Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor mužů II.třídy

1. kolo
TJ Svitavy B-
Orel Letohrad-VK Choceň
Sokol Česká Třebová-VK Vysoké Mýto
SK Spartak Slatiňany-Spartak Polička
Příští kolo
TJ Svitavy B-SO7.9.13:00
Orel Letohrad-VK ChoceňSO7.9.13:00
Sokol Česká Třebová-VK Vysoké MýtoSO7.9.13:00
SK Spartak Slatiňany-Spartak PoličkaSO7.9.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 VK Vysoké Mýto 0 0 0 0 0   0:0 0
2 SK Spartak Slatiňany 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Spartak Polička 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Sokol Česká Třebová 0 0 0 0 0   0:0 0
5 VK Choceň 0 0 0 0 0   0:0 0
6 0 0 0 0 0   0:0 0
7 Orel Letohrad 0 0 0 0 0   0:0 0
8 TJ Svitavy B 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 7. 9. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - .
2 7. 9. 2019, 10:00 Orel Letohrad - VK Choceň Vyhnálek M.
3 7. 9. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto Rejman Z.
4 7. 9. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Spartak Polička Pavlíček V.
2. kolo
5 7. 9. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - .
6 7. 9. 2019, 13:00 Orel Letohrad - VK Choceň Vyhnálek M.
7 7. 9. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto Rejman Z.
8 7. 9. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Spartak Polička Pavlíček V.
3. kolo
9 14. 9. 2019, 10:00 - SK Spartak Slatiňany .
10 14. 9. 2019, 10:00 VK Vysoké Mýto - Spartak Polička Kučera P.
11 8. 9. 2019, 10:00 VK Choceň - Sokol Česká Třebová Kaštánek A.
12 14. 9. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad Pavlíček V.
4. kolo
13 14. 9. 2019, 13:00 - SK Spartak Slatiňany .
14 14. 9. 2019, 13:00 VK Vysoké Mýto - Spartak Polička Kučera P.
15 8. 9. 2019, 13:00 VK Choceň - Sokol Česká Třebová Kaštánek A.
16 14. 9. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad Pavlíček V.
5. kolo
17 21. 9. 2019, 10:00 Orel Letohrad - .
18 21. 9. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B Rejman Z.
19 21. 9. 2019, 10:00 Spartak Polička - VK Choceň Harašta P.
20 21. 9. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto Kvídera M.
6. kolo
21 21. 9. 2019, 13:00 Orel Letohrad - .
22 21. 9. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B Rejman Z.
23 21. 9. 2019, 13:00 Spartak Polička - VK Choceň Harašta P.
24 21. 9. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto Kvídera M.
7. kolo
25 28. 9. 2019, 10:00 - VK Vysoké Mýto .
26 28. 9. 2019, 10:00 VK Choceň - SK Spartak Slatiňany Slezák V.
27 28. 9. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Spartak Polička Pavlíček V.
28 22. 9. 2019, 10:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová Vyhnálek M.
8. kolo
29 28. 9. 2019, 13:00 - VK Vysoké Mýto .
30 28. 9. 2019, 13:00 VK Choceň - SK Spartak Slatiňany Slezák V.
31 28. 9. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Spartak Polička Pavlíček V.
32 22. 9. 2019, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová Vyhnálek M.
9. kolo
33 5. 10. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová - .
34 5. 10. 2019, 10:00 Spartak Polička - Orel Letohrad Kvídera M.
35 5. 10. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Svitavy B Sobotka V.
36 5. 10. 2019, 10:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň Kaštánek A.
10. kolo
37 5. 10. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová - .
38 5. 10. 2019, 13:00 Spartak Polička - Orel Letohrad Kvídera M.
39 5. 10. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Svitavy B Sobotka V.
40 5. 10. 2019, 13:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň Kaštánek A.
11. kolo
41 12. 10. 2019, 10:00 - VK Choceň .
42 13. 10. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - VK Vysoké Mýto Pavlíček V.
43 12. 10. 2019, 10:00 Orel Letohrad - SK Spartak Slatiňany Kvídera M.
44 12. 10. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová - Spartak Polička Fiala K.
12. kolo
45 12. 10. 2019, 13:00 - VK Choceň .
46 13. 10. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - VK Vysoké Mýto Pavlíček V.
47 12. 10. 2019, 13:00 Orel Letohrad - SK Spartak Slatiňany Kvídera M.
48 12. 10. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová - Spartak Polička Fiala K.
13. kolo
49 19. 10. 2019, 10:00 Spartak Polička - .
50 6. 10. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Sokol Česká Třebová Solař J.
