16. kolo
TJ Sokol Letovice3:0TJ Žichlínek(18, 15, 11)
Orel jednota Letohrad0:3Volejbalový klub Choceň(-23, -18, -20)
USK Pardubice2:3TJ Svitavy B(-14, -23, 6, 23, -7)
TJ Sokol Dolní Újezd3:0TJ Sokol Pardubice I.(19, 23, 12)
TJ Energetik Chvaletice0:3VO TJ Lanškroun(-17, -11, -20)
Příští kolo
VO TJ Lanškroun3:0TJ Sokol LetoviceNE17.12.10:00
TJ Sokol Pardubice I.3:1TJ Energetik ChvaleticeSO16.12.9:00
TJ Svitavy B1:3TJ Sokol Dolní ÚjezdSO16.12.10:00
Volejbalový klub Choceň3:0USK PardubiceNE17.12.10:00
TJ Žichlínek2:3Orel jednota LetohradSO16.12.9:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Dolní Újezd3630402 104:2198
2 Volejbalový klub Choceň3623337 88:4478
3 VO TJ Lanškroun3620736 90:4977
4 Orel jednota Letohrad36164214 71:6258
5 TJ Sokol Letovice36143316 64:6951
6 TJ Žichlínek36115812 65:7651
7 USK Pardubice36113418 56:7643
8 TJ Sokol Pardubice I.36111222 49:8037
9 TJ Svitavy B3637521 50:9428
10 TJ Energetik Chvaletice3631824 34:10019
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; mail: motl.jan@seznam.cz
1. kolo
1 21. 10. 2017, 09:00 Orel jednota Letohrad - TJ Sokol Letovice 2:3 (-22,11,-18,20,-8)
2 21. 10. 2017, 10:00 USK Pardubice - TJ Žichlínek 0:3 (-22,-21,-14)
3 22. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Choceň 3:1 (-24,22,19,19)
4 21. 10. 2017, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B 3:0 (19,18,17)
5 22. 10. 2017, 10:00 VO TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (15,22,17)
2. kolo
6 21. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Letohrad - TJ Sokol Letovice 3:0 (13,25,21)
7 21. 10. 2017, 13:00 USK Pardubice - TJ Žichlínek 2:3 (23,-26,13,-28,-16)
8 22. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Choceň 3:0 (17,14,18)
9 21. 10. 2017, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B 2:3 (-20,19,24,-19,-8)
10 22. 10. 2017, 13:00 VO TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (15,11,17)
3. kolo
11 28. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (22,-25,13,22)
12 28. 10. 2017, 10:00 TJ Svitavy B - VO TJ Lanškroun 2:3 (-21,-23,23,20,-16)
13 29. 10. 2017, 10:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (23,19,14)
14 28. 10. 2017, 09:00 TJ Žichlínek - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-16,-11,-25)
15 28. 10. 2017, 09:00 Orel jednota Letohrad - USK Pardubice 3:0 (18,23,17)
4. kolo
16 28. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (18,13,17)
17 28. 10. 2017, 13:00 TJ Svitavy B - VO TJ Lanškroun 2:3 (23,-19,-18,18,-8)
18 29. 10. 2017, 13:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (14,17,25)
19 28. 10. 2017, 13:00 TJ Žichlínek - TJ Sokol Dolní Újezd 2:3 (18,-17,21,-12,-8)
20 28. 10. 2017, 13:00 Orel jednota Letohrad - USK Pardubice 3:1 (19,16,-18,20)
5. kolo
21 4. 11. 2017, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Letovice 3:1 (19,15,-19,19)
22 4. 11. 2017, 09:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Orel jednota Letohrad 3:1 (10,19,-22,18)
23 4. 11. 2017, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Žichlínek 0:3 (-15,-19,-9)
24 5. 11. 2017, 10:00 VO TJ Lanškroun - Volejbalový klub Choceň 3:0 (14,14,15)
25 29. 10. 2017, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 3:2 (-14,-23,18,20,9)
6. kolo
26 4. 11. 2017, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Letovice 2:3 (23,-21,-20,20,-10)
27 4. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Orel jednota Letohrad 3:0 (23,21,12)
28 4. 11. 2017, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Žichlínek 1:3 (23,-19,-9,-22)
29 5. 11. 2017, 13:00 VO TJ Lanškroun - Volejbalový klub Choceň 3:2 (-21,-19,14,15,11)
30 29. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 3:1 (10,-16,22,20)
7. kolo
31 11. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Svitavy B 3:1 (16,-22,17,17)
32 12. 11. 2017, 10:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (21,21,19)
33 11. 11. 2017, 09:00 TJ Žichlínek - VO TJ Lanškroun 1:3 (21,-17,-26,-18)
34 11. 11. 2017, 09:00 Orel jednota Letohrad - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (21,14,15)
35 12. 11. 2017, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd 1:3 (21,-19,-22,-20)
8. kolo
36 11. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Svitavy B 3:1 (15,18,-20,20)
37 12. 11. 2017, 13:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-18,-23,-17)
