Trojky chlapci

KOLO
5. kolo
Polička A2:0Svitavy E(9, 10)
Svitavy A1:1Choceň A(-14, 15)
Svitavy E0:2Svitavy A(-18, -12)
Letohrad A2:0Polička A(17, 10)
Svitavy A0:2Letohrad A(-18, -15)
Choceň A2:0Svitavy E(21, 14)
Letohrad A2:0Choceň A(27, 21)
Polička A1:1Svitavy A(16, -9)
Choceň A0:2Polička A(-18, -14)
Svitavy E0:2Letohrad A(-3, -12)
Svitavy B-Polička B
Letohrad B-Svitavy D
Polička B-Letohrad B
Česká Třebová-Svitavy B
Letohrad B-Česká Třebová
Svitavy D-Polička B
Česká Třebová-Svitavy D
Svitavy B-Letohrad B
Svitavy D-Svitavy B
Polička B-Česká Třebová
Litomyšl B-Choceň B
Litomyšl A-Svitavy C
Choceň B-Litomyšl A
Chvaletice-Litomyšl B
Litomyšl A-Chvaletice
Svitavy C-Choceň B
Chvaletice-Svitavy C
Litomyšl B-Litomyšl A
Svitavy C-Litomyšl B
Choceň B-Chvaletice
Příští kolo
Polička A-Svitavy BNE29.3.9:00
Svitavy A-Svitavy DNE29.3.9:00
Svitavy B-Svitavy ANE29.3.9:30
Letohrad A-Polička ANE29.3.9:30
Svitavy A-Letohrad ANE29.3.10:00
Svitavy D-Svitavy BNE29.3.10:00
Letohrad A-Svitavy DNE29.3.10:30
Polička A-Svitavy ANE29.3.10:30
Svitavy D-Polička ANE29.3.11:00
Svitavy B-Letohrad ANE29.3.11:00
Svitavy E-Svitavy CNE29.3.9:00
Česká Třebová-ChvaleticeNE29.3.9:00
Svitavy C-Česká TřebováNE29.3.9:30
Choceň A-Svitavy ENE29.3.9:30
Česká Třebová-Choceň ANE29.3.10:00
Chvaletice-Svitavy CNE29.3.10:00
Choceň A-ChvaleticeNE29.3.10:30
Svitavy E-Česká TřebováNE29.3.10:30
Chvaletice-Svitavy ENE29.3.11:00
Svitavy C-Choceň ANE29.3.11:00
Letohrad B-Choceň BNE29.3.13:00
Litomyšl B-Litomyšl ANE29.3.13:00
Choceň B-Litomyšl BNE29.3.13:30
Polička B-Letohrad BNE29.3.13:30
Litomyšl B-Polička BNE29.3.14:00
Litomyšl A-Choceň BNE29.3.14:00
Polička B-Litomyšl ANE29.3.14:30
Letohrad B-Litomyšl BNE29.3.14:30
Litomyšl A-Letohrad BNE29.3.15:00
Choceň B-Polička BNE29.3.15:00
Tabulka Z V R P S M B
1 Letohrad A 4 4 0 0 8:0 204:123 8
2 Polička A 4 2 1 1 5:3 161:142 5
3 Svitavy A 4 1 2 1 4:4 163:154 4
4 Choceň A 4 1 1 2 3:5 170:178 3
5 Svitavy E 4 0 0 4 0:8 99:200 0
6 Česká Třebová 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Chvaletice 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 Letohrad B 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 Litomyšl A 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 Litomyšl B 0 0 0 0 0:0 0:0 0
11 Svitavy B 0 0 0 0 0:0 0:0 0
12 Svitavy C 0 0 0 0 0:0 0:0 0
13 Svitavy D 0 0 0 0 0:0 0:0 0
14 Choceň B 0 0 0 0 0:0 0:0 0
15 Polička B 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 22. 9. 2019, 09:00 Choceň A - Svitavy E kvalifikace .
2 22. 9. 2019, 09:00 Chvaletice - Svitavy D pořadatel Svitavy .
