Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor žen II.třídy

1. kolo
Sokol Nasavrky-
Slovan Moravská Třebová-SK Spartak Slatiňany
ŽSK Třemošnice-Jiskra Holice
Sokol Chrudim-Tesla Pardubice
Příští kolo
Sokol Nasavrky-SO7.9.13:00
Slovan Moravská Třebová-SK Spartak SlatiňanySO7.9.13:00
ŽSK Třemošnice-Jiskra HoliceSO7.9.13:00
Sokol Chrudim-Tesla PardubiceSO7.9.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 Jiskra Holice 0 0 0 0 0   0:0 0
1 Sokol Chrudim 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Tesla Pardubice 0 0 0 0 0   0:0 0
3 ŽSK Třemošnice 0 0 0 0 0   0:0 0
4 SK Spartak Slatiňany 0 0 0 0 0   0:0 0
5 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Slovan Moravská Třebová 0 0 0 0 0   0:0 0
7 Sokol Nasavrky 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 7. 9. 2019, 10:00 Sokol Nasavrky - .
2 7. 9. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - SK Spartak Slatiňany .
3 7. 9. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - Jiskra Holice .
4 7. 9. 2019, 10:00 Sokol Chrudim - Tesla Pardubice .
2. kolo
5 7. 9. 2019, 13:00 Sokol Nasavrky - .
6 7. 9. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - SK Spartak Slatiňany .
7 7. 9. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - Jiskra Holice .
8 7. 9. 2019, 13:00 Sokol Chrudim - Tesla Pardubice .
3. kolo
9 14. 9. 2019, 10:00 - Tesla Pardubice .
10 14. 9. 2019, 10:00 Jiskra Holice - Sokol Chrudim .
11 14. 9. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - ŽSK Třemošnice .
12 14. 9. 2019, 10:00 Sokol Nasavrky - Slovan Moravská Třebová .
4. kolo
13 14. 9. 2019, 13:00 - Tesla Pardubice .
14 14. 9. 2019, 13:00 Jiskra Holice - Sokol Chrudim .
15 14. 9. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - ŽSK Třemošnice .
16 14. 9. 2019, 13:00 Sokol Nasavrky - Slovan Moravská Třebová .
5. kolo
17 21. 9. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - .
18 21. 9. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - Sokol Nasavrky .
19 21. 9. 2019, 10:00 Sokol Chrudim - SK Spartak Slatiňany .
20 21. 9. 2019, 10:00 Tesla Pardubice - Jiskra Holice .
6. kolo
21 21. 9. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - .
22 21. 9. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - Sokol Nasavrky .
23 21. 9. 2019, 13:00 Sokol Chrudim - SK Spartak Slatiňany .
24 21. 9. 2019, 13:00 Tesla Pardubice - Jiskra Holice .
7. kolo
25 28. 9. 2019, 10:00 - Jiskra Holice .
26 13. 10. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Tesla Pardubice .
27 28. 9. 2019, 10:00 Sokol Nasavrky - Sokol Chrudim .
28 28. 9. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - ŽSK Třemošnice .
8. kolo
29 28. 9. 2019, 13:00 - Jiskra Holice .
30 13. 10. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Tesla Pardubice .
31 28. 9. 2019, 13:00 Sokol Nasavrky - Sokol Chrudim .
32 28. 9. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - ŽSK Třemošnice .
9. kolo
33 5. 10. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - .
34 5. 10. 2019, 10:00 Sokol Chrudim - Slovan Moravská Třebová .
35 5. 10. 2019, 10:00 Tesla Pardubice - Sokol Nasavrky .
36 5. 10. 2019, 10:00 Jiskra Holice - SK Spartak Slatiňany .
10. kolo
37 5. 10. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - .
38 5. 10. 2019, 13:00 Sokol Chrudim - Slovan Moravská Třebová .
39 5. 10. 2019, 13:00 Tesla Pardubice - Sokol Nasavrky .
40 5. 10. 2019, 13:00 Jiskra Holice - SK Spartak Slatiňany .
11. kolo
41 12. 10. 2019, 10:00 - SK Spartak Slatiňany .
42 12. 10. 2019, 10:00 Sokol Nasavrky - Jiskra Holice .
43 12. 10. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Tesla Pardubice .
44 12. 10. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - Sokol Chrudim .
12. kolo
45 12. 10. 2019, 13:00 - SK Spartak Slatiňany .
46 12. 10. 2019, 13:00 Sokol Nasavrky - Jiskra Holice .
47 12. 10. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Tesla Pardubice .
48 12. 10. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - Sokol Chrudim .
13. kolo
49 19. 10. 2019, 10:00 Sokol Chrudim - .
50 19. 10. 2019, 10:00 Tesla Pardubice - ŽSK Třemošnice .
51 19. 10. 2019, 10:00 Jiskra Holice - Slovan Moravská Třebová .
52 19. 10. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Sokol Nasavrky .
