Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor žen II.třídy

7. kolo
-Jiskra Holice
SK Spartak Slatiňany-Tesla Pardubice
Sokol Nasavrky-Sokol Chrudim
Slovan Moravská Třebová-ŽSK Třemošnice
Příští kolo
-Jiskra HoliceSO28.9.13:00
SK Spartak Slatiňany-Tesla PardubiceNE13.10.13:00
Sokol Nasavrky-Sokol ChrudimSO28.9.13:00
Slovan Moravská Třebová-ŽSK TřemošniceNE29.9.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Jiskra Holice 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Sokol Chrudim 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Tesla Pardubice 0 0 0 0 0   0:0 0
4 ŽSK Třemošnice 0 0 0 0 0   0:0 0
5 SK Spartak Slatiňany 0 0 0 0 0   0:0 0
6 0 0 0 0 0   0:0 0
7 Slovan Moravská Třebová 0 0 0 0 0   0:0 0
8 Sokol Nasavrky 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 7. 9. 2019, 10:00 Sokol Nasavrky - .
2 7. 9. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - SK Spartak Slatiňany Melicherová A.
3 8. 9. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - Jiskra Holice Sobotka V.
4 7. 9. 2019, 10:00 Sokol Chrudim - Tesla Pardubice Slezák V.
2. kolo
5 7. 9. 2019, 13:00 Sokol Nasavrky - .
6 7. 9. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - SK Spartak Slatiňany Melicherová A.
7 8. 9. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - Jiskra Holice Sobotka V.
8 7. 9. 2019, 13:00 Sokol Chrudim - Tesla Pardubice Slezák V.
3. kolo
9 14. 9. 2019, 10:00 - Tesla Pardubice .
10 14. 9. 2019, 10:00 Jiskra Holice - Sokol Chrudim Kvídera M.
11 14. 9. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - ŽSK Třemošnice Sobotka V.
12 14. 9. 2019, 10:00 Sokol Nasavrky - Slovan Moravská Třebová Solař J.
4. kolo
13 14. 9. 2019, 13:00 - Tesla Pardubice .
14 14. 9. 2019, 13:00 Jiskra Holice - Sokol Chrudim Kvídera M.
15 14. 9. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - ŽSK Třemošnice Sobotka V.
16 14. 9. 2019, 13:00 Sokol Nasavrky - Slovan Moravská Třebová Solař J.
5. kolo
17 21. 9. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - .
18 21. 9. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - Sokol Nasavrky Sobotka V.
19 21. 9. 2019, 10:00 Sokol Chrudim - SK Spartak Slatiňany Pavlíček V.
20 21. 9. 2019, 10:00 Tesla Pardubice - Jiskra Holice Kaštánek A.
6. kolo
21 21. 9. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - .
22 21. 9. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - Sokol Nasavrky Sobotka V.
23 21. 9. 2019, 13:00 Sokol Chrudim - SK Spartak Slatiňany Pavlíček V.
24 21. 9. 2019, 13:00 Tesla Pardubice - Jiskra Holice Kaštánek A.
7. kolo
25 28. 9. 2019, 10:00 - Jiskra Holice .
26 13. 10. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Tesla Pardubice Kvídera M.
27 28. 9. 2019, 10:00 Sokol Nasavrky - Sokol Chrudim Kvídera M.
28 29. 9. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - ŽSK Třemošnice Melicherová A.
8. kolo
29 28. 9. 2019, 13:00 - Jiskra Holice .
30 13. 10. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Tesla Pardubice Kvídera M.
31 28. 9. 2019, 13:00 Sokol Nasavrky - Sokol Chrudim Kvídera M.
32 29. 9. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - ŽSK Třemošnice Melicherová A.
9. kolo
33 5. 10. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - .
34 5. 10. 2019, 10:00 Sokol Chrudim - Slovan Moravská Třebová Janyšková R.
35 5. 10. 2019, 10:00 Tesla Pardubice - Sokol Nasavrky Slezák V.
36 5. 10. 2019, 10:00 Jiskra Holice - SK Spartak Slatiňany Solař J.
10. kolo
37 5. 10. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - .
38 5. 10. 2019, 13:00 Sokol Chrudim - Slovan Moravská Třebová Janyšková R.
39 5. 10. 2019, 13:00 Tesla Pardubice - Sokol Nasavrky Slezák V.
40 5. 10. 2019, 13:00 Jiskra Holice - SK Spartak Slatiňany Solař J.
11. kolo
41 12. 10. 2019, 10:00 - SK Spartak Slatiňany .
42 12. 10. 2019, 10:00 Sokol Nasavrky - Jiskra Holice Slezák V.
43 12. 10. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Tesla Pardubice Krátký M.
44 12. 10. 2019, 10:00 ŽSK Třemošnice - Sokol Chrudim Sobotka V.
12. kolo
45 12. 10. 2019, 13:00 - SK Spartak Slatiňany .
46 12. 10. 2019, 13:00 Sokol Nasavrky - Jiskra Holice Slezák V.
47 12. 10. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Tesla Pardubice Krátký M.
48 12. 10. 2019, 13:00 ŽSK Třemošnice - Sokol Chrudim Sobotka V.
13. kolo
49 19. 10. 2019, 10:00 Sokol Chrudim - .
50 19. 10. 2019, 10:00 Tesla Pardubice - ŽSK Třemošnice Kvídera M.
51 19. 10. 2019, 10:00 Jiskra Holice - Slovan Moravská Třebová Solař J.
52 19. 10. 2019, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Sokol Nasavrky Šámal L.
14. kolo
53 19. 10. 2019, 13:00 Sokol Chrudim - .