38 11. 11. 2017, 13:00 TJ Žichlínek - VO TJ Lanškroun 0:3 (-14,-22,-12)
39 11. 11. 2017, 13:00 Orel jednota Letohrad - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (8,23,17)
40 12. 11. 2017, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-20,-22,-16)
9. kolo
41 18. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Letovice 3:0 (17,17,16)
42 18. 11. 2017, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice 0:3 (-21,-13,-18)
43 19. 11. 2017, 10:00 VO TJ Lanškroun - Orel jednota Letohrad 3:1 (19,22,-17,12)
44 19. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Žichlínek 2:3 (23,-20,-16,14,-9)
45 18. 11. 2017, 10:00 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Choceň 1:3 (-16,-13,15,-15)
10. kolo
46 18. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Letovice 3:0 (11,17,20)
47 18. 11. 2017, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - USK Pardubice 2:3 (19,-22,18,-23,-8)
48 19. 11. 2017, 13:00 VO TJ Lanškroun - Orel jednota Letohrad 0:3 (-22,-20,-14)
49 19. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Žichlínek 1:3 (-12,-22,19,-14)
50 18. 11. 2017, 13:00 TJ Svitavy B - Volejbalový klub Choceň 3:2 (24,-19,14,-23,11)
11. kolo
51 6. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - Volejbalový klub Choceň 0:3 (-11,-15,-11)
52 26. 11. 2017, 09:00 TJ Žichlínek - TJ Svitavy B 3:0 (14,21,13)
53 10. 12. 2017, 09:00 Orel jednota Letohrad - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (18,19,16)
54 25. 11. 2017, 10:00 USK Pardubice - VO TJ Lanškroun 3:1 (20,-23,23,10)
55 25. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (13,12,19)
12. kolo
56 6. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - Volejbalový klub Choceň 1:3 (-21,-14,21,-14)
57 26. 11. 2017, 13:00 TJ Žichlínek - TJ Svitavy B 3:1 (16,-21,15,19)
58 10. 12. 2017, 13:00 Orel jednota Letohrad - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (-24,17,24,23)
59 25. 11. 2017, 13:00 USK Pardubice - VO TJ Lanškroun 0:3 (-24,-22,-21)
60 25. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (12,15,16)
13. kolo
61 2. 12. 2017, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Letovice 2:3 (-17,20,-19,19,-13)
62 3. 12. 2017, 10:00 VO TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd 2:3 (19,-22,23,-17,-9)
63 2. 12. 2017, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice 1:3 (23,-22,-24,-20)
64 2. 12. 2017, 10:00 TJ Svitavy B - Orel jednota Letohrad 0:3 (-15,-21,-20)
65 3. 12. 2017, 10:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Žichlínek 3:0 (14,12,21)
14. kolo
66 2. 12. 2017, 15:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Letovice 3:1 (19,-13,18,13)
67 3. 12. 2017, 13:00 VO TJ Lanškroun - TJ Sokol Dolní Újezd 2:3 (-13,23,17,-21,-12)
68 2. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - USK Pardubice 0:3 (-19,-21,-18)
69 2. 12. 2017, 13:00 TJ Svitavy B - Orel jednota Letohrad 0:3 (-22,-20,-26)
70 3. 12. 2017, 13:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Žichlínek 3:2 (21,-21,22,-21,8)
15. kolo
71 25. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Žichlínek 3:0 (21,17,22)
72 9. 12. 2017, 09:00 Orel jednota Letohrad - Volejbalový klub Choceň 3:2 (-25,22,-23,17,10)
73 9. 12. 2017, 10:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B 3:0 (19,15,12)
74 9. 12. 2017, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (16,21,-25,23)
75 9. 12. 2017, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - VO TJ Lanškroun 0:3 (-19,-24,-14)
16. kolo
76 25. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Žichlínek 3:0 (18,15,11)
77 9. 12. 2017, 13:00 Orel jednota Letohrad - Volejbalový klub Choceň 0:3 (-23,-18,-20)
78 9. 12. 2017, 13:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B 2:3 (-14,-23,6,23,-7)
79 9. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (19,23,12)
80 9. 12. 2017, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VO TJ Lanškroun 0:3 (-17,-11,-20)
17. kolo
81 17. 12. 2017, 10:00 VO TJ Lanškroun - TJ Sokol Letovice 3:0 (22,20,23)
82 16. 12. 2017, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (21,12,-23,24)
83 16. 12. 2017, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd 1:3 (16,-16,-9,-19)
84 17. 12. 2017, 10:00 Volejbalový klub Choceň - USK Pardubice 3:0 (20,18,23)
85 16. 12. 2017, 09:00 TJ Žichlínek - Orel jednota Letohrad 2:3 (-33,22,-17,16,-12)