14. kolo
53 19. 10. 2019, 13:00 Sokol Chrudim - .
54 19. 10. 2019, 13:00 Tesla Pardubice - ŽSK Třemošnice .
55 19. 10. 2019, 13:00 Jiskra Holice - Slovan Moravská Třebová .
56 19. 10. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Sokol Nasavrky .
15. kolo
57 2. 5. 2020, 10:00 - Sokol Nasavrky .
58 2. 5. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Slovan Moravská Třebová .
59 2. 5. 2020, 10:00 Jiskra Holice - ŽSK Třemošnice .
60 2. 5. 2020, 10:00 Tesla Pardubice - Sokol Chrudim .
16. kolo
61 2. 5. 2020, 13:00 - Sokol Nasavrky .
62 2. 5. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Slovan Moravská Třebová .
63 2. 5. 2020, 13:00 Jiskra Holice - ŽSK Třemošnice .
64 2. 5. 2020, 13:00 Tesla Pardubice - Sokol Chrudim .
17. kolo
65 9. 5. 2020, 10:00 Tesla Pardubice - .
66 9. 5. 2020, 10:00 Sokol Chrudim - Jiskra Holice .
67 9. 5. 2020, 10:00 ŽSK Třemošnice - SK Spartak Slatiňany .
68 9. 5. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Nasavrky .
18. kolo
69 9. 5. 2020, 13:00 Tesla Pardubice - .
70 9. 5. 2020, 13:00 Sokol Chrudim - Jiskra Holice .
71 9. 5. 2020, 13:00 ŽSK Třemošnice - SK Spartak Slatiňany .
72 9. 5. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Nasavrky .
19. kolo
73 16. 5. 2020, 10:00 - Slovan Moravská Třebová .
74 16. 5. 2020, 10:00 Sokol Nasavrky - ŽSK Třemošnice .
75 16. 5. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Sokol Chrudim .
76 16. 5. 2020, 10:00 Jiskra Holice - Tesla Pardubice .
20. kolo
77 16. 5. 2020, 13:00 - Slovan Moravská Třebová .
78 16. 5. 2020, 13:00 Sokol Nasavrky - ŽSK Třemošnice .
79 16. 5. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Sokol Chrudim .
80 16. 5. 2020, 13:00 Jiskra Holice - Tesla Pardubice .
21. kolo
81 23. 5. 2020, 10:00 Jiskra Holice - .
82 23. 5. 2020, 10:00 Tesla Pardubice - SK Spartak Slatiňany .
83 23. 5. 2020, 10:00 Sokol Chrudim - Sokol Nasavrky .
84 23. 5. 2020, 10:00 ŽSK Třemošnice - Slovan Moravská Třebová .
22. kolo
85 23. 5. 2020, 13:00 Jiskra Holice - .
86 23. 5. 2020, 13:00 Tesla Pardubice - SK Spartak Slatiňany .
87 23. 5. 2020, 13:00 Sokol Chrudim - Sokol Nasavrky .
88 23. 5. 2020, 13:00 ŽSK Třemošnice - Slovan Moravská Třebová .
23. kolo
89 30. 5. 2020, 10:00 - ŽSK Třemošnice .
90 30. 5. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Chrudim .
91 30. 5. 2020, 10:00 Sokol Nasavrky - Tesla Pardubice .
92 30. 5. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Jiskra Holice .
24. kolo
93 30. 5. 2020, 13:00 - ŽSK Třemošnice .
94 30. 5. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Chrudim .
95 30. 5. 2020, 13:00 Sokol Nasavrky - Tesla Pardubice .
96 30. 5. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Jiskra Holice .
25. kolo
97 6. 6. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - .
98 6. 6. 2020, 10:00 Jiskra Holice - Sokol Nasavrky .
99 6. 6. 2020, 10:00 Tesla Pardubice - Slovan Moravská Třebová .
100 6. 6. 2020, 10:00 Sokol Chrudim - ŽSK Třemošnice .
26. kolo
101 6. 6. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - .
102 6. 6. 2020, 13:00 Jiskra Holice - Sokol Nasavrky .
103 6. 6. 2020, 13:00 Tesla Pardubice - Slovan Moravská Třebová .
104 6. 6. 2020, 13:00 Sokol Chrudim - ŽSK Třemošnice .
27. kolo
105 13. 6. 2020, 10:00 - Sokol Chrudim .
106 13. 6. 2020, 10:00 ŽSK Třemošnice - Tesla Pardubice .
107 13. 6. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Jiskra Holice .
108 13. 6. 2020, 10:00 Sokol Nasavrky - SK Spartak Slatiňany .
28. kolo
109 13. 6. 2020, 13:00 - Sokol Chrudim .
110 13. 6. 2020, 13:00 ŽSK Třemošnice - Tesla Pardubice .
111 13. 6. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Jiskra Holice .
112 13. 6. 2020, 13:00 Sokol Nasavrky - SK Spartak Slatiňany .
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018