54 19. 10. 2019, 13:00 Tesla Pardubice - ŽSK Třemošnice Kvídera M.
55 19. 10. 2019, 13:00 Jiskra Holice - Slovan Moravská Třebová Solař J.
56 19. 10. 2019, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Sokol Nasavrky Šámal L.
15. kolo
57 2. 5. 2020, 10:00 - Sokol Nasavrky .
58 2. 5. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Slovan Moravská Třebová Slezák V.
59 2. 5. 2020, 10:00 Jiskra Holice - ŽSK Třemošnice Kaštánek A.
60 2. 5. 2020, 10:00 Tesla Pardubice - Sokol Chrudim Janyšková R.
16. kolo
61 2. 5. 2020, 13:00 - Sokol Nasavrky .
62 2. 5. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Slovan Moravská Třebová Slezák V.
63 2. 5. 2020, 13:00 Jiskra Holice - ŽSK Třemošnice Kaštánek A.
64 2. 5. 2020, 13:00 Tesla Pardubice - Sokol Chrudim Janyšková R.
17. kolo
65 9. 5. 2020, 10:00 Tesla Pardubice - .
66 9. 5. 2020, 10:00 Sokol Chrudim - Jiskra Holice Zíma F.
67 9. 5. 2020, 10:00 ŽSK Třemošnice - SK Spartak Slatiňany Stehlík P.
68 9. 5. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Nasavrky Melicherová A.
18. kolo
69 9. 5. 2020, 13:00 Tesla Pardubice - .
70 9. 5. 2020, 13:00 Sokol Chrudim - Jiskra Holice Zíma F.
71 9. 5. 2020, 13:00 ŽSK Třemošnice - SK Spartak Slatiňany Stehlík P.
72 9. 5. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Nasavrky Melicherová A.
19. kolo
73 16. 5. 2020, 10:00 - Slovan Moravská Třebová .
74 16. 5. 2020, 10:00 Sokol Nasavrky - ŽSK Třemošnice Šámal L.
75 16. 5. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Sokol Chrudim Slezák V.
76 16. 5. 2020, 10:00 Jiskra Holice - Tesla Pardubice Kvídera M.
20. kolo
77 16. 5. 2020, 13:00 - Slovan Moravská Třebová .
78 16. 5. 2020, 13:00 Sokol Nasavrky - ŽSK Třemošnice Šámal L.
79 16. 5. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Sokol Chrudim Slezák V.
80 16. 5. 2020, 13:00 Jiskra Holice - Tesla Pardubice Kvídera M.
21. kolo
81 23. 5. 2020, 10:00 Jiskra Holice - .
82 23. 5. 2020, 10:00 Tesla Pardubice - SK Spartak Slatiňany Janyšková R.
83 23. 5. 2020, 10:00 Sokol Chrudim - Sokol Nasavrky Kaštánek A.
84 23. 5. 2020, 10:00 ŽSK Třemošnice - Slovan Moravská Třebová Sobotka V.
22. kolo
85 23. 5. 2020, 13:00 Jiskra Holice - .
86 23. 5. 2020, 13:00 Tesla Pardubice - SK Spartak Slatiňany Janyšková R.
87 23. 5. 2020, 13:00 Sokol Chrudim - Sokol Nasavrky Kaštánek A.
88 23. 5. 2020, 13:00 ŽSK Třemošnice - Slovan Moravská Třebová Sobotka V.
23. kolo
89 30. 5. 2020, 10:00 - ŽSK Třemošnice .
90 30. 5. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Chrudim Melicherová A.
91 30. 5. 2020, 10:00 Sokol Nasavrky - Tesla Pardubice Pavlíček V.
92 30. 5. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Jiskra Holice Šámal L.
24. kolo
93 30. 5. 2020, 13:00 - ŽSK Třemošnice .
94 30. 5. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Chrudim Melicherová A.
95 30. 5. 2020, 13:00 Sokol Nasavrky - Tesla Pardubice Pavlíček V.
96 30. 5. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Jiskra Holice Šámal L.
25. kolo
97 6. 6. 2020, 10:00 SK Spartak Slatiňany - .
98 6. 6. 2020, 10:00 Jiskra Holice - Sokol Nasavrky Kvídera M.
99 6. 6. 2020, 10:00 Tesla Pardubice - Slovan Moravská Třebová Slezák V.
100 6. 6. 2020, 10:00 Sokol Chrudim - ŽSK Třemošnice Pavlíček V.
26. kolo
101 6. 6. 2020, 13:00 SK Spartak Slatiňany - .
102 6. 6. 2020, 13:00 Jiskra Holice - Sokol Nasavrky Kvídera M.
103 6. 6. 2020, 13:00 Tesla Pardubice - Slovan Moravská Třebová Slezák V.
104 6. 6. 2020, 13:00 Sokol Chrudim - ŽSK Třemošnice Pavlíček V.
27. kolo
105 13. 6. 2020, 10:00 - Sokol Chrudim .
106 13. 6. 2020, 10:00 ŽSK Třemošnice - Tesla Pardubice Sobotka V.
107 13. 6. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Jiskra Holice Krátký M.
108 13. 6. 2020, 10:00 Sokol Nasavrky - SK Spartak Slatiňany Zíma F.
28. kolo
109 13. 6. 2020, 13:00 - Sokol Chrudim .
110 13. 6. 2020, 13:00 ŽSK Třemošnice - Tesla Pardubice Sobotka V.
111 13. 6. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Jiskra Holice Krátký M.
112 13. 6. 2020, 13:00 Sokol Nasavrky - SK Spartak Slatiňany Zíma F.
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018