Pohár 1. a 2. kolo

KOLO
1. kolo
Sokol Nasavrky2:0Tesla Pardubice(3, 17)
Tesla Pardubice0:2Choceň(-15, -18)
Choceň2:0Sokol Písečná(21, 18)
Sokol Písečná2:0Tesla Pardubice(17, 10)
Choceň1:1NT Pardubice(9, -18)
Sokol Nasavrky2:0Sokol Písečná(18, 25)
NT Pardubice0:2Tesla Pardubice(-9, -20)
Sokol Nasavrky1:1Choceň(-16, 23)
Sokol Písečná2:0NT Pardubice(16, 13)
Sokol Nasavrky2:0NT Pardubice(14, 13)
Příští kolo
Sokol Nasavrky-Tesla PardubiceNE8.3.9:00
NT Pardubice-ChoceňNE8.3.9:00
NT Pardubice-Tesla PardubiceNE8.3.10:00
Sokol Písečná-ChoceňNE8.3.10:00
Sokol Nasavrky-Sokol PísečnáNE8.3.11:00
Tesla Pardubice-ChoceňNE8.3.11:00
NT Pardubice-Sokol PísečnáNE8.3.12:00
Sokol Nasavrky-ChoceňNE8.3.12:00
Sokol Písečná-Tesla PardubiceNE8.3.13:00
Sokol Nasavrky-NT PardubiceNE8.3.13:00
Tabulka Z V R P S M B
1 Sokol Nasavrky 4 3 1 0 7:1 193:138 7
2 Choceň 4 2 2 0 6:2 191:147 6
3 Sokol Písečná 4 2 0 2 4:4 182:158 4
4 Tesla Pardubice 4 1 0 3 2:6 130:179 2
5 NT Pardubice 4 0 1 3 1:7 119:193 1
kalendář skupiny
1. kolo
1 23. 2. 2020, 08:30 Sokol Nasavrky - Tesla Pardubice Pořadatel : Nasavrky, Základní škola, Školní 272 2:0 (3,17)
2 23. 2. 2020, 09:20 Tesla Pardubice - Choceň 0:2 (-15,-18)
3 23. 2. 2020, 10:10 Choceň - Sokol Písečná 2:0 (21,18)
4 23. 2. 2020, 11:00 Sokol Písečná - Tesla Pardubice 2:0 (17,10)
5 23. 2. 2020, 11:50 Choceň - NT Pardubice 1:1 (9,-18)
6 23. 2. 2020, 12:40 Sokol Nasavrky - Sokol Písečná 2:0 (18,25)
7 23. 2. 2020, 13:30 NT Pardubice - Tesla Pardubice 0:2 (-9,-20)
8 23. 2. 2020, 14:20 Sokol Nasavrky - Choceň 1:1 (-16,23)
9 23. 2. 2020, 15:10 Sokol Písečná - NT Pardubice 2:0 (16,13)
10 23. 2. 2020, 16:00 Sokol Nasavrky - NT Pardubice 2:0 (14,13)
2. kolo
11 8. 3. 2020, 09:00 Sokol Nasavrky - Tesla Pardubice Pořadatel : Chvaletice, Základní škola Chvaletice, 9. května 148 .
12 8. 3. 2020, 09:00 NT Pardubice - Choceň .
13 8. 3. 2020, 10:00 NT Pardubice - Tesla Pardubice .
14 8. 3. 2020, 10:00 Sokol Písečná - Choceň .
15 8. 3. 2020, 11:00 Sokol Nasavrky - Sokol Písečná .
16 8. 3. 2020, 11:00 Tesla Pardubice - Choceň .
17 8. 3. 2020, 12:00 NT Pardubice - Sokol Písečná .
18 8. 3. 2020, 12:00 Sokol Nasavrky - Choceň .
19 8. 3. 2020, 13:00 Sokol Písečná - Tesla Pardubice .
20 8. 3. 2020, 13:00 Sokol Nasavrky - NT Pardubice .
Vedoucí soutěže - Milan Roudenský, tel. 777 813 575, mail: roudensky@kasi.cz
© ČVS 2015-2018