18. kolo
86 17. 12. 2017, 13:00 VO TJ Lanškroun - TJ Sokol Letovice 3:1 (20,20,-26,16)
87 16. 12. 2017, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (16,15,17)
88 16. 12. 2017, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-21,-24,-15)
89 17. 12. 2017, 13:00 Volejbalový klub Choceň - USK Pardubice 3:0 (15,20,22)
90 16. 12. 2017, 13:00 TJ Žichlínek - Orel jednota Letohrad 3:0 (19,17,20)
19. kolo
91 13. 1. 2018, 09:00 TJ Sokol Letovice - Orel jednota Letohrad 2:3 (-22,21,19,-22,-10)
92 13. 1. 2018, 10:00 TJ Žichlínek - USK Pardubice 3:1 (-21,21,17,22)
93 13. 1. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd 3:1 (-23,22,11,22)
94 13. 1. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice 3:2 (19,-21,-20,21,7)
95 13. 1. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - VO TJ Lanškroun 1:3 (-14,-21,18,-10)
20. kolo
96 13. 1. 2018, 12:00 TJ Sokol Letovice - Orel jednota Letohrad 3:1 (11,19,-15,20)
97 13. 1. 2018, 13:00 TJ Žichlínek - USK Pardubice 2:3 (-21,21,-17,22,-7)
98 13. 1. 2018, 13:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Dolní Újezd 3:1 (16,14,-20,21)
99 13. 1. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Energetik Chvaletice 3:2 (-19,-13,16,16,11)
100 13. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - VO TJ Lanškroun 3:1 (-15,18,22,21)
21. kolo
101 21. 1. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Letovice 0:3 (-22,-20,-22)
102 21. 1. 2018, 10:00 VO TJ Lanškroun - TJ Svitavy B 3:0 (9,16,20)
103 20. 1. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Choceň 0:3 (-6,-6,-14)
104 20. 1. 2018, 09:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Žichlínek 3:0 (14,15,17)
105 20. 1. 2018, 10:00 USK Pardubice - Orel jednota Letohrad 0:3 (-16,-14,-14)
22. kolo
106 21. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Letovice 0:3 (-23,-13,-23)
107 21. 1. 2018, 13:00 VO TJ Lanškroun - TJ Svitavy B 2:3 (22,-21,12,-22,-11)
108 20. 1. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Choceň 0:3 (-18,-14,-14)
109 20. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Žichlínek 3:0 (16,24,18)
110 20. 1. 2018, 13:00 USK Pardubice - Orel jednota Letohrad 1:3 (22,-17,-21,-14)
23. kolo
111 27. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - USK Pardubice 3:0 (19,21,24)
112 27. 1. 2018, 09:00 Orel jednota Letohrad - TJ Sokol Dolní Újezd 1:3 (-24,-20,21,-23)
113 28. 1. 2018, 10:00 TJ Žichlínek - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (23,20,23)
114 28. 1. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň - VO TJ Lanškroun 1:3 (-25,-16,15,-19)
115 27. 1. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (15,-11,-11,-22)
24. kolo
116 27. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - USK Pardubice 0:3 (-22,-18,-14)
117 27. 1. 2018, 13:00 Orel jednota Letohrad - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-23,-19,-24)
118 28. 1. 2018, 13:00 TJ Žichlínek - TJ Energetik Chvaletice 3:2 (-23,8,12,-34,13)
119 28. 1. 2018, 13:00 Volejbalový klub Choceň - VO TJ Lanškroun 1:3 (-11,19,-14,-21)
120 27. 1. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (-23,13,15,20)
25. kolo
121 4. 2. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Letovice 0:3 (-19,-16,-25)
122 3. 2. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Choceň 0:3 (-15,-17,-10)
123 4. 2. 2018, 10:00 VO TJ Lanškroun - TJ Žichlínek 3:2 (22,-5,20,-16,13)
124 3. 2. 2018, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - Orel jednota Letohrad 1:3 (-17,-20,22,-17)
125 3. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice 3:0 (23,22,17)
26. kolo
126 4. 2. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Sokol Letovice 3:2 (12,12,-20,-18,11)
127 3. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Choceň 1:3 (-22,22,-23,-24)
128 4. 2. 2018, 13:00 VO TJ Lanškroun - TJ Žichlínek 3:2 (16,-21,22,-22,8)
129 3. 2. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Orel jednota Letohrad 3:2 (-14,15,-17,20,12)
130 3. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice 3:0 (18,21,11)
27. kolo
131 10. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-20,-20,-20)
132 10. 2. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice 3:0 (20,21,19)
133 10. 2. 2018, 09:00 Orel jednota Letohrad - VO TJ Lanškroun 0:3 (-22,-22,-22)
