Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor žen I.třídy

26. kolo
VK Lanškroun-USK Pardubice
Sokol Pardubice I.-Energetik Chvaletice
VK Litomyšl-Sokol Dolní Újezd
Slovan Moravská Třebová-TJ Svitavy B
Příští kolo
USK Pardubice-Slovan Moravská TřebováNE8.3.10:00
TJ Svitavy B-VK LitomyšlSO7.3.10:00
Sokol Dolní Újezd-Sokol Pardubice I.SO7.3.10:00
Energetik Chvaletice-VK LanškrounSO7.3.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Sokol Pardubice I. 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Slovan Moravská Třebová 0 0 0 0 0   0:0 0
3 VK Litomyšl 0 0 0 0 0   0:0 0
4 TJ Svitavy B 0 0 0 0 0   0:0 0
5 VK Lanškroun 0 0 0 0 0   0:0 0
6 USK Pardubice 0 0 0 0 0   0:0 0
7 Sokol Dolní Újezd 0 0 0 0 0   0:0 0
8 Energetik Chvaletice 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 10. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - USK Pardubice Stehlík P.
2 12. 10. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - VK Lanškroun Harašta P.
3 12. 10. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Sokol Pardubice I. Maťátko V.
4 12. 10. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - VK Litomyšl Melicherová A.
2. kolo
5 12. 10. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - USK Pardubice Stehlík P.
6 12. 10. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - VK Lanškroun Harašta P.
7 12. 10. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Sokol Pardubice I. Maťátko V.
8 12. 10. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - VK Litomyšl Melicherová A.
3. kolo
9 20. 10. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK Litomyšl Slezák V.
10 20. 10. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - Slovan Moravská Třebová Solař J.
11 20. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy B Fiala K.
12 19. 10. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - Sokol Dolní Újezd Roudenský M.
4. kolo
13 20. 10. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK Litomyšl Slezák V.
14 20. 10. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - Slovan Moravská Třebová Solař J.
15 20. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy B Fiala K.
16 19. 10. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Dolní Újezd Roudenský M.
5. kolo
17 26. 10. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice Harašta P.
18 26. 10. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Energetik Chvaletice Pavlíček V.
19 26. 10. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - VK Lanškroun Fiala K.
20 26. 10. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. Kvídera M.
6. kolo
21 26. 10. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - USK Pardubice Harašta P.
22 26. 10. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Energetik Chvaletice Pavlíček V.
23 26. 10. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - VK Lanškroun Fiala K.
24 26. 10. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. Kvídera M.
7. kolo
25 2. 11. 2019, 10:00 USK Pardubice - Sokol Pardubice I. Slezák V.
26 3. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Maťátko V.
27 2. 11. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - Slovan Moravská Třebová Stehlík P.
28 2. 11. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B Harašta P.
8. kolo
29 2. 11. 2019, 13:00 USK Pardubice - Sokol Pardubice I. Slezák V.
30 3. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Maťátko V.
31 2. 11. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Slovan Moravská Třebová Stehlík P.
32 2. 11. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy B Harašta P.
9. kolo
33 9. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice Kvídera M.
34 9. 11. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Dolní Újezd Vyhnálek M.
35 9. 11. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice Kaštánek A.
36 10. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Fiala K.
10. kolo
37 9. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - USK Pardubice Kvídera M.
38 9. 11. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Dolní Újezd Vyhnálek M.
39 9. 11. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice Kaštánek A.
40 10. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Fiala K.
11. kolo
41 16. 11. 2019, 10:00 USK Pardubice - VK Lanškroun Solař J.
42 16. 11. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. Stehlík P.
43 16. 11. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - VK Litomyšl Harašta P.
44 16. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy B - Slovan Moravská Třebová Pavlíček V.
12. kolo
45 16. 11. 2019, 13:00 USK Pardubice - VK Lanškroun Solař J.
46 16. 11. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. Stehlík P.
47 16. 11. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - VK Litomyšl Harašta P.
48 16. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy B - Slovan Moravská Třebová Pavlíček V.
13. kolo
49 23. 11. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - USK Pardubice Vyhnálek M.
50 23. 11. 2019, 10:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy B Sochor J.
51 23. 11. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
52 24. 11. 2019, 09:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice Maťátko V.
14. kolo
53 23. 11. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - USK Pardubice Vyhnálek M.
