:1 (-19,22,17,15)
10 13. 10. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - Sokol Pardubice I. 0:3 (-22,-22,-23)
3. kolo
11 19. 10. 2019, 10:00 - Sokol Pardubice I. .
12 20. 10. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - Sokol Česká Třebová II 3:1 (18,-18,20,21)
13 19. 10. 2019, 10:00 Sokol Kerhartice - SK Rybník 0:3 (-12,-18,-16)
14 19. 10. 2019, 10:00 VK Litomyšl - SKO Hlinsko 3:0 (21,17,18)
15 19. 10. 2019, 11:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun 0:3 (-16,-20,-15)
4. kolo
16 19. 10. 2019, 13:00 - Sokol Pardubice I. .
17 20. 10. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - Sokol Česká Třebová II 3:1 (22,17,-21,19)
18 19. 10. 2019, 13:00 Sokol Kerhartice - SK Rybník 3:1 (22,-25,20,13)
19 19. 10. 2019, 13:00 VK Litomyšl - SKO Hlinsko 2:3 (-19,13,17,-19,-6)
20 19. 10. 2019, 15:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun 1:3 (18,-18,-16,-14)
5. kolo
21 26. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - .
22 27. 10. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Energetik Chvaletice Šámal L.
23 26. 10. 2019, 10:00 SK Rybník - VK Litomyšl Kvídera M.
24 27. 10. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - Sokol Kerhartice Kučera P.
25 26. 10. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy A Kaštánek A.
6. kolo
26 26. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - .
27 27. 10. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Energetik Chvaletice Šámal L.
28 26. 10. 2019, 13:00 SK Rybník - VK Litomyšl Kvídera M.
29 27. 10. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - Sokol Kerhartice Kučera P.
30 26. 10. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy A Kaštánek A.
7. kolo
31 2. 11. 2019, 10:00 - TJ Svitavy A .
32 2. 11. 2019, 10:00 Sokol Kerhartice - Sokol Pardubice I. Kvídera M.
33 1. 2. 2020, 11:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová II Pavlíček V.
34 2. 11. 2019, 11:00 Energetik Chvaletice - SK Rybník Sobotka V.
35 2. 11. 2019, 11:00 VK Lanškroun - SKO Hlinsko Fiala K.
8. kolo
36 2. 11. 2019, 13:00 - TJ Svitavy A .
37 2. 11. 2019, 13:00 Sokol Kerhartice - Sokol Pardubice I. Kvídera M.
38 1. 2. 2020, 15:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová II Pavlíček V.
39 2. 11. 2019, 15:00 Energetik Chvaletice - SK Rybník Sobotka V.
40 2. 11. 2019, 15:00 VK Lanškroun - SKO Hlinsko Fiala K.
9. kolo
41 9. 11. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - .
42 9. 11. 2019, 10:00 SK Rybník - VK Lanškroun Zahradní 541 Ústí nad Orlicí Kučera P.
43 9. 11. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - Energetik Chvaletice Rejman Z.
44 10. 11. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl Kvídera M.
45 9. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - Sokol Kerhartice Krátký M.
10. kolo
46 9. 11. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - .
47 9. 11. 2019, 13:00 SK Rybník - VK Lanškroun Zahradní 541 Ústí nad Orlicí Kučera P.
48 9. 11. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - Energetik Chvaletice Rejman Z.
49 10. 11. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl Kvídera M.
50 9. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - Sokol Kerhartice Krátký M.
11. kolo
51 16. 11. 2019, 10:00 - Sokol Kerhartice .
52 29. 2. 2020, 10:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy A Kaštánek A.
53 16. 11. 2019, 11:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. Sobotka V.
54 16. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová II Fiala K.
55 17. 11. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - SK Rybník Kaštánek A.
12. kolo
56 16. 11. 2019, 13:00 - Sokol Kerhartice .
57 29. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy A Kaštánek A.
58 16. 11. 2019, 15:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. Sobotka V.
59 16. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová II Fiala K.
60 17. 11. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - SK Rybník Kaštánek A.
13. kolo
61 23. 11. 2019, 10:00 SK Rybník - .
62 24. 11. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - SKO Hlinsko Krátký M.
63 23. 11. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun Kaštánek A.
64 23. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - Energetik Chvaletice Kvídera M.
65 23. 11. 2019, 10:00 Sokol Kerhartice - VK Litomyšl Renčín K.
