Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor mužů II.třídy

1. kolo
TJ Svitavy B-
Orel Letohrad-VK Choceň
Sokol Česká Třebová-VK Vysoké Mýto
SK Spartak Slatiňany-Spartak Polička
Příští kolo
TJ Svitavy B-SO7.9.13:00
Orel Letohrad-VK ChoceňSO7.9.13:00
Sokol Česká Třebová-VK Vysoké MýtoSO7.9.13:00
SK Spartak Slatiňany-Spartak PoličkaSO7.9.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 VK Vysoké Mýto 0 0 0 0 0   0:0 0
1 SK Spartak Slatiňany 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Spartak Polička 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Sokol Česká Třebová 0 0 0 0 0   0:0 0
4 VK Choceň 0 0 0 0 0   0:0 0
5 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Orel Letohrad 0 0 0 0 0   0:0 0
7 TJ Svitavy B 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 7. 9. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - .
2 7. 9. 2019, 10:00 Orel Letohrad - VK Choceň .
3 7. 9. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto .
4 7. 9. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Spartak Polička .
2. kolo
5 7. 9. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - .
6 7. 9. 2019, 13:00 Orel Letohrad - VK Choceň .
7 7. 9. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto .
8 7. 9. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Spartak Polička .
3. kolo
9 14. 9. 2019, 10:00 - SK Spartak Slatiňany .
10 14. 9. 2019, 10:00 VK Vysoké Mýto - Spartak Polička .
11 8. 9. 2019, 10:00 VK Choceň - Sokol Česká Třebová .
12 14. 9. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad .
4. kolo
13 14. 9. 2019, 13:00 - SK Spartak Slatiňany .
14 14. 9. 2019, 13:00 VK Vysoké Mýto - Spartak Polička .
15 8. 9. 2019, 13:00 VK Choceň - Sokol Česká Třebová .
16 14. 9. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad .
5. kolo
17 21. 9. 2019, 10:00 Orel Letohrad - .
18 21. 9. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B .
19 21. 9. 2019, 10:00 Spartak Polička - VK Choceň .
20 21. 9. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto .
6. kolo
21 21. 9. 2019, 13:00 Orel Letohrad - .
22 21. 9. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B .
23 21. 9. 2019, 13:00 Spartak Polička - VK Choceň .
24 21. 9. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto .
7. kolo
25 28. 9. 2019, 10:00 - VK Vysoké Mýto .
26 28. 9. 2019, 10:00 VK Choceň - SK Spartak Slatiňany .
27 28. 9. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Spartak Polička .
28 22. 9. 2019, 10:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová .
8. kolo
29 28. 9. 2019, 13:00 - VK Vysoké Mýto .
30 28. 9. 2019, 13:00 VK Choceň - SK Spartak Slatiňany .
31 28. 9. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Spartak Polička .
32 22. 9. 2019, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová .
9. kolo
33 5. 10. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová - .
34 5. 10. 2019, 10:00 Spartak Polička - Orel Letohrad .
35 5. 10. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Svitavy B .
36 5. 10. 2019, 10:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň .
10. kolo
37 5. 10. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová - .
38 5. 10. 2019, 13:00 Spartak Polička - Orel Letohrad .
39 5. 10. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Svitavy B .
40 5. 10. 2019, 13:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň .
11. kolo
41 12. 10. 2019, 10:00 - VK Choceň .
42 12. 10. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - VK Vysoké Mýto .
43 12. 10. 2019, 10:00 Orel Letohrad - SK Spartak Slatiňany .
44 12. 10. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová - Spartak Polička .
12. kolo
45 12. 10. 2019, 13:00 - VK Choceň .
46 12. 10. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - VK Vysoké Mýto .
47 12. 10. 2019, 13:00 Orel Letohrad - SK Spartak Slatiňany .
48 12. 10. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová - Spartak Polička .
13. kolo
49 19. 10. 2019, 10:00 Spartak Polička - .
