Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
25. kolo
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Choceň B00000 0:00
2 TJ Sokol Česká Třebová00000 0:00
3 TJ Spartak Polička00000 0:00
4 SK Spartak Slatiňany00000 0:00
5 VK Vysoké Mýto00000 0:00
6 VK TJ Lanškroun B00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
1. kolo
1 1. 9. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun B - VK Choceň B Chrobáková A.
2 1. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto Vyhnálek M.
3 1. 9. 2018, 10:00 TJ Spartak Polička - SK Spartak Slatiňany Harašta P.
2. kolo
4 1. 9. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun B - VK Choceň B Chrobáková A.
5 1. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto Vyhnálek M.
6 1. 9. 2018, 13:00 TJ Spartak Polička - SK Spartak Slatiňany Harašta P.
3. kolo
7 6. 10. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun B - SK Spartak Slatiňany Chrobáková A.
8 8. 9. 2018, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Spartak Polička Zíma F.
9 8. 9. 2018, 10:00 VK Choceň B - TJ Sokol Česká Třebová Dymáček V.
4. kolo
10 6. 10. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun B - SK Spartak Slatiňany Chrobáková A.
11 8. 9. 2018, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Spartak Polička Kvídera M.
12 8. 9. 2018, 13:00 VK Choceň B - TJ Sokol Česká Třebová Dymáček V.
5. kolo
13 16. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK TJ Lanškroun B Maťátko V.
14 15. 9. 2018, 10:00 TJ Spartak Polička - VK Choceň B Pavlíček V.
15 15. 9. 2018, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto Zíma F.
6. kolo
16 16. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK TJ Lanškroun B Maťátko V.
17 15. 9. 2018, 13:00 TJ Spartak Polička - VK Choceň B Pavlíček V.
18 15. 9. 2018, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto Zíma F.
7. kolo
19 22. 9. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun B - VK Vysoké Mýto Fiala K.
20 22. 9. 2018, 10:00 VK Choceň B - SK Spartak Slatiňany Kučera P.
21 23. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - TJ Spartak Polička Rejman Z.
8. kolo
22 22. 9. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun B - VK Vysoké Mýto Fiala K.
23 22. 9. 2018, 13:00 VK Choceň B - SK Spartak Slatiňany Kučera P.
24 23. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - TJ Spartak Polička Rejman Z.
9. kolo
25 29. 9. 2018, 10:00 TJ Spartak Polička - VK TJ Lanškroun B Pavlíček V.
26 9. 9. 2018, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Česká Třebová Pavlíček V.
27 29. 9. 2018, 10:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň B Krátký M.
10. kolo
28 29. 9. 2018, 13:00 TJ Spartak Polička - VK TJ Lanškroun B Pavlíček V.
29 9. 9. 2018, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Česká Třebová Pavlíček V.
30 29. 9. 2018, 13:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň B Krátký M.
11. kolo
31 4. 5. 2019, 10:00 VK Choceň B - VK TJ Lanškroun B Kučera P.
32 4. 5. 2019, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Sokol Česká Třebová Kaštánek A.
33 4. 5. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Spartak Polička Pavlíček V.
12. kolo
34 4. 5. 2019, 13:00 VK Choceň B - VK TJ Lanškroun B Kučera P.
35 4. 5. 2019, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Sokol Česká Třebová Kaštánek A.
36 4. 5. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Spartak Polička Pavlíček V.
13. kolo
37 11. 5. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK TJ Lanškroun B Solař J.
38 11. 5. 2019, 10:00 TJ Spartak Polička - VK Vysoké Mýto Pavlíček V.
39 11. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Choceň B Hübl F.
14. kolo
40 11. 5. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK TJ Lanškroun B Solař J.
41 11. 5. 2019, 13:00 TJ Spartak Polička - VK Vysoké Mýto Pavlíček V.
42 11. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Choceň B Hübl F.
15. kolo
43 18. 5. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun B - TJ Sokol Česká Třebová Fiala K.
44 18. 5. 2019, 10:00 VK Choceň B - TJ Spartak Polička Dymáček V.
45 18. 5. 2019, 10:00 VK Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany Krátký M.
16. kolo
46 18. 5. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun B - TJ Sokol Česká Třebová Fiala K.
47 18. 5. 2019, 13:00 VK Choceň B - TJ Spartak Polička Dymáček V.
48 18. 5. 2019, 13:00 VK Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany Krátký M.
17. kolo
49 25. 5. 2019, 10:00 VK Vysoké Mýto - VK TJ Lanškroun B Pavlíček V.
50 25. 5. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň B Kvídera M.
51 25. 5. 2019, 10:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová Harašta P.
18. kolo
52 25. 5. 2019, 13:00 VK Vysoké Mýto - VK TJ Lanškroun B Pavlíček V.
53 25. 5. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň B Kvídera M.
54 25. 5. 2019, 13:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová Harašta P.
19. kolo
55 1. 6. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun B - TJ Spartak Polička Fiala K.
56 1. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - SK Spartak Slatiňany Rejman Z.
57 1. 6. 2019, 10:00 VK Choceň B - VK Vysoké Mýto Kučera P.
20. kolo
58 1. 6. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun B - TJ Spartak Polička Fiala K.
59 1. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - SK Spartak Slatiňany Rejman Z.
60 1. 6. 2019, 13:00 VK Choceň B - VK Vysoké Mýto Kučera P.
© ČVS 2015-2018