Krajský přebor žen I.třídy

22. kolo
Sokol Pardubice I.-USK Pardubice
VK Litomyšl-VK Lanškroun
Slovan Moravská Třebová-Energetik Chvaletice
TJ Svitavy B-Sokol Dolní Újezd
Příští kolo
USK Pardubice-TJ Svitavy BSO22.2.10:00
Sokol Dolní Újezd-Slovan Moravská TřebováSO22.2.10:00
Energetik Chvaletice-VK LitomyšlSO22.2.9:00
Sokol Pardubice I.-VK LanškrounSO15.2.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Slovan Moravská Třebová 12 7 4 1 0 35:15 1169:1031 30
2 USK Pardubice 12 9 1 1 1 32:12 1019:881 30
3 VK Litomyšl 10 6 1 0 3 22:13 791:770 20
4 Energetik Chvaletice 12 5 0 1 6 18:25 943:974 16
5 VK Lanškroun 12 2 1 6 3 22:30 1084:1141 14
6 Sokol Dolní Újezd 12 2 2 1 7 19:28 988:1034 11
7 Sokol Pardubice I. 10 2 2 0 6 17:24 884:898 10
8 TJ Svitavy B 12 1 1 2 8 15:33 966:1115 7
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 10. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - USK Pardubice 0:3 (-18,-16,-23)
2 12. 10. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - VK Lanškroun 2:3 (-23,-16,21,14,-12)
3 11. 1. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Sokol Pardubice I. Maťátko V.
4 12. 10. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - VK Litomyšl 3:0 (15,17,22)
2. kolo
5 12. 10. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - USK Pardubice 0:3 (-16,-20,-10)
6 12. 10. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - VK Lanškroun 3:2 (-20,-19,20,14,9)
7 11. 1. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - Sokol Pardubice I. Maťátko V.
8 12. 10. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - VK Litomyšl 3:1 (22,-20,27,16)
3. kolo
9 20. 10. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK Litomyšl 3:0 (13,17,21)
10 20. 10. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - Slovan Moravská Třebová 3:2 (25,-22,-22,24,14)
11 20. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy B Tatenice149 3:1 (19,-26,20,16)
12 19. 10. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - Sokol Dolní Újezd 0:3 (-14,-20,-27)
4. kolo
13 20. 10. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK Litomyšl 0:3 (-22,-22,-24)
14 20. 10. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - Slovan Moravská Třebová 0:3 (-22,-15,-18)
15 20. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy B Tatenice149 3:0 (25,24,18)
16 19. 10. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Dolní Újezd 3:1 (23,8,-21,26)
5. kolo
17 26. 10. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice 0:3 (-19,-19,-23)
18 26. 10. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Energetik Chvaletice 0:3 (-19,-14,-22)
19 26. 10. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - VK Lanškroun 3:2 (-21,21,-19,22,20)
20 30. 11. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. Kaštánek A.
6. kolo
21 26. 10. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice 1:3 (16,-20,-16,-18)
22 26. 10. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Energetik Chvaletice 1:3 (-21,17,-14,-18)
23 26. 10. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - VK Lanškroun 3:2 (16,-20,-21,16,11)
24 30. 11. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. Kaštánek A.
7. kolo
25 2. 11. 2019, 10:00 USK Pardubice - Sokol Pardubice I. 3:1 (22,-18,17,25)
26 3. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Tatenice149 2:3 (-20,22,19,-29,-7)
27 2. 11. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - Slovan Moravská Třebová 1:3 (23,-12,-21,-19)
28 3. 11. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B 3:2 (17,20,-20,-19,11)
8. kolo
29 2. 11. 2019, 13:00 USK Pardubice - Sokol Pardubice I. 3:1 (-8,19,9,17)
30 3. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Tatenice149 0:3 (-21,-19,-23)
31 2. 11. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Slovan Moravská Třebová 2:3 (-24,19,-16,21,-13)
32 3. 11. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B 3:0 (17,20,20)
9. kolo
33 9. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice 1:3 (-18,-22,17,-15)
34 9. 11. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Dolní Újezd 3:1 (23,-27,18,23)
35 9. 11. 2019, 09:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice 3:0 (24,24,23)
36 10. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. 2:3 (-18,20,-13,23,-11)
10. kolo
37 9. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice 3:2 (-20,-17,20,19,12)
38 9. 11. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Dolní Újezd 3:0 (26,22,17)
39 9. 11. 2019, 12:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice 3:0 (24,23,21)
40 10. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. 1:3 (-11,-16,9,-23)
11. kolo
41 16. 11. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK Lanškroun 3:2 (27,16,-21,-20,13)
42 16. 11. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. 3:1 (16,24,-22,20)
43 16. 11. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - VK Litomyšl 1:3 (-17,17,-19,-6)
44 16. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Slovan Moravská Třebová 1:3 (-21,-14,23,-19)
12. kolo
45 16. 11. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK Lanškroun 3:0 (16,21,27)
46 16. 11. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. 3:1 (23,20,-21,20)
47 16. 11. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - VK Litomyšl 1:3 (-15,-20,13,-18)
48 16. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Slovan Moravská Třebová 2:3 (20,-17,-22,22,-7)
13. kolo
49 23. 11. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - USK Pardubice Maťátko V.