14. kolo
66 23. 11. 2019, 13:00 SK Rybník - .
67 24. 11. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - SKO Hlinsko Krátký M.
68 23. 11. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun Kaštánek A.
69 23. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - Energetik Chvaletice Kvídera M.
70 23. 11. 2019, 13:00 Sokol Kerhartice - VK Litomyšl Renčín K.
15. kolo
71 30. 11. 2019, 10:00 - VK Litomyšl .
72 30. 11. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - Sokol Kerhartice Sobotka V.
73 30. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy A Fiala K.
74 1. 12. 2019, 10:00 SKO Hlinsko - Sokol Pardubice I. Pavlíček V.
75 30. 11. 2019, 10:00 SK Rybník - Sokol Česká Třebová II Kvídera M.
16. kolo
76 30. 11. 2019, 13:00 - VK Litomyšl .
77 30. 11. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Kerhartice Sobotka V.
78 30. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy A Fiala K.
79 1. 12. 2019, 13:00 SKO Hlinsko - Sokol Pardubice I. Pavlíček V.
80 30. 11. 2019, 13:00 SK Rybník - Sokol Česká Třebová II Kvídera M.
17. kolo
81 7. 12. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - .
82 7. 12. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - SK Rybník Solař J.
83 8. 12. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - SKO Hlinsko Pavlíček V.
84 7. 12. 2019, 10:00 Sokol Kerhartice - VK Lanškroun Renčín K.
85 7. 12. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice Kaštánek A.
18. kolo
86 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - .
87 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - SK Rybník Solař J.
88 8. 12. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - SKO Hlinsko Pavlíček V.
89 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Kerhartice - VK Lanškroun Renčín K.
90 7. 12. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice Kaštánek A.
19. kolo
91 11. 1. 2020, 10:00 - Energetik Chvaletice .
92 11. 1. 2020, 11:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun Pavlíček V.
93 11. 1. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - SKO Hlinsko Kostka M.
94 11. 1. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - SK Rybník Krátký M.
95 11. 1. 2020, 11:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová II Stehlík P.
20. kolo
96 11. 1. 2020, 13:00 - Energetik Chvaletice .
97 11. 1. 2020, 15:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun Pavlíček V.
98 11. 1. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - SKO Hlinsko Kostka M.
99 11. 1. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - SK Rybník Krátký M.
100 11. 1. 2020, 15:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová II Stehlík P.
21. kolo
101 18. 1. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - .
102 19. 1. 2020, 11:00 Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy A Rejman Z.
103 18. 1. 2020, 10:00 SK Rybník - Sokol Kerhartice Skalka 1162 Česká Třebová Kvídera M.
104 19. 1. 2020, 10:00 SKO Hlinsko - VK Litomyšl Pavlíček V.
105 18. 1. 2020, 09:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice Fiala K.
22. kolo
106 18. 1. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - .
107 19. 1. 2020, 15:00 Sokol Česká Třebová II - TJ Svitavy A Rejman Z.
108 18. 1. 2020, 13:00 SK Rybník - Sokol Kerhartice Skalka 1162 Česká Třebová Kvídera M.
109 19. 1. 2020, 13:00 SKO Hlinsko - VK Litomyšl Pavlíček V.
110 18. 1. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice Fiala K.
23. kolo
111 25. 1. 2020, 10:00 - VK Lanškroun .
112 25. 1. 2020, 11:00 Energetik Chvaletice - SKO Hlinsko Sobotka V.
113 25. 1. 2020, 10:00 VK Litomyšl - SK Rybník Pavlíček V.
114 25. 1. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - Sokol Česká Třebová II Kvídera M.
115 25. 1. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
24. kolo
116 25. 1. 2020, 13:00 - VK Lanškroun .
117 25. 1. 2020, 15:00 Energetik Chvaletice - SKO Hlinsko Sobotka V.
118 25. 1. 2020, 13:00 VK Litomyšl - SK Rybník Pavlíček V.
119 25. 1. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - Sokol Česká Třebová II Kvídera M.
120 25. 1. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
25. kolo
121 1. 2. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - .
122 1. 2. 2020, 11:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Kerhartice Solař J.
123 2. 11. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová II - VK Litomyšl Rejman Z.
124 1. 2. 2020, 10:00 SK Rybník - Energetik Chvaletice Kaštánek A.
