Krajský přebor žen I.třídy

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 28 21 1 4 2 75:29 2428:2091 69
2 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 28 11 8 4 5 67:48 2557:2437 53
3 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 28 14 4 1 9 62:44 2391:2130 51
4 Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s. 28 10 2 9 7 56:56 2383:2407 43
5 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. 28 10 5 1 12 51:54 2258:2299 41
6 TJ Svitavy, z.s. 28 6 4 3 15 44:66 2248:2461 29
7 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd 28 6 3 3 16 43:67 2269:2478 27
8 TJ Energetik Chvaletice z.s. 28 6 1 3 18 35:69 2184:2415 23
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 10. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - USK Pardubice 0:3 (-18,-16,-23)
2 12. 10. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - VK Lanškroun 2:3 (-23,-16,21,14,-12)
3 11. 1. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Sokol Pardubice I. 0:3 (-23,-15,-23)
4 12. 10. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - VK Litomyšl 3:0 (15,17,22)
2. kolo
5 12. 10. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - USK Pardubice 0:3 (-16,-20,-10)
6 12. 10. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - VK Lanškroun 3:2 (-20,-19,20,14,9)
7 11. 1. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - Sokol Pardubice I. 2:3 (20,22,-14,-25,-14)
8 12. 10. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - VK Litomyšl 3:1 (22,-20,27,16)
3. kolo
9 20. 10. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK Litomyšl 3:0 (13,17,21)
10 20. 10. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - Slovan Moravská Třebová 3:2 (25,-22,-22,24,14)
11 20. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy B Tatenice149 3:1 (19,-26,20,16)
12 19. 10. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - Sokol Dolní Újezd 0:3 (-14,-20,-27)
4. kolo
13 20. 10. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK Litomyšl 0:3 (-22,-22,-24)
14 20. 10. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - Slovan Moravská Třebová 0:3 (-22,-15,-18)
15 20. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy B Tatenice149 3:0 (25,24,18)
16 19. 10. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Dolní Újezd 3:1 (23,8,-21,26)
5. kolo
17 26. 10. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice 0:3 (-19,-19,-23)
18 26. 10. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Energetik Chvaletice 0:3 (-19,-14,-22)
19 26. 10. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - VK Lanškroun 3:2 (-21,21,-19,22,20)
20 30. 11. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. 3:2 (13,-22,18,-15,10)
6. kolo
21 26. 10. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice 1:3 (16,-20,-16,-18)
22 26. 10. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Energetik Chvaletice 1:3 (-21,17,-14,-18)
23 26. 10. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - VK Lanškroun 3:2 (16,-20,-21,16,11)
24 30. 11. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. 1:3 (-21,-18,18,-18)
7. kolo
25 2. 11. 2019, 10:00 USK Pardubice - Sokol Pardubice I. 3:1 (22,-18,17,25)
26 3. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Tatenice149 2:3 (-20,22,19,-29,-7)
27 2. 11. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - Slovan Moravská Třebová 1:3 (23,-12,-21,-19)
28 3. 11. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B 3:2 (17,20,-20,-19,11)
8. kolo
29 2. 11. 2019, 13:00 USK Pardubice - Sokol Pardubice I. 3:1 (-8,19,9,17)
30 3. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Tatenice149 0:3 (-21,-19,-23)
31 2. 11. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Slovan Moravská Třebová 2:3 (-24,19,-16,21,-13)
32 3. 11. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B 3:0 (17,20,20)
9. kolo
33 9. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice 1:3 (-18,-22,17,-15)
34 9. 11. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Dolní Újezd 3:1 (23,-27,18,23)
35 9. 11. 2019, 09:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice 3:0 (24,24,23)
36 10. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. 2:3 (-18,20,-13,23,-11)
10. kolo
37 9. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice 3:2 (-20,-17,20,19,12)
38 9. 11. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Dolní Újezd 3:0 (26,22,17)
39 9. 11. 2019, 12:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice 3:0 (24,23,21)
40 10. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. 1:3 (-11,-16,9,-23)
11. kolo
41 16. 11. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK Lanškroun 3:2 (27,16,-21,-20,13)
42 16. 11. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. 3:1 (16,24,-22,20)
43 16. 11. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - VK Litomyšl 1:3 (-17,17,-19,-6)
44 16. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Slovan Moravská Třebová 1:3 (-21,-14,23,-19)
12. kolo
45 16. 11. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK Lanškroun 3:0 (16,21,27)
46 16. 11. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. 3:1 (23,20,-21,20)
47 16. 11. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - VK Litomyšl 1:3 (-15,-20,13,-18)
48 16. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Slovan Moravská Třebová 2:3 (20,-17,-22,22,-7)
13. kolo
49 23. 11. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - USK Pardubice 1:3 (-20,16,-30,-17)
50 23. 11. 2019, 10:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy B 3:0 (17,13,17)
51 23. 11. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Dolní Újezd 3:0 (18,6,15)
