Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
6. kolo
TJ Sokol Česká Třebová-VK TJ Lanškroun B
TJ Spartak Polička-VK Choceň B
SK Spartak Slatiňany-VK Vysoké Mýto
Příští kolo
VK TJ Lanškroun B-VK Vysoké MýtoSO22.9.10:00
VK Choceň B-SK Spartak SlatiňanySO22.9.10:00
TJ Sokol Česká Třebová-TJ Spartak PoličkaNE23.9.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Choceň B00000 0:00
2 TJ Sokol Česká Třebová00000 0:00
3 TJ Spartak Polička00000 0:00
4 SK Spartak Slatiňany00000 0:00
5 VK Vysoké Mýto00000 0:00
6 VK TJ Lanškroun B00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
1. kolo
1 1. 9. 2018, 10:00 VK Choceň B - VK TJ Lanškroun B .
2 1. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto .
3 1. 9. 2018, 10:00 TJ Spartak Polička - SK Spartak Slatiňany .
2. kolo
4 1. 9. 2018, 13:00 VK Choceň B - VK TJ Lanškroun B .
5 1. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Vysoké Mýto .
6 1. 9. 2018, 13:00 TJ Spartak Polička - SK Spartak Slatiňany .
3. kolo
7 6. 10. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun B - SK Spartak Slatiňany .
8 8. 9. 2018, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Spartak Polička .
9 8. 9. 2018, 10:00 VK Choceň B - TJ Sokol Česká Třebová .
4. kolo
10 6. 10. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun B - SK Spartak Slatiňany .
11 8. 9. 2018, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Spartak Polička .
12 8. 9. 2018, 13:00 VK Choceň B - TJ Sokol Česká Třebová .
5. kolo
13 16. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK TJ Lanškroun B .
14 15. 9. 2018, 10:00 TJ Spartak Polička - VK Choceň B .
15 15. 9. 2018, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto .
6. kolo
16 16. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK TJ Lanškroun B .
17 15. 9. 2018, 13:00 TJ Spartak Polička - VK Choceň B .
18 15. 9. 2018, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Vysoké Mýto .
7. kolo
19 22. 9. 2018, 10:00 VK TJ Lanškroun B - VK Vysoké Mýto .
20 22. 9. 2018, 10:00 VK Choceň B - SK Spartak Slatiňany .
21 23. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - TJ Spartak Polička .
8. kolo
22 22. 9. 2018, 13:00 VK TJ Lanškroun B - VK Vysoké Mýto .
23 22. 9. 2018, 13:00 VK Choceň B - SK Spartak Slatiňany .
24 23. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - TJ Spartak Polička .
9. kolo
25 29. 9. 2018, 10:00 TJ Spartak Polička - VK TJ Lanškroun B .
26 9. 9. 2018, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Česká Třebová .
27 29. 9. 2018, 10:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň B .
10. kolo
28 29. 9. 2018, 13:00 TJ Spartak Polička - VK TJ Lanškroun B .
29 9. 9. 2018, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Česká Třebová .
30 29. 9. 2018, 13:00 VK Vysoké Mýto - VK Choceň B .
11. kolo
31 4. 5. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun B - VK Choceň B .
32 4. 5. 2019, 10:00 VK Vysoké Mýto - TJ Sokol Česká Třebová .
33 4. 5. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Spartak Polička .
12. kolo
34 4. 5. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun B - VK Choceň B .
35 4. 5. 2019, 13:00 VK Vysoké Mýto - TJ Sokol Česká Třebová .
36 4. 5. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Spartak Polička .
13. kolo
37 11. 5. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK TJ Lanškroun B .
38 11. 5. 2019, 10:00 TJ Spartak Polička - VK Vysoké Mýto .
39 11. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Choceň B .
14. kolo
40 11. 5. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK TJ Lanškroun B .
41 11. 5. 2019, 13:00 TJ Spartak Polička - VK Vysoké Mýto .
42 11. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - VK Choceň B .
15. kolo
43 18. 5. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun B - TJ Sokol Česká Třebová .
44 18. 5. 2019, 10:00 VK Choceň B - TJ Spartak Polička .
45 18. 5. 2019, 10:00 VK Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany .
16. kolo
46 18. 5. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun B - TJ Sokol Česká Třebová .
47 18. 5. 2019, 13:00 VK Choceň B - TJ Spartak Polička .
48 18. 5. 2019, 13:00 VK Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany .
17. kolo
49 25. 5. 2019, 10:00 VK Vysoké Mýto - VK TJ Lanškroun B .
50 25. 5. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň B .
51 25. 5. 2019, 10:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová .
18. kolo
52 25. 5. 2019, 13:00 VK Vysoké Mýto - VK TJ Lanškroun B .
53 25. 5. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň B .
54 25. 5. 2019, 13:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová .
19. kolo
55 1. 6. 2019, 10:00 VK TJ Lanškroun B - TJ Spartak Polička .
56 1. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová - SK Spartak Slatiňany .
57 1. 6. 2019, 10:00 VK Choceň B - VK Vysoké Mýto .
20. kolo
58 1. 6. 2019, 13:00 VK TJ Lanškroun B - TJ Spartak Polička .
59 1. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová - SK Spartak Slatiňany .
60 1. 6. 2019, 13:00 VK Choceň B - VK Vysoké Mýto .
© ČVS 2015-2018