125 2. 2. 2020, 10:00 SKO Hlinsko - VK Lanškroun Šámal L.
26. kolo
126 1. 2. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - .
127 1. 2. 2020, 15:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Kerhartice Solař J.
128 2. 11. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová II - VK Litomyšl Rejman Z.
129 1. 2. 2020, 13:00 SK Rybník - Energetik Chvaletice Kaštánek A.
130 2. 2. 2020, 13:00 SKO Hlinsko - VK Lanškroun Šámal L.
27. kolo
131 22. 2. 2020, 10:00 - SKO Hlinsko .
132 22. 2. 2020, 09:00 VK Lanškroun - SK Rybník Fiala K.
133 22. 2. 2020, 11:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová II Sobotka V.
134 22. 2. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. Kaštánek A.
135 22. 2. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - TJ Svitavy A Kvídera M.
28. kolo
136 22. 2. 2020, 13:00 - SKO Hlinsko .
137 22. 2. 2020, 13:00 VK Lanškroun - SK Rybník Fiala K.
138 22. 2. 2020, 15:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová II Sobotka V.
139 22. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. Kaštánek A.
140 22. 2. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - TJ Svitavy A Kvídera M.
29. kolo
141 29. 2. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - .
142 17. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy A - VK Litomyšl Pavlíček V.
143 29. 2. 2020, 11:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice Solař J.
144 29. 2. 2020, 09:00 Sokol Česká Třebová II - VK Lanškroun Rejman Z.
145 29. 2. 2020, 09:00 SK Rybník - SKO Hlinsko Renčín K.
30. kolo
146 29. 2. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - .
147 17. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy A - VK Litomyšl Pavlíček V.
148 29. 2. 2020, 15:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice Solař J.
149 29. 2. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová II - VK Lanškroun Rejman Z.
150 29. 2. 2020, 12:00 SK Rybník - SKO Hlinsko Renčín K.
31. kolo
151 7. 3. 2020, 10:00 - SK Rybník .
152 8. 3. 2020, 10:00 SKO Hlinsko - Sokol Česká Třebová II Pavlíček V.
153 7. 3. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
154 7. 3. 2020, 11:00 Energetik Chvaletice - TJ Svitavy A Sobotka V.
155 7. 3. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Kerhartice Kaštánek A.
32. kolo
156 7. 3. 2020, 13:00 - SK Rybník .
157 8. 3. 2020, 13:00 SKO Hlinsko - Sokol Česká Třebová II Pavlíček V.
158 7. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
159 7. 3. 2020, 15:00 Energetik Chvaletice - TJ Svitavy A Sobotka V.
160 7. 3. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Kerhartice Kaštánek A.
33. kolo
161 14. 3. 2020, 10:00 VK Litomyšl - .
162 14. 3. 2020, 10:00 Sokol Kerhartice - Energetik Chvaletice Kvídera M.
163 14. 3. 2020, 10:00 TJ Svitavy A - VK Lanškroun Krátký M.
164 14. 3. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - SKO Hlinsko Solař J.
165 15. 3. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová II - SK Rybník Rejman Z.
34. kolo
166 14. 3. 2020, 13:00 VK Litomyšl - .
167 14. 3. 2020, 13:00 Sokol Kerhartice - Energetik Chvaletice Kvídera M.
168 14. 3. 2020, 13:00 TJ Svitavy A - VK Lanškroun Krátký M.
169 14. 3. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - SKO Hlinsko Solař J.
170 15. 3. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová II - SK Rybník Rejman Z.
35. kolo
171 21. 3. 2020, 10:00 - Sokol Česká Třebová II .
172 21. 3. 2020, 10:00 SK Rybník - Sokol Pardubice I. Zahradní 541 Ústí nad Orlicí Kaštánek A.
173 22. 3. 2020, 10:00 SKO Hlinsko - TJ Svitavy A Šámal L.
174 21. 3. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Kerhartice Fiala K.
175 21. 3. 2020, 10:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Sobotka V.
36. kolo
176 21. 3. 2020, 13:00 - Sokol Česká Třebová II .
177 21. 3. 2020, 13:00 SK Rybník - Sokol Pardubice I. Zahradní 541 Ústí nad Orlicí Kaštánek A.
178 22. 3. 2020, 13:00 SKO Hlinsko - TJ Svitavy A Šámal L.
179 21. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Kerhartice Fiala K.
180 21. 3. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Sobotka V.
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018