Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
31. kolo
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Litomyšl00000 0:00
2 TJ Jiskra Holice00000 0:00
3 TJ Slovan Moravská Třebová B00000 0:00
4 TJ Sokol Chrudim00000 0:00
5 SK Spartak Slatiňany00000 0:00
6 ŽSK Třemošnice00000 0:00
7 TJ Sokol Nasavrky00000 0:00
8 TJ Tesla Pardubice00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
1. kolo
1 23. 9. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Tesla Pardubice Kvídera M.
2 1. 9. 2018, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Nasavrky Dymáček V.
3 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - ŽSK Třemošnice Veselský J.
4 1. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Chrudim - SK Spartak Slatiňany Pavlíček V.
2. kolo
5 23. 9. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Tesla Pardubice Kvídera M.
6 1. 9. 2018, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Nasavrky Dymáček V.
7 20. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - ŽSK Třemošnice Veselský J.
8 1. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Chrudim - SK Spartak Slatiňany Pavlíček V.
3. kolo
9 8. 9. 2018, 10:00 TJ Tesla Pardubice - SK Spartak Slatiňany Stehlík P.
10 8. 9. 2018, 10:00 ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Chrudim Sobotka V.
11 8. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Slovan Moravská Třebová B Pavlíček V.
12 8. 9. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Jiskra Holice Hübl F.
4. kolo
13 8. 9. 2018, 13:00 TJ Tesla Pardubice - SK Spartak Slatiňany Stehlík P.
14 8. 9. 2018, 13:00 ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Chrudim Sobotka V.
15 8. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Slovan Moravská Třebová B Pavlíček V.
16 8. 9. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Jiskra Holice Hübl F.
5. kolo
17 15. 9. 2018, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice Kaštánek A.
18 15. 9. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - VK Litomyšl Harašta P.
19 15. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Nasavrky Slezák V.
20 15. 9. 2018, 10:00 SK Spartak Slatiňany - ŽSK Třemošnice Sobotka V.
6. kolo
21 15. 9. 2018, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice Kaštánek A.
22 15. 9. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - VK Litomyšl Harašta P.
23 15. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Nasavrky Slezák V.
24 15. 9. 2018, 13:00 SK Spartak Slatiňany - ŽSK Třemošnice Sobotka V.
7. kolo
25 22. 9. 2018, 10:00 TJ Tesla Pardubice - ŽSK Třemošnice Sobotka V.
26 22. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - SK Spartak Slatiňany Pavlíček V.
27 22. 9. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Chrudim Veselský J.
28 22. 9. 2018, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Slovan Moravská Třebová B Kaštánek A.
8. kolo
29 22. 9. 2018, 13:00 TJ Tesla Pardubice - ŽSK Třemošnice Sobotka V.
30 22. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - SK Spartak Slatiňany Pavlíček V.
31 22. 9. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Chrudim Veselský J.
32 22. 9. 2018, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Slovan Moravská Třebová B Kaštánek A.
9. kolo
33 29. 9. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Tesla Pardubice Dostál L.
34 1. 10. 2018, 17:00 TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Chrudim Zíma F.
35 29. 9. 2018, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Litomyšl Kaštánek A.
36 29. 9. 2018, 10:00 ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Nasavrky Sobotka V.
10. kolo
37 29. 9. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Tesla Pardubice Dostál L.
38 1. 10. 2018, 19:00 TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Chrudim Zíma F.
39 29. 9. 2018, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Litomyšl Kaštánek A.
40 29. 9. 2018, 13:00 ŽSK Třemošnice - TJ Sokol Nasavrky Sobotka V.
11. kolo
41 6. 10. 2018, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Nasavrky Janyšková R.
42 6. 10. 2018, 10:00 VK Litomyšl - ŽSK Třemošnice Pavlíček V.
43 6. 10. 2018, 10:00 TJ Jiskra Holice - SK Spartak Slatiňany Zíma F.
44 7. 10. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Chrudim Dostál L.
12. kolo
45 6. 10. 2018, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Nasavrky Janyšková R.
46 6. 10. 2018, 13:00 VK Litomyšl - ŽSK Třemošnice Pavlíček V.
47 6. 10. 2018, 13:00 TJ Jiskra Holice - SK Spartak Slatiňany Zíma F.
48 7. 10. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Chrudim Dostál L.
13. kolo
49 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Tesla Pardubice Pavlíček V.
50 13. 10. 2018, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Slovan Moravská Třebová B Solař J.
51 13. 10. 2018, 10:00 ŽSK Třemošnice - TJ Jiskra Holice Sobotka V.
52 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - VK Litomyšl Kvídera M.
14. kolo
53 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Tesla Pardubice Pavlíček V.
