Krajský přebor žen II.třídy

14. kolo
Spartak Slatiňany-TJ Jiskra Holice
Sokol Nasavrky-TJ Tesla Pardubice
Orel Letohrad3:0Slovan Moravská Třebová B(6, 15, 13)
Příští kolo
Orel Letohrad-TJ Tesla PardubiceSO1.5.10:00
Sokol Nasavrky-TJ Jiskra HoliceSO1.5.10:00
Spartak Slatiňany-Sokol ChrudimSO1.5.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Chrudim 12 8 2 0 2 30:12 940:766 28
2 Tělocvičná jednota Sokol Nasavrky 8 5 2 0 1 22:7 671:534 19
3 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. 10 3 2 2 3 21:19 817:789 15
4 TJ Tesla Pardubice, z.s. 8 4 0 1 3 16:15 645:635 13
5 Orel jednota Letohrad 10 3 0 3 4 16:22 778:788 12
6 TJ Jiskra Holice, z.s. 8 3 0 0 5 10:17 568:624 9
7 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 8 0 0 0 8 1:24 343:626 0
kalendář skupiny
1. kolo
2 21. 11. 2020, 10:00 TJ Tesla Pardubice - Orel Letohrad Sobotka V.
3 5. 9. 2020, 10:00 TJ Jiskra Holice - Sokol Nasavrky 0:3 (-15,-23,-15)
4 5. 9. 2020, 10:00 Sokol Chrudim - Spartak Slatiňany 3:2 (10,19,-23,-20,13)
2. kolo
6 21. 11. 2020, 13:00 TJ Tesla Pardubice - Orel Letohrad Sobotka V.
7 5. 9. 2020, 13:00 TJ Jiskra Holice - Sokol Nasavrky 0:3 (-14,-24,-20)
8 5. 9. 2020, 13:00 Sokol Chrudim - Spartak Slatiňany 3:1 (-7,16,23,18)
3. kolo
10 12. 9. 2020, 10:00 Sokol Nasavrky - Sokol Chrudim 3:0 (14,16,15)
11 13. 9. 2020, 10:00 Orel Letohrad - TJ Jiskra Holice 1:3 (18,-22,-24,-26)
12 12. 9. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová B - TJ Tesla Pardubice 0:3 (-12,-24,-11)
4. kolo
14 12. 9. 2020, 13:00 Sokol Nasavrky - Sokol Chrudim 3:0 (19,23,12)
15 13. 9. 2020, 12:00 Orel Letohrad - TJ Jiskra Holice 0:3 (-17,-22,-22)
16 12. 9. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová B - TJ Tesla Pardubice 1:3 (-13,-21,25,-13)
5. kolo
18 29. 11. 2020, 13:30 TJ Jiskra Holice - Slovan Moravská Třebová B Kvídera M.
19 19. 9. 2020, 10:00 Sokol Chrudim - Orel Letohrad 3:2 (12,22,-19,-19,9)
20 19. 9. 2020, 10:00 Spartak Slatiňany - Sokol Nasavrky 0:3 (-16,-16,-22)
6. kolo
22 29. 11. 2020, 15:30 TJ Jiskra Holice - Slovan Moravská Třebová B Kvídera M.
23 19. 9. 2020, 13:00 Sokol Chrudim - Orel Letohrad 3:0 (9,16,19)
24 19. 9. 2020, 13:00 Spartak Slatiňany - Sokol Nasavrky 2:3 (18,-20,-10,21,-10)
7. kolo
26 26. 9. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Spartak Slatiňany U Dvora 745 Letohrad 2:3 (-19,14,20,-21,-13)
27 26. 9. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová B - Sokol Chrudim 0:3 (-7,-17,-16)
28 4. 10. 2020, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice Kotkova 1287 Pardubice - Bílé Předměstí 3:1 (-14,18,15,15)
8. kolo
30 26. 9. 2020, 13:00 Orel Letohrad - Spartak Slatiňany 0:3 (-14,-22,-14)
31 26. 9. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová B - Sokol Chrudim 0:3 (-11,-9,-15)
32 4. 10. 2020, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice Kotkova 1287 Pardubice - Bílé Předměstí 1:3 (-23,19,-19,-8)
9. kolo
34 3. 10. 2020, 10:00 Sokol Chrudim - TJ Tesla Pardubice 3:1 (18,8,-22,10)
35 3. 10. 2020, 10:00 Spartak Slatiňany - Slovan Moravská Třebová B 3:0 (20,12,10)
36 4. 10. 2020, 10:00 Sokol Nasavrky - Orel Letohrad 3:2 (-19,13,21,-22,8)
10. kolo
38 3. 10. 2020, 13:00 Sokol Chrudim - TJ Tesla Pardubice 3:0 (15,20,16)
39 3. 10. 2020, 13:00 Spartak Slatiňany - Slovan Moravská Třebová B 3:0 (9,7,16)
40 4. 10. 2020, 13:00 Sokol Nasavrky - Orel Letohrad 1:3 (-23,13,-16,-21)
11. kolo
42 10. 10. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová B - Sokol Nasavrky Hübl F.
43 10. 10. 2020, 10:00 TJ Tesla Pardubice - Spartak Slatiňany 2:3 (-17,11,-21,22,-16)
44 10. 10. 2020, 10:00 TJ Jiskra Holice - Sokol Chrudim 0:3 (-21,-14,-17)
12. kolo
46 10. 10. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová B - Sokol Nasavrky Hübl F.