3 22. 9. 2019, 09:00 Letohrad A - Svitavy C každý s každým .
4 22. 9. 2019, 09:00 Letohrad B - Svitavy B na jeden hraný set .
5 22. 9. 2019, 09:00 Litomyšl A - Svitavy A do 25 bodů (rozdíl .
6 22. 9. 2019, 09:00 Litomyšl B - Polička A minimálně 2 body) .
7 22. 9. 2019, 09:15 Svitavy A - Litomyšl B od stavu 10:10 .
8 22. 9. 2019, 09:15 Svitavy B - Litomyšl A .
9 22. 9. 2019, 09:15 Svitavy C - Letohrad B .
10 22. 9. 2019, 09:15 Svitavy D - Letohrad A .
11 22. 9. 2019, 09:15 Svitavy E - Chvaletice .
12 22. 9. 2019, 09:15 Česká Třebová - Choceň A .
13 22. 9. 2019, 09:30 Chvaletice - Česká Třebová .
14 22. 9. 2019, 09:30 Letohrad A - Svitavy E .
15 22. 9. 2019, 09:30 Letohrad B - Svitavy D .
16 22. 9. 2019, 09:30 Litomyšl A - Svitavy C .
17 22. 9. 2019, 09:30 Litomyšl B - Svitavy B .
18 22. 9. 2019, 09:30 Polička A - Svitavy A .
19 22. 9. 2019, 09:45 Svitavy B - Polička A .
20 22. 9. 2019, 09:45 Svitavy C - Litomyšl B .
21 22. 9. 2019, 09:45 Svitavy D - Litomyšl A .
22 22. 9. 2019, 09:45 Svitavy E - Letohrad B .
23 22. 9. 2019, 09:45 Česká Třebová - Letohrad A .
24 22. 9. 2019, 09:45 Choceň A - Chvaletice .
25 22. 9. 2019, 10:00 Letohrad A - Choceň A .
26 22. 9. 2019, 10:00 Letohrad B - Česká Třebová .
27 22. 9. 2019, 10:00 Litomyšl A - Svitavy E .
28 22. 9. 2019, 10:00 Litomyšl B - Svitavy D .
29 22. 9. 2019, 10:00 Polička A - Svitavy C .
30 22. 9. 2019, 10:00 Svitavy A - Svitavy B .
31 22. 9. 2019, 10:15 Svitavy C - Svitavy A .
32 22. 9. 2019, 10:15 Svitavy D - Polička A .
33 22. 9. 2019, 10:15 Svitavy E - Litomyšl B .
34 22. 9. 2019, 10:15 Česká Třebová - Litomyšl A .
35 22. 9. 2019, 10:15 Choceň A - Letohrad B .
36 22. 9. 2019, 10:15 Chvaletice - Letohrad A .
37 22. 9. 2019, 10:30 Letohrad B - Chvaletice .
38 22. 9. 2019, 10:30 Litomyšl A - Choceň A .
39 22. 9. 2019, 10:30 Litomyšl B - Česká Třebová .
40 22. 9. 2019, 10:30 Polička A - Svitavy E .
41 22. 9. 2019, 10:30 Svitavy A - Svitavy D .
42 22. 9. 2019, 10:30 Svitavy B - Svitavy C .
43 22. 9. 2019, 10:45 Svitavy D - Svitavy B .
44 22. 9. 2019, 10:45 Svitavy E - Svitavy A .
45 22. 9. 2019, 10:45 Česká Třebová - Polička A .
46 22. 9. 2019, 10:45 Choceň A - Litomyšl B .
47 22. 9. 2019, 10:45 Chvaletice - Litomyšl A .
48 22. 9. 2019, 10:45 Letohrad A - Letohrad B .
49 22. 9. 2019, 11:00 Litomyšl A - Letohrad A .