50 6. 10. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Sokol Česká Třebová .
51 19. 10. 2019, 10:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad .
52 19. 10. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Svitavy B .
14. kolo
53 19. 10. 2019, 13:00 Spartak Polička - .
54 6. 10. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Sokol Česká Třebová .
55 19. 10. 2019, 13:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad .
56 19. 10. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Svitavy B .
15. kolo
57 2. 5. 2020, 10:00 - TJ Svitavy B .
58 2. 5. 2020, 10:00 VK Choceň - Orel Letohrad .
59 2. 5. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - Sokol Česká Třebová .
60 2. 5. 2020, 10:00 Spartak Polička - SK Spartak Slatiňany .
16. kolo
61 2. 5. 2020, 13:00 - TJ Svitavy B .
62 2. 5. 2020, 13:00 VK Choceň - Orel Letohrad .
63 2. 5. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - Sokol Česká Třebová .
64 2. 5. 2020, 13:00 Spartak Polička - SK Spartak Slatiňany .
17. kolo
65 9. 5. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - .
66 9. 5. 2020, 10:00 Spartak Polička - VK Vysoké Mýto .
67 9. 5. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - VK Choceň .
68 9. 5. 2020, 10:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B .
18. kolo
69 9. 5. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - .
70 9. 5. 2020, 13:00 Spartak Polička - VK Vysoké Mýto .
71 9. 5. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová - VK Choceň .
72 9. 5. 2020, 13:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B .
19. kolo
73 16. 5. 2020, 10:00 - Orel Letohrad .
74 16. 5. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Sokol Česká Třebová .
75 16. 5. 2020, 10:00 VK Choceň - Spartak Polička .
76 16. 5. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany .
20. kolo
77 16. 5. 2020, 13:00 - Orel Letohrad .
78 16. 5. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - Sokol Česká Třebová .
79 16. 5. 2020, 13:00 VK Choceň - Spartak Polička .
80 16. 5. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany .
21. kolo
81 23. 5. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - .
82 23. 5. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň .
83 23. 5. 2020, 10:00 Spartak Polička - TJ Svitavy B .
84 23. 5. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad .
22. kolo
85 23. 5. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - .
86 23. 5. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň .
87 23. 5. 2020, 13:00 Spartak Polička - TJ Svitavy B .
88 23. 5. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad .
23. kolo
89 30. 5. 2020, 10:00 - Sokol Česká Třebová .
90 30. 5. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Spartak Polička .
91 30. 5. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - SK Spartak Slatiňany .
92 30. 5. 2020, 10:00 VK Choceň - VK Vysoké Mýto .
24. kolo
93 30. 5. 2020, 13:00 - Sokol Česká Třebová .
94 30. 5. 2020, 13:00 Orel Letohrad - Spartak Polička .
95 30. 5. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - SK Spartak Slatiňany .
96 30. 5. 2020, 13:00 VK Choceň - VK Vysoké Mýto .
25. kolo
97 6. 6. 2020, 10:00 VK Choceň - .
98 6. 6. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy B .
99 6. 6. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Orel Letohrad .
100 6. 6. 2020, 10:00 Spartak Polička - Sokol Česká Třebová .
26. kolo
101 6. 6. 2020, 13:00 VK Choceň - .
102 6. 6. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy B .
103 6. 6. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Orel Letohrad .
104 6. 6. 2020, 13:00 Spartak Polička - Sokol Česká Třebová .
27. kolo
105 13. 6. 2020, 10:00 - Spartak Polička .
106 13. 6. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - SK Spartak Slatiňany .
107 13. 6. 2020, 10:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto .
108 13. 6. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - VK Choceň .
28. kolo
109 13. 6. 2020, 13:00 - Spartak Polička .
110 13. 6. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová - SK Spartak Slatiňany .
111 13. 6. 2020, 13:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto .
112 13. 6. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - VK Choceň .
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018