50 23. 11. 2019, 10:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy B Sochor J.
51 23. 11. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
52 24. 11. 2019, 09:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice Maťátko V.
14. kolo
53 23. 11. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - USK Pardubice Maťátko V.
54 23. 11. 2019, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy B Sochor J.
55 23. 11. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
56 24. 11. 2019, 12:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice Maťátko V.
15. kolo
57 12. 1. 2020, 10:00 USK Pardubice - Energetik Chvaletice Slezák V.
58 12. 1. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Dolní Újezd Fiala K.
59 12. 10. 2019, 10:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 1:3 (-23,21,-23,-20)
60 11. 1. 2020, 09:00 VK Litomyšl - Slovan Moravská Třebová Krátký M.
16. kolo
61 12. 1. 2020, 13:00 USK Pardubice - Energetik Chvaletice Slezák V.
62 12. 1. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Dolní Újezd Fiala K.
63 12. 10. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B 3:1 (-26,17,20,10)
64 11. 1. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Slovan Moravská Třebová Krátký M.
17. kolo
65 18. 1. 2020, 10:00 VK Litomyšl - USK Pardubice Kaštánek A.
66 18. 1. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Pardubice I. Slezák V.
67 18. 1. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - VK Lanškroun Pavlíček V.
68 18. 1. 2020, 10:00 Sokol Dolní Újezd - Energetik Chvaletice Sobotka V.
18. kolo
69 18. 1. 2020, 13:00 VK Litomyšl - USK Pardubice Kaštánek A.
70 18. 1. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Pardubice I. Slezák V.
71 18. 1. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - VK Lanškroun Pavlíček V.
72 18. 1. 2020, 13:00 Sokol Dolní Újezd - Energetik Chvaletice Sobotka V.
19. kolo
73 25. 1. 2020, 10:00 USK Pardubice - Sokol Dolní Újezd Solař J.
74 25. 1. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B Stehlík P.
75 26. 1. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Slovan Moravská Třebová Vyhnálek M.
76 25. 1. 2020, 09:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl Slezák V.
20. kolo
77 25. 1. 2020, 13:00 USK Pardubice - Sokol Dolní Újezd Solař J.
78 25. 1. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B Stehlík P.
79 26. 1. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Slovan Moravská Třebová Vyhnálek M.
80 25. 1. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl Slezák V.
21. kolo
81 1. 2. 2020, 09:00 Sokol Pardubice I. - USK Pardubice Slezák V.
82 1. 2. 2020, 09:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun Kvídera M.
83 1. 2. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Energetik Chvaletice Sobotka V.
84 1. 2. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Sokol Dolní Újezd Rejman Z.
22. kolo
85 1. 2. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - USK Pardubice Slezák V.
86 1. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun Kvídera M.
87 1. 2. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Energetik Chvaletice Sobotka V.
88 1. 2. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - Sokol Dolní Újezd Rejman Z.
23. kolo
89 22. 2. 2020, 10:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B Solař J.
90 22. 2. 2020, 10:00 Sokol Dolní Újezd - Slovan Moravská Třebová Harašta P.
91 22. 2. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Stehlík P.
92 15. 2. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun Slezák V.
24. kolo
93 22. 2. 2020, 13:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B Solař J.
94 22. 2. 2020, 13:00 Sokol Dolní Újezd - Slovan Moravská Třebová Harašta P.
95 22. 2. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Stehlík P.
96 15. 2. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun Slezák V.
25. kolo
97 1. 3. 2020, 10:00 VK Lanškroun - USK Pardubice Fiala K.
98 29. 2. 2020, 09:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice Kvídera M.
99 29. 2. 2020, 08:30 VK Litomyšl - Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
100 7. 12. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy B Maťátko V.
26. kolo
101 1. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - USK Pardubice Fiala K.
102 29. 2. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice Kvídera M.
103 29. 2. 2020, 12:30 VK Litomyšl - Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
104 7. 12. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy B Maťátko V.
27. kolo
105 8. 3. 2020, 10:00 USK Pardubice - Slovan Moravská Třebová Kaštánek A.
106 7. 3. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - VK Litomyšl Pavlíček V.
107 7. 3. 2020, 10:00 Sokol Dolní Újezd - Sokol Pardubice I. Harašta P.
108 7. 3. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun Slezák V.
28. kolo
109 8. 3. 2020, 13:00 USK Pardubice - Slovan Moravská Třebová Kaštánek A.
110 7. 3. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - VK Litomyšl Pavlíček V.
111 7. 3. 2020, 13:00 Sokol Dolní Újezd - Sokol Pardubice I. Harašta P.
112 7. 3. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun Slezák V.
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018