51 19. 10. 2019, 10:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad Kaštánek A.
52 19. 10. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Svitavy B Slezák V.
14. kolo
53 19. 10. 2019, 13:00 Spartak Polička - .
54 6. 10. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Sokol Česká Třebová Solař J.
55 19. 10. 2019, 13:00 VK Vysoké Mýto - Orel Letohrad Kaštánek A.
56 19. 10. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Svitavy B Slezák V.
15. kolo
57 2. 5. 2020, 10:00 - TJ Svitavy B .
58 2. 5. 2020, 10:00 VK Choceň - Orel Letohrad Solař J.
59 2. 5. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - Sokol Česká Třebová Kučera P.
60 2. 5. 2020, 10:00 Spartak Polička - SK Spartak Slatiňany Pavlíček V.
16. kolo
61 2. 5. 2020, 13:00 - TJ Svitavy B .
62 2. 5. 2020, 13:00 VK Choceň - Orel Letohrad Solař J.
63 2. 5. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - Sokol Česká Třebová Kučera P.
64 2. 5. 2020, 13:00 Spartak Polička - SK Spartak Slatiňany Pavlíček V.
17. kolo
65 9. 5. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - .
66 9. 5. 2020, 10:00 Spartak Polička - VK Vysoké Mýto Krátký M.
67 9. 5. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - VK Choceň Rejman Z.
68 9. 5. 2020, 10:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B Vyhnálek M.
18. kolo
69 9. 5. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - .
70 9. 5. 2020, 13:00 Spartak Polička - VK Vysoké Mýto Krátký M.
71 9. 5. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová - VK Choceň Rejman Z.
72 9. 5. 2020, 13:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B Vyhnálek M.
19. kolo
73 16. 5. 2020, 10:00 - Orel Letohrad .
74 16. 5. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Sokol Česká Třebová Pavlíček V.
75 16. 5. 2020, 10:00 VK Choceň - Spartak Polička Solař J.
76 16. 5. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany Kaštánek A.
20. kolo
77 16. 5. 2020, 13:00 - Orel Letohrad .
78 16. 5. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - Sokol Česká Třebová Pavlíček V.
79 16. 5. 2020, 13:00 VK Choceň - Spartak Polička Solař J.
80 16. 5. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany Kaštánek A.
21. kolo
81 23. 5. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - .
82 23. 5. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň Slezák V.
83 23. 5. 2020, 10:00 Spartak Polička - TJ Svitavy B Pavlíček V.
84 23. 5. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad Fiala K.
22. kolo
85 23. 5. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - .
86 23. 5. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň Slezák V.
87 23. 5. 2020, 13:00 Spartak Polička - TJ Svitavy B Pavlíček V.
88 23. 5. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad Fiala K.
23. kolo
89 30. 5. 2020, 10:00 - Sokol Česká Třebová .
90 30. 5. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Spartak Polička Kvídera M.
91 30. 5. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - SK Spartak Slatiňany Krátký M.
92 30. 5. 2020, 10:00 VK Choceň - VK Vysoké Mýto Kučera P.
24. kolo
93 30. 5. 2020, 13:00 - Sokol Česká Třebová .
94 30. 5. 2020, 13:00 Orel Letohrad - Spartak Polička Kvídera M.
95 30. 5. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - SK Spartak Slatiňany Krátký M.
96 30. 5. 2020, 13:00 VK Choceň - VK Vysoké Mýto Kučera P.
25. kolo
97 6. 6. 2020, 10:00 VK Choceň - .
98 6. 6. 2020, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy B Kaštánek A.
99 6. 6. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Orel Letohrad Solař J.
100 6. 6. 2020, 10:00 Spartak Polička - Sokol Česká Třebová Harašta P.
26. kolo
101 6. 6. 2020, 13:00 VK Choceň - .
102 6. 6. 2020, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Svitavy B Kaštánek A.
103 6. 6. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Orel Letohrad Solař J.
104 6. 6. 2020, 13:00 Spartak Polička - Sokol Česká Třebová Harašta P.
27. kolo
105 13. 6. 2020, 10:00 - Spartak Polička .
106 13. 6. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová - SK Spartak Slatiňany Rejman Z.
107 13. 6. 2020, 10:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto Vyhnálek M.
108 13. 6. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - VK Choceň Pavlíček V.
28. kolo
109 13. 6. 2020, 13:00 - Spartak Polička .
110 13. 6. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová - SK Spartak Slatiňany Rejman Z.
111 13. 6. 2020, 13:00 Orel Letohrad - VK Vysoké Mýto Vyhnálek M.
112 13. 6. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - VK Choceň Pavlíček V.
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018