54 13. 10. 2018, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Slovan Moravská Třebová B Solař J.
55 13. 10. 2018, 13:00 ŽSK Třemošnice - TJ Jiskra Holice Sobotka V.
56 13. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - VK Litomyšl Kvídera M.
15. kolo
57 4. 5. 2019, 10:00 TJ Tesla Pardubice - VK Litomyšl Dymáček V.
58 4. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Jiskra Holice Slezák V.
59 4. 5. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - TJ Slovan Moravská Třebová B Stehlík P.
60 4. 5. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Chrudim Sobotka V.
16. kolo
61 4. 5. 2019, 13:00 TJ Tesla Pardubice - VK Litomyšl Dymáček V.
62 4. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Jiskra Holice Slezák V.
63 4. 5. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - TJ Slovan Moravská Třebová B Stehlík P.
64 4. 5. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Chrudim Sobotka V.
17. kolo
65 11. 5. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Tesla Pardubice Slezák V.
66 11. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Chrudim - ŽSK Třemošnice Kvídera M.
67 11. 5. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Nasavrky Dostál L.
68 11. 5. 2019, 10:00 TJ Jiskra Holice - VK Litomyšl Kaštánek A.
18. kolo
69 11. 5. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Tesla Pardubice Slezák V.
70 11. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Chrudim - ŽSK Třemošnice Kvídera M.
71 11. 5. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Sokol Nasavrky Dostál L.
72 11. 5. 2019, 13:00 TJ Jiskra Holice - VK Litomyšl Kaštánek A.
19. kolo
73 18. 5. 2019, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice Solař J.
74 18. 5. 2019, 10:00 VK Litomyšl - TJ Slovan Moravská Třebová B Kučera P.
75 18. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Sokol Chrudim Pavlíček V.
76 18. 5. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - SK Spartak Slatiňany Sobotka V.
20. kolo
77 18. 5. 2019, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice Solař J.
78 18. 5. 2019, 13:00 VK Litomyšl - TJ Slovan Moravská Třebová B Kučera P.
79 18. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Sokol Chrudim Pavlíček V.
80 18. 5. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - SK Spartak Slatiňany Sobotka V.
21. kolo
81 25. 5. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - TJ Tesla Pardubice Stehlík P.
82 25. 5. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Nasavrky Janyšková R.
83 25. 5. 2019, 10:00 TJ Sokol Chrudim - VK Litomyšl Kaštánek A.
84 25. 5. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Jiskra Holice Veselský J.
22. kolo
85 25. 5. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - TJ Tesla Pardubice Stehlík P.
86 25. 5. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Nasavrky Janyšková R.
87 25. 5. 2019, 13:00 TJ Sokol Chrudim - VK Litomyšl Kaštánek A.
88 25. 5. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - TJ Jiskra Holice Veselský J.
23. kolo
89 1. 6. 2019, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová B Kaštánek A.
90 1. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Jiskra Holice Sobotka V.
91 1. 6. 2019, 10:00 VK Litomyšl - SK Spartak Slatiňany Haraštová L.
92 1. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - ŽSK Třemošnice Pavlíček V.
24. kolo
93 1. 6. 2019, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Slovan Moravská Třebová B Kaštánek A.
94 1. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Jiskra Holice Sobotka V.
95 1. 6. 2019, 13:00 VK Litomyšl - SK Spartak Slatiňany Haraštová L.
96 1. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - ŽSK Třemošnice Pavlíček V.
25. kolo
97 8. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Tesla Pardubice Kaštánek A.
98 8. 6. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - VK Litomyšl Sobotka V.
99 8. 6. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Jiskra Holice Pavlíček V.
100 8. 6. 2019, 10:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Slovan Moravská Třebová B Solař J.
26. kolo
101 8. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Tesla Pardubice Kaštánek A.
102 8. 6. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - VK Litomyšl Sobotka V.
103 8. 6. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Jiskra Holice Pavlíček V.
104 8. 6. 2019, 13:00 TJ Sokol Chrudim - TJ Slovan Moravská Třebová B Solař J.
27. kolo
105 15. 6. 2019, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Chrudim Dymáček V.
106 15. 6. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - SK Spartak Slatiňany Veselský J.
107 15. 6. 2019, 10:00 TJ Jiskra Holice - ŽSK Třemošnice Kaštánek A.
108 15. 6. 2019, 10:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Nasavrky Krátký M.
28. kolo
109 15. 6. 2019, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Chrudim Dymáček V.
110 15. 6. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová B - SK Spartak Slatiňany Veselský J.
111 15. 6. 2019, 13:00 TJ Jiskra Holice - ŽSK Třemošnice Kaštánek A.
112 15. 6. 2019, 13:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Nasavrky Krátký M.
© ČVS 2015-2018