50 22. 9. 2019, 11:00 Litomyšl B - Chvaletice .
51 22. 9. 2019, 11:00 Polička A - Choceň A .
52 22. 9. 2019, 11:00 Svitavy A - Česká Třebová .
53 22. 9. 2019, 11:00 Svitavy B - Svitavy E .
54 22. 9. 2019, 11:00 Svitavy C - Svitavy D .
55 22. 9. 2019, 11:15 Svitavy E - Svitavy C .
56 22. 9. 2019, 11:15 Česká Třebová - Svitavy B .
57 22. 9. 2019, 11:15 Choceň A - Svitavy A .
58 22. 9. 2019, 11:15 Chvaletice - Polička A .
59 22. 9. 2019, 11:15 Letohrad A - Litomyšl B .
60 22. 9. 2019, 11:15 Letohrad B - Litomyšl A .
61 22. 9. 2019, 11:30 Litomyšl B - Letohrad B .
62 22. 9. 2019, 11:30 Polička A - Letohrad A .
63 22. 9. 2019, 11:30 Svitavy A - Chvaletice .
64 22. 9. 2019, 11:30 Svitavy B - Choceň A .
65 22. 9. 2019, 11:30 Svitavy C - Česká Třebová .
66 22. 9. 2019, 11:30 Svitavy D - Svitavy E .
67 22. 9. 2019, 11:45 Česká Třebová - Svitavy D .
68 22. 9. 2019, 11:45 Choceň A - Svitavy C .
69 22. 9. 2019, 11:45 Chvaletice - Svitavy B .
70 22. 9. 2019, 11:45 Letohrad A - Svitavy A .
71 22. 9. 2019, 11:45 Letohrad B - Polička A .
72 22. 9. 2019, 11:45 Litomyšl A - Litomyšl B .
73 22. 9. 2019, 12:00 Polička A - Litomyšl A .
74 22. 9. 2019, 12:00 Svitavy A - Letohrad B .
75 22. 9. 2019, 12:00 Svitavy B - Letohrad A .
76 22. 9. 2019, 12:00 Svitavy C - Chvaletice .
77 22. 9. 2019, 12:00 Svitavy D - Choceň A .
78 22. 9. 2019, 12:00 Svitavy E - Česká Třebová .
2. kolo
79 13. 10. 2019, 09:00 Svitavy A - Polička A 1. kolo, skupina A .
80 13. 10. 2019, 09:00 Letohrad A - Svitavy B pořadatel Polička .
81 13. 10. 2019, 09:30 Polička A - Svitavy B .
82 13. 10. 2019, 09:30 Svitavy A - Letohrad A .
83 13. 10. 2019, 10:00 Letohrad A - Polička A .
84 13. 10. 2019, 10:00 Svitavy B - Svitavy A .
85 13. 10. 2019, 09:00 Choceň A - Litomyšl B 1. kolo, skupina B .
86 13. 10. 2019, 09:00 Chvaletice - Svitavy E pořadatel Choceň .
87 13. 10. 2019, 09:30 Litomyšl B - Svitavy E .
88 13. 10. 2019, 09:30 Choceň A - Chvaletice .
89 13. 10. 2019, 10:00 Chvaletice - Litomyšl B .
90 13. 10. 2019, 10:00 Svitavy E - Choceň A .
91 13. 10. 2019, 09:00 Česká Třebová - Svitavy C 1. kolo, skupina C .
92 13. 10. 2019, 09:00 Letohrad B - Litomyšl A pořadatel Letohrad .
93 13. 10. 2019, 09:30 Svitavy C - Letohrad B .
94 13. 10. 2019, 09:30 Svitavy D - Česká Třebová .
95 13. 10. 2019, 10:00 Letohrad B - Svitavy D .
96 13. 10. 2019, 10:00 Litomyšl A - Svitavy C .
97 13. 10. 2019, 10:30 Svitavy D - Litomyšl A .
98 13. 10. 2019, 10:30 Česká Třebová - Letohrