Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

PA-ZCI-kvalifikace

KOLO
1. kolo
Sokol Česká Třebová-
Sokol Pardubice I.-TJ Svitavy
VK Choceň-VK Lanškroun
Orel Letohrad-Spartak Polička
-Spartak Polička
VK Lanškroun-Orel Letohrad
TJ Svitavy-VK Choceň
Sokol Česká Třebová-Sokol Pardubice I.
Sokol Pardubice I.-
VK Choceň-Sokol Česká Třebová
Orel Letohrad-TJ Svitavy
Spartak Polička-VK Lanškroun
-VK Lanškroun
TJ Svitavy-Spartak Polička
Sokol Česká Třebová-Orel Letohrad
Sokol Pardubice I.-VK Choceň
VK Choceň-
Orel Letohrad-Sokol Pardubice I.
Spartak Polička-Sokol Česká Třebová
VK Lanškroun-TJ Svitavy
-TJ Svitavy
Sokol Česká Třebová-VK Lanškroun
Sokol Pardubice I.-Spartak Polička
VK Choceň-Orel Letohrad
Orel Letohrad-
Spartak Polička-VK Choceň
VK Lanškroun-Sokol Pardubice I.
TJ Svitavy-Sokol Česká Třebová
Příští kolo
Play-off
kalendář skupiny
pořadatel Svitavy
1. kolo
2 15. 9. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
3 15. 9. 2019, 09:00 VK Choceň - VK Lanškroun Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
4 15. 9. 2019, 09:00 Orel Letohrad - Spartak Polička Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
6 15. 9. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Orel Letohrad Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
7 15. 9. 2019, 10:00 TJ Svitavy - VK Choceň .
8 15. 9. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová - Sokol Pardubice I. Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
10 15. 9. 2019, 11:00 VK Choceň - Sokol Česká Třebová Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
11 15. 9. 2019, 11:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
12 15. 9. 2019, 11:00 Spartak Polička - VK Lanškroun Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
14 15. 9. 2019, 12:00 TJ Svitavy - Spartak Polička .
15 15. 9. 2019, 12:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
16 15. 9. 2019, 12:00 Sokol Pardubice I. - VK Choceň Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
18 15. 9. 2019, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Pardubice I. Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
19 15. 9. 2019, 13:00 Spartak Polička - Sokol Česká Třebová Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
20 15. 9. 2019, 13:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
22 15. 9. 2019, 14:00 Sokol Česká Třebová - VK Lanškroun Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
23 15. 9. 2019, 14:00 Sokol Pardubice I. - Spartak Polička Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
24 15. 9. 2019, 14:00 VK Choceň - Orel Letohrad Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
26 15. 9. 2019, 15:00 Spartak Polička - VK Choceň Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
27 15. 9. 2019, 15:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Pražská 2162 Svitavy - Předměstí .
28 15. 9. 2019, 15:00 TJ Svitavy - Sokol Česká Třebová .
Vedoucí soutěže - Ing. Marek Meluzín, Kapitána Nálepky 1570/30, Svitavy, 568 02 ; TM 739 400 608 ; Email: marek.meluzin@westrock.com
© ČVS 2015-2018