Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

PA-ZCI-kvalifikace

KOLO
1. kolo
Sokol Česká Třebová-
Sokol Pardubice I.0:2TJ Svitavy(-10, -7)
VK Choceň0:2VK Lanškroun(-11, -9)
Orel Letohrad1:1Spartak Polička(19, -21)
-Spartak Polička
VK Lanškroun2:0Orel Letohrad(14, 19)
TJ Svitavy2:0VK Choceň(8, 11)
Sokol Česká Třebová1:1Sokol Pardubice I.(7, -21)
Sokol Pardubice I.-
VK Choceň0:2Sokol Česká Třebová(-15, -10)
Orel Letohrad0:2TJ Svitavy(-11, -10)
Spartak Polička0:2VK Lanškroun(-15, -11)
-VK Lanškroun
TJ Svitavy2:0Spartak Polička(11, 10)
Sokol Česká Třebová1:1Orel Letohrad(28, -23)
Sokol Pardubice I.1:1VK Choceň(-19, 17)
VK Choceň-
Orel Letohrad2:0Sokol Pardubice I.(23, 27)
Spartak Polička0:2Sokol Česká Třebová(-15, -20)
VK Lanškroun2:0TJ Svitavy(16, 15)
-TJ Svitavy
Sokol Česká Třebová0:2VK Lanškroun(-14, -18)
Sokol Pardubice I.1:1Spartak Polička(-19, 24)
VK Choceň2:0Orel Letohrad(23, 24)
Orel Letohrad-
Spartak Polička0:2VK Choceň(-15, -25)
VK Lanškroun2:0Sokol Pardubice I.(20, 18)
TJ Svitavy2:0Sokol Česká Třebová(15, 10)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 VK Lanškroun 6   12:0 12
2 TJ Svitavy 6   10:2 10
3 Sokol Česká Třebová 6   6:6 6
4 VK Choceň 6   5:7 5
5 Orel Letohrad 6   4:8 4
6 Sokol Pardubice I. 6   3:9 3
7 Spartak Polička 6   2:10 2
8 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
pořadatel Svitavy
1. kolo
2 15. 9. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-10,-7)
3 15. 9. 2019, 09:00 VK Choceň - VK Lanškroun Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-11,-9)
4 15. 9. 2019, 09:00 Orel Letohrad - Spartak Polička Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 1:1 (19,-21)
6 15. 9. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Orel Letohrad Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (14,19)
7 15. 9. 2019, 10:00 TJ Svitavy - VK Choceň 2:0 (8,11)
8 15. 9. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová - Sokol Pardubice I. Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 1:1 (7,-21)
10 15. 9. 2019, 11:00 VK Choceň - Sokol Česká Třebová Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-15,-10)
11 15. 9. 2019, 11:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-11,-10)
12 15. 9. 2019, 11:00 Spartak Polička - VK Lanškroun Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-15,-11)
14 15. 9. 2019, 12:00 TJ Svitavy - Spartak Polička 2:0 (11,10)
15 15. 9. 2019, 12:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 1:1 (28,-23)
16 15. 9. 2019, 12:00 Sokol Pardubice I. - VK Choceň Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 1:1 (-19,17)
18 15. 9. 2019, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Pardubice I. Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (23,27)
19 15. 9. 2019, 13:00 Spartak Polička - Sokol Česká Třebová Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-15,-20)
20 15. 9. 2019, 13:00 VK Lanškroun - TJ Svitavy Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (16,15)
22 15. 9. 2019, 14:00 Sokol Česká Třebová - VK Lanškroun Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-14,-18)
23 15. 9. 2019, 14:00 Sokol Pardubice I. - Spartak Polička Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 1:1 (-19,24)
24 15. 9. 2019, 14:00 VK Choceň - Orel Letohrad Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (23,24)
26 15. 9. 2019, 15:00 Spartak Polička - VK Choceň Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 0:2 (-15,-25)
27 15. 9. 2019, 15:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Pražská 2162 Svitavy - Předměstí 2:0 (20,18)
28 15. 9. 2019, 15:00 TJ Svitavy - Sokol Česká Třebová 2:0 (15,10)
Vedoucí soutěže - Ing. Marek Meluzín, Kapitána Nálepky 1570/30, Svitavy, 568 02 ; TM 739 400 608 ; Email: marek.meluzin@westrock.com
© ČVS 2015-2018