54 23. 11. 2019, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy B Sochor J.
55 23. 11. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
56 24. 11. 2019, 12:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice Maťátko V.
15. kolo
57 12. 1. 2020, 10:00 USK Pardubice - Energetik Chvaletice Slezák V.
58 12. 1. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Dolní Újezd Fiala K.
59 11. 1. 2020, 09:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B Kvídera M.
60 11. 1. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Slovan Moravská Třebová Krátký M.
16. kolo
61 12. 1. 2020, 13:00 USK Pardubice - Energetik Chvaletice Slezák V.
62 12. 1. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Dolní Újezd Fiala K.
63 11. 1. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy B Kvídera M.
64 11. 1. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Slovan Moravská Třebová Krátký M.
17. kolo
65 18. 1. 2020, 10:00 VK Litomyšl - USK Pardubice Kaštánek A.
66 18. 1. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
67 18. 1. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - VK Lanškroun Pavlíček V.
68 18. 1. 2020, 10:00 Sokol Dolní Újezd - Energetik Chvaletice Sobotka V.
18. kolo
69 18. 1. 2020, 13:00 VK Litomyšl - USK Pardubice Kaštánek A.
70 18. 1. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
71 18. 1. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - VK Lanškroun Pavlíček V.
72 18. 1. 2020, 13:00 Sokol Dolní Újezd - Energetik Chvaletice Sobotka V.
19. kolo
73 25. 1. 2020, 10:00 USK Pardubice - Sokol Dolní Újezd Solař J.
74 25. 1. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B Stehlík P.
75 26. 1. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Slovan Moravská Třebová Vyhnálek M.
76 25. 1. 2020, 09:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl Slezák V.
20. kolo
77 25. 1. 2020, 13:00 USK Pardubice - Sokol Dolní Újezd Solař J.
78 25. 1. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - TJ Svitavy B Stehlík P.
79 26. 1. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Slovan Moravská Třebová Vyhnálek M.
80 25. 1. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl Slezák V.
21. kolo
81 1. 2. 2020, 09:00 Sokol Pardubice I. - USK Pardubice Slezák V.
82 1. 2. 2020, 10:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun Kvídera M.
83 1. 2. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Energetik Chvaletice Sobotka V.
84 1. 2. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - Sokol Dolní Újezd Vyhnálek M.
22. kolo
85 1. 2. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - USK Pardubice Slezák V.
86 1. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun Kvídera M.
87 1. 2. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Energetik Chvaletice Sobotka V.
88 1. 2. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - Sokol Dolní Újezd Vyhnálek M.
23. kolo
89 22. 2. 2020, 10:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B Solař J.
90 22. 2. 2020, 10:00 Sokol Dolní Újezd - Slovan Moravská Třebová Harašta P.
91 22. 2. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Stehlík P.
92 23. 2. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun Slezák V.
24. kolo
93 22. 2. 2020, 13:00 USK Pardubice - TJ Svitavy B Solař J.
94 22. 2. 2020, 13:00 Sokol Dolní Újezd - Slovan Moravská Třebová Harašta P.
95 22. 2. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Stehlík P.
96 23. 2. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun Slezák V.
25. kolo
97 1. 3. 2020, 10:00 VK Lanškroun - USK Pardubice Fiala K.
98 29. 2. 2020, 09:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice Kvídera M.
99 29. 2. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
100 29. 2. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy B Vyhnálek M.
26. kolo
101 1. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - USK Pardubice Fiala K.
102 29. 2. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice Kvídera M.
103 29. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
104 29. 2. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy B Vyhnálek M.
27. kolo
105 8. 3. 2020, 10:00 USK Pardubice - Slovan Moravská Třebová Kaštánek A.
106 7. 3. 2020, 10:00 TJ Svitavy B - VK Litomyšl Pavlíček V.
107 7. 3. 2020, 10:00 Sokol Dolní Újezd - Sokol Pardubice I. Harašta P.
108 7. 3. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun Slezák V.
28. kolo
109 8. 3. 2020, 13:00 USK Pardubice - Slovan Moravská Třebová Kaštánek A.
110 7. 3. 2020, 13:00 TJ Svitavy B - VK Litomyšl Pavlíček V.
111 7. 3. 2020, 13:00 Sokol Dolní Újezd - Sokol Pardubice I. Harašta P.
112 7. 3. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun Slezák V.
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018