47 10. 10. 2020, 13:00 TJ Tesla Pardubice - Spartak Slatiňany 3:1 (11,22,-14,16)
48 10. 10. 2020, 13:00 TJ Jiskra Holice - Sokol Chrudim 0:3 (-19,-23,-24)
13. kolo
50 21. 11. 2020, 14:00 Spartak Slatiňany - TJ Jiskra Holice .
51 17. 10. 2020, 10:00 Sokol Nasavrky - TJ Tesla Pardubice Kvídera M.
52 11. 10. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Slovan Moravská Třebová B U Dvora 745 Letohrad 3:0 (14,12,13)
14. kolo
54 21. 11. 2020, 16:00 Spartak Slatiňany - TJ Jiskra Holice .
55 17. 10. 2020, 13:00 Sokol Nasavrky - TJ Tesla Pardubice Kvídera M.
56 11. 10. 2020, 13:00 Orel Letohrad - Slovan Moravská Třebová B 3:0 (6,15,13)
15. kolo
58 1. 5. 2021, 10:00 Orel Letohrad - TJ Tesla Pardubice Fiala K.
59 1. 5. 2021, 10:00 Sokol Nasavrky - TJ Jiskra Holice Sobotka V.
60 1. 5. 2021, 10:00 Spartak Slatiňany - Sokol Chrudim Zíma F.
16. kolo
62 1. 5. 2021, 13:00 Orel Letohrad - TJ Tesla Pardubice Fiala K.
63 1. 5. 2021, 13:00 Sokol Nasavrky - TJ Jiskra Holice Sobotka V.
64 1. 5. 2021, 13:00 Spartak Slatiňany - Sokol Chrudim Zíma F.
17. kolo
66 8. 5. 2021, 10:00 Sokol Chrudim - Sokol Nasavrky Sobotka V.
67 8. 5. 2021, 10:00 TJ Jiskra Holice - Orel Letohrad .
68 8. 5. 2021, 10:00 TJ Tesla Pardubice - Slovan Moravská Třebová B Šámal L.
18. kolo
70 8. 5. 2021, 13:00 Sokol Chrudim - Sokol Nasavrky Sobotka V.
71 8. 5. 2021, 13:00 TJ Jiskra Holice - Orel Letohrad .
72 8. 5. 2021, 13:00 TJ Tesla Pardubice - Slovan Moravská Třebová B Šámal L.
19. kolo
74 15. 5. 2021, 10:00 Slovan Moravská Třebová B - TJ Jiskra Holice .
75 15. 5. 2021, 10:00 Orel Letohrad - Sokol Chrudim Fiala K.
76 15. 5. 2021, 10:00 Sokol Nasavrky - Spartak Slatiňany Sobotka V.
20. kolo
78 15. 5. 2021, 13:00 Slovan Moravská Třebová B - TJ Jiskra Holice .
79 15. 5. 2021, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Chrudim Fiala K.
80 15. 5. 2021, 13:00 Sokol Nasavrky - Spartak Slatiňany Sobotka V.
21. kolo
82 22. 5. 2021, 10:00 Spartak Slatiňany - Orel Letohrad Slezák V.
83 22. 5. 2021, 10:00 Sokol Chrudim - Slovan Moravská Třebová B Stehlík P.
84 22. 5. 2021, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice .
22. kolo
86 22. 5. 2021, 13:00 Spartak Slatiňany - Orel Letohrad Slezák V.
87 22. 5. 2021, 13:00 Sokol Chrudim - Slovan Moravská Třebová B Stehlík P.
88 22. 5. 2021, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice .
23. kolo
90 29. 5. 2021, 10:00 TJ Tesla Pardubice - Sokol Chrudim Šámal L.
91 29. 5. 2021, 10:00 Slovan Moravská Třebová B - Spartak Slatiňany Hübl F.
92 29. 5. 2021, 10:00 Orel Letohrad - Sokol Nasavrky Vomáčková V.
24. kolo
94 29. 5. 2021, 13:00 TJ Tesla Pardubice - Sokol Chrudim Šámal L.
95 29. 5. 2021, 13:00 Slovan Moravská Třebová B - Spartak Slatiňany Hübl F.
96 29. 5. 2021, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Nasavrky Vomáčková V.
25. kolo
98 5. 6. 2021, 10:00 Sokol Nasavrky - Slovan Moravská Třebová B Solař J.
99 5. 6. 2021, 10:00 Spartak Slatiňany - TJ Tesla Pardubice Slezák V.
100 5. 6. 2021, 10:00 Sokol Chrudim - TJ Jiskra Holice Kaštánek A.
26. kolo
102 5. 6. 2021, 13:00 Sokol Nasavrky - Slovan Moravská Třebová B Solař J.
103 5. 6. 2021, 13:00 Spartak Slatiňany - TJ Tesla Pardubice Slezák V.
104 5. 6. 2021, 13:00 Sokol Chrudim - TJ Jiskra Holice Kaštánek A.
27. kolo
106 12. 6. 2021, 10:00 TJ Jiskra Holice - Spartak Slatiňany Kvídera M.
107 12. 6. 2021, 10:00 TJ Tesla Pardubice - Sokol Nasavrky Kaštánek A.
108 12. 6. 2021, 10:00 Slovan Moravská Třebová B - Orel Letohrad Hübl F.
28. kolo
110 12. 6. 2021, 13:00 TJ Jiskra Holice - Spartak Slatiňany Kvídera M.
111 12. 6. 2021, 13:00 TJ Tesla Pardubice - Sokol Nasavrky Kaštánek A.
112 12. 6. 2021, 13:00 Slovan Moravská Třebová B - Orel Letohrad Hübl F.
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018