134 10. 2. 2018, 10:00 TJ Žichlínek - TJ Sokol Pardubice I. 3:1 (-18,19,7,23)
135 11. 2. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Svitavy B 3:2 (-19,-26,22,9,6)
28. kolo
136 10. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Dolní Újezd 1:3 (-21,24,-24,-17)
137 10. 2. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Energetik Chvaletice 3:2 (22,-23,19,-19,6)
138 10. 2. 2018, 13:00 Orel jednota Letohrad - VO TJ Lanškroun 1:3 (22,-25,-14,-18)
139 10. 2. 2018, 13:00 TJ Žichlínek - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-24,-22,-17)
140 11. 2. 2018, 13:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Svitavy B 1:3 (-28,-19,10,-16)
29. kolo
141 18. 2. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Letovice 3:0 (10,19,13)
142 18. 2. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - TJ Žichlínek 2:3 (18,-23,21,-24,-10)
143 17. 2. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - Orel jednota Letohrad 3:0 (20,20,12)
144 18. 2. 2018, 10:00 VO TJ Lanškroun - USK Pardubice 3:2 (-23,20,21,-19,7)
145 17. 2. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-20,-16,-12)
30. kolo
146 18. 2. 2018, 13:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Letovice 3:1 (19,16,-26,20)
147 18. 2. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - TJ Žichlínek 3:0 (17,18,26)
148 17. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - Orel jednota Letohrad 0:3 (-23,-21,-16)
149 18. 2. 2018, 13:00 VO TJ Lanškroun - USK Pardubice 3:0 (17,23,25)
150 17. 2. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-12,-18,-26)
31. kolo
151 24. 2. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (22,-22,18,22)
152 24. 2. 2018, 09:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VO TJ Lanškroun 3:0 (18,18,20)
153 24. 2. 2018, 10:00 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. 3:0 (22,21,24)
154 24. 2. 2018, 09:00 Orel jednota Letohrad - TJ Svitavy B 3:1 (20,-16,17,21)
155 24. 2. 2018, 10:00 TJ Žichlínek - Volejbalový klub Choceň 0:3 (-14,-11,-22)
32. kolo
156 24. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - TJ Energetik Chvaletice 3:1 (22,21,-19,8)
157 24. 2. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - VO TJ Lanškroun 3:0 (16,13,11)
158 24. 2. 2018, 13:00 USK Pardubice - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (-22,-21,16,-20)
159 24. 2. 2018, 13:00 Orel jednota Letohrad - TJ Svitavy B 3:1 (20,24,-20,21)
160 24. 2. 2018, 13:00 TJ Žichlínek - Volejbalový klub Choceň 2:3 (-20,26,-20,26,-9)
33. kolo
161 3. 3. 2018, 10:00 TJ Žichlínek - TJ Sokol Letovice 3:2 (-18,21,-24,25,15)
162 4. 3. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň - Orel jednota Letohrad 3:0 (14,24,18)
163 3. 3. 2018, 10:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice 0:3 (-16,-15,-22)
164 4. 3. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd 0:3 (-22,-11,-13)
165 4. 3. 2018, 10:00 VO TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice 1:3 (-22,-13,23,-23)
34. kolo
166 3. 3. 2018, 13:00 TJ Žichlínek - TJ Sokol Letovice 0:3 (-18,-18,-21)
167 4. 3. 2018, 13:00 Volejbalový klub Choceň - Orel jednota Letohrad 3:1 (-23,11,20,15)
168 3. 3. 2018, 13:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice 1:3 (-22,-22,23,-16)
169 4. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd 2:3 (17,-18,22,-23,-12)
170 4. 3. 2018, 13:00 VO TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice 3:2 (16,-23,-21,27,4)
35. kolo
171 24. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Letovice - VO TJ Lanškroun 1:3 (-16,-19,17,-12)
172 24. 3. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. 1:3 (24,-16,-23,-12)
173 24. 3. 2018, 09:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B 3:0 (16,21,21)
174 24. 3. 2018, 10:00 USK Pardubice - Volejbalový klub Choceň 0:3 (-18,-21,-20)
175 24. 3. 2018, 09:00 Orel jednota Letohrad - TJ Žichlínek 3:2 (-20,-26,16,15,11)
36. kolo
176 24. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Letovice - VO TJ Lanškroun 0:3 (-23,-20,-18)
177 24. 3. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. 0:3 (-20,-13,-17)
178 24. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B 3:0 (9,18,22)
179 24. 3. 2018, 13:00 USK Pardubice - Volejbalový klub Choceň 1:3 (-24,14,-14,-20)
180 24. 3. 2018, 13:00 Orel jednota Letohrad - TJ Žichlínek 1:3 (-23,14,-23,-22)
© ČVS 2015