52 24. 11. 2019, 09:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice 3:1 (18,23,-24,13)
14. kolo
53 23. 11. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - USK Pardubice 3:2 (26,22,-20,-14,9)
54 23. 11. 2019, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy B 0:3 (-14,-23,-21)
55 23. 11. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Dolní Újezd 3:0 (13,14,14)
56 24. 11. 2019, 12:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice 3:0 (26,17,18)
15. kolo
57 12. 1. 2020, 10:00 USK Pardubice - Energetik Chvaletice 3:0 (13,21,19)
58 12. 1. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Dolní Újezd 3:0 (18,17,12)
59 12. 10. 2019, 10:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 1:3 (-23,21,-23,-20)
60 11. 1. 2020, 09:00 VK Litomyšl - Slovan Moravská Třebová 0:3 (-20,-19,-23)
16. kolo
61 12. 1. 2020, 13:00 USK Pardubice - Energetik Chvaletice 3:0 (18,29,19)
62 12. 1. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Dolní Újezd 3:0 (15,19,15)
63 12. 10. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 3:1 (-26,17,20,10)
64 11. 1. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Slovan Moravská Třebová 3:2 (-20,-23,19,19,4)
17. kolo
65 18. 1. 2020, 10:00 VK Litomyšl - USK Pardubice 0:3 (-17,-23,-20)
66 18. 1. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Pardubice I. 3:0 (20,22,20)
67 18. 1. 2020, 09:00 TJ Svitavy B - VK Lanškroun 3:2 (-14,20,23,-21,10)
68 18. 1. 2020, 10:00 Sokol Dolní Újezd - Energetik Chvaletice 3:1 (-21,24,18,20)
18. kolo
69 18. 1. 2020, 13:00 VK Litomyšl - USK Pardubice 1:3 (-12,25,-18,-19)
70 18. 1. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Pardubice I. 3:0 (18,22,23)
71 18. 1. 2020, 12:00 TJ Svitavy B - VK Lanškroun 3:2 (-18,13,14,-21,7)
72 18. 1. 2020, 13:00 Sokol Dolní Újezd - Energetik Chvaletice 3:1 (20,23,-21,21)
19. kolo
73 25. 1. 2020, 10:00 USK Pardubice - Sokol Dolní Újezd 3:1 (15,-22,24,17)
74 25. 1. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B 1:3 (-24,18,-26,-12)
75 26. 1. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Slovan Moravská Třebová 2:3 (-22,23,22,-19,-14)
76 25. 1. 2020, 09:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl 3:1 (-21,17,17,17)
20. kolo
77 25. 1. 2020, 13:00 USK Pardubice - Sokol Dolní Újezd 3:1 (23,-23,20,14)
78 25. 1. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B 1:3 (-23,17,-26,-11)
79 26. 1. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Slovan Moravská Třebová 3:0 (23,24,18)
80 25. 1. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl 3:0 (20,19,11)
21. kolo
81 1. 2. 2020, 09:00 Sokol Pardubice I. - USK Pardubice 3:2 (23,-21,-19,24,9)
82 1. 2. 2020, 09:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun 0:3 (-22,-23,-21)
83 1. 2. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Energetik Chvaletice 0:3 (-19,-17,-23)
84 1. 2. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Sokol Dolní Újezd Felberova 669 Svitavy - Lány 1:3 (-12,19,-21,-23)
22. kolo
85 1. 2. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - USK Pardubice 3:1 (18,20,-19,17)
86 1. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun 3:1 (23,-23,14,20)
87 1. 2. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Energetik Chvaletice 3:2 (-22,-22,19,24,10)
88 1. 2. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - Sokol Dolní Újezd Felberova 669 Svitavy - Lány 3:1 (17,19,-14,21)
23. kolo
89 22. 2. 2020, 10:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B 3:0 (19,13,19)
90 22. 2. 2020, 10:00 Sokol Dolní Újezd - Slovan Moravská Třebová 3:2 (22,-20,20,-19,9)
91 22. 2. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl 2:3 (17,-16,18,-22,-10)
92 15. 2. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun 3:0 (14,13,10)
24. kolo
93 22. 2. 2020, 13:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B 3:0 (25,8,19)
94 22. 2. 2020, 13:00 Sokol Dolní Újezd - Slovan Moravská Třebová 2:3 (17,-22,-15,19,-11)
95 22. 2. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl 3:2 (-22,22,21,-27,10)
96 15. 2. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun 3:0 (17,15,14)
25. kolo
97 1. 3. 2020, 09:00 VK Lanškroun - USK Pardubice 3:2 (19,17,-22,-22,3)
98 29. 2. 2020, 09:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice 3:0 (15,10,9)
99 29. 2. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Dolní Újezd 3:2 (21,-22,-20,27,11)
100 7. 12. 2019, 13:30 Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy B 3:1 (-25,15,17,17)
26. kolo
101 1. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - USK Pardubice 0:3 (-23,-19,-16)
102 29. 2. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice 3:0 (11,12,15)
103 29. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Dolní Újezd 3:1 (18,15,-22,17)
104 7. 12. 2019, 16:00 Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy B 2:3 (10,-16,19,-23,-13)
27. kolo
105 8. 3. 2020, 10:00 USK Pardubice - Slovan Moravská Třebová 3:0 (18,15,6)
106 7. 3. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - VK Litomyšl T. G. Masaryka 47 Svitavy - Předměstí 3:0 (10,17,18)
107 7. 3. 2020, 10:00 Sokol Dolní Újezd - Sokol Pardubice I. 1:3 (-15,23,-24,-21)
108 7. 3. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun 1:3 (-20,-26,19,-15)
28. kolo
109 8. 3. 2020, 13:00 USK Pardubice - Slovan Moravská Třebová 3:1 (-24,22,24,17)
110 7. 3. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - VK Litomyšl T. G. Masaryka 47 Svitavy - Předměstí 1:3 (19,-22,-17,-18)
111 7. 3. 2020, 13:00 Sokol Dolní Újezd - Sokol Pardubice I. 3:1 (20,28,-22,20)
112 7. 3. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun 1:3 (-17,25,-22,-19)
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018