Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Trojky chlapci

KOLO
1. kolo
Choceň-Svitavy E
Chvaletice-Svitavy D
Letohrad A-Svitavy C
Letohrad B-Svitavy B
Litomyšl A-Svitavy A
Litomyšl B-Polička
Svitavy A-Litomyšl B
Svitavy B-Litomyšl A
Svitavy C-Letohrad B
Svitavy D-Letohrad A
Svitavy E-Chvaletice
Česká Třebová-Choceň
Chvaletice-Česká Třebová
Letohrad A-Svitavy E
Letohrad B-Svitavy D
Litomyšl A-Svitavy C
Litomyšl B-Svitavy B
Polička-Svitavy A
Svitavy B-Polička
Svitavy C-Litomyšl B
Svitavy D-Litomyšl A
Svitavy E-Letohrad B
Česká Třebová-Letohrad A
Choceň-Chvaletice
Letohrad A-Choceň
Letohrad B-Česká Třebová
Litomyšl A-Svitavy E
Litomyšl B-Svitavy D
Polička-Svitavy C
Svitavy A-Svitavy B
Svitavy C-Svitavy A
Svitavy D-Polička
Svitavy E-Litomyšl B
Česká Třebová-Litomyšl A
Choceň-Letohrad B
Chvaletice-Letohrad A
Letohrad B-Chvaletice
Litomyšl A-Choceň
Litomyšl B-Česká Třebová
Polička-Svitavy E
Svitavy A-Svitavy D
Svitavy B-Svitavy C
Svitavy D-Svitavy B
Svitavy E-Svitavy A
Česká Třebová-Polička
Choceň-Litomyšl B
Chvaletice-Litomyšl A
Letohrad A-Letohrad B
Litomyšl A-Letohrad A
Litomyšl B-Chvaletice
Polička-Choceň
Svitavy A-Česká Třebová
Svitavy B-Svitavy E
Svitavy C-Svitavy D
Svitavy E-Svitavy C
Česká Třebová-Svitavy B
Choceň-Svitavy A
Chvaletice-Polička
Letohrad A-Litomyšl B
Letohrad B-Litomyšl A
Litomyšl B-Letohrad B
Polička-Letohrad A
Svitavy A-Chvaletice
Svitavy B-Choceň
Svitavy C-Česká Třebová
Svitavy D-Svitavy E
Česká Třebová-Svitavy D
Choceň-Svitavy C
Chvaletice-Svitavy B
Letohrad A-Svitavy A
Letohrad B-Polička
Litomyšl A-Litomyšl B
Polička-Litomyšl A
Svitavy A-Letohrad B
Svitavy B-Letohrad A
Svitavy C-Chvaletice
Svitavy D-Choceň
Svitavy E-Česká Třebová
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Svitavy A 0   0:0 0
2 Litomyšl A 0   0:0 0
3 Litomyšl B 0   0:0 0
4 Polička 0   0:0 0
5 Česká Třebová 0   0:0 0
6 Svitavy B 0   0:0 0
7 Letohrad B 0   0:0 0
8 Chvaletice 0   0:0 0
9 Svitavy E 0   0:0 0
10 Svitavy D 0   0:0 0
11 Letohrad A 0   0:0 0
12 Svitavy C 0   0:0 0
13 Choceň 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
pořadatel Svitavy
1. kolo
1 22. 9. 2019, 09:00 Choceň - Svitavy E pořadatel Svitavy .
2 22. 9. 2019, 09:00 Chvaletice - Svitavy D Hraje se na jeden set do 25 .
3 22. 9. 2019, 09:00 Letohrad A - Svitavy C bodů (min. 2 body rozdíl) .
4 22. 9. 2019, 09:00 Letohrad B - Svitavy B od stavu TBD. .
5 22. 9. 2019, 09:00 Litomyšl A - Svitavy A Jelikož VIS neumí .
6 22. 9. 2019, 09:00 Litomyšl B - Polička spočítat tabulku soutěže .
7 22. 9. 2019, 09:20 Svitavy A - Litomyšl B s utkáními na jeden set, .
8 22. 9. 2019, 09:20 Svitavy B - Litomyšl A bude se tabulka .
9 22. 9. 2019, 09:20 Svitavy C - Letohrad B vytvářet ručně. .
10 22. 9. 2019, 09:20 Svitavy D - Letohrad A .
11 22. 9. 2019, 09:20 Svitavy E - Chvaletice .
12 22. 9. 2019, 09:20 Česká Třebová - Choceň .
13 22. 9. 2019, 09:40 Chvaletice - Česká Třebová .
14 22. 9. 2019, 09:40 Letohrad A - Svitavy E .
15 22. 9. 2019, 09:40 Letohrad B - Svitavy D .
16 22. 9. 2019, 09:40 Litomyšl A - Svitavy C .
17 22. 9. 2019, 09:40 Litomyšl B - Svitavy B .
18 22. 9. 2019, 09:40 Polička - Svitavy A .
19 22. 9. 2019, 10:00 Svitavy B - Polička .
20 22. 9. 2019, 10:00 Svitavy C - Litomyšl B .
21 22. 9. 2019, 10:00 Svitavy D - Litomyšl A .
22 22. 9. 2019, 10:00 Svitavy E - Letohrad B .
23 22. 9. 2019, 10:00 Česká Třebová - Letohrad A .
24 22. 9. 2019, 10:00 Choceň - Chvaletice .
25 22. 9. 2019, 10:20 Letohrad A - Choceň .
26 22. 9. 2019, 10:20 Letohrad B - Česká Třebová .
27 22. 9. 2019, 10:20 Litomyšl A - Svitavy E .
28 22. 9. 2019, 10:20 Litomyšl B - Svitavy D .
29 22. 9. 2019, 10:20 Polička - Svitavy C .
30 22. 9. 2019, 10:20 Svitavy A - Svitavy B .
31 22. 9. 2019, 10:40 Svitavy C - Svitavy A .
32 22. 9. 2019, 10:40 Svitavy D - Polička .
33 22. 9. 2019, 10:40 Svitavy E - Litomyšl B .
34 22. 9. 2019, 10:40 Česká Třebová - Litomyšl A .
35 22. 9. 2019, 10:40 Choceň - Letohrad B .
36 22. 9. 2019, 10:40 Chvaletice - Letohrad A .
37 22. 9. 2019, 11:00 Letohrad B - Chvaletice .
38 22. 9. 2019, 11:00 Litomyšl A - Choceň .
39 22. 9. 2019, 11:00 Litomyšl B - Česká Třebová .
40 22. 9. 2019, 11:00 Polička - Svitavy E .
41 22. 9. 2019, 11:00 Svitavy A - Svitavy D .
42 22. 9. 2019, 11:00 Svitavy B - Svitavy C .
43 22. 9. 2019, 11:20 Svitavy D - Svitavy B .
44 22. 9. 2019, 11:20 Svitavy E - Svitavy A .
45 22. 9. 2019, 11:20 Česká Třebová - Polička .
46 22. 9. 2019, 11:20 Choceň - Litomyšl B .
47 22. 9. 2019, 11:20 Chvaletice - Litomyšl A .
48 22. 9. 2019, 11:20 Letohrad A - Letohrad B .
49 22. 9. 2019, 11:40 Litomyšl A - Letohrad A .
50 22. 9. 2019, 11:40 Litomyšl B - Chvaletice .
51 22. 9. 2019, 11:40 Polička - Choceň .
52 22. 9. 2019, 11:40 Svitavy A - Česká Třebová .
53 22. 9. 2019, 11:40 Svitavy B - Svitavy E .
54 22. 9. 2019, 11:40 Svitavy C - Svitavy D .
55 22. 9. 2019, 12:00 Svitavy E - Svitavy C .
56 22. 9. 2019, 12:00 Česká Třebová - Svitavy B .
57 22. 9. 2019, 12:00 Choceň - Svitavy A .
58 22. 9. 2019, 12:00 Chvaletice - Polička .
59 22. 9. 2019, 12:00 Letohrad A - Litomyšl B .
60 22. 9. 2019, 12:00 Letohrad B - Litomyšl A .
61 22. 9. 2019, 12:20 Litomyšl B - Letohrad B .
62 22. 9. 2019, 12:20 Polička - Letohrad A .
63 22. 9. 2019, 12:20 Svitavy A - Chvaletice .
64 22. 9. 2019, 12:20 Svitavy B - Choceň .
65 22. 9. 2019, 12:20 Svitavy C - Česká Třebová .
66 22. 9. 2019, 12:20 Svitavy D - Svitavy E .
67 22. 9. 2019, 12:40 Česká Třebová - Svitavy D .
68 22. 9. 2019, 12:40 Choceň - Svitavy C .
69 22. 9. 2019, 12:40 Chvaletice - Svitavy B .
70 22. 9. 2019, 12:40 Letohrad A - Svitavy A .
71 22. 9. 2019, 12:40 Letohrad B - Polička .
72 22. 9. 2019, 12:40 Litomyšl A - Litomyšl B .
73 22. 9. 2019, 13:00 Polička - Litomyšl A .
74 22. 9. 2019, 13:00 Svitavy A - Letohrad B .
75 22. 9. 2019, 13:00 Svitavy B - Letohrad A .
76 22. 9. 2019, 13:00 Svitavy C - Chvaletice .
77 22. 9. 2019, 13:00 Svitavy D - Choceň .
78 22. 9. 2019, 13:00 Svitavy E - Česká Třebová .
Vedoucí soutěže - Ing. Petr Sezemský, Švabinského 1416/3, Svitavy, 568 02 ; TM 777 153 428 ; Email: petr@sezemsky.cz
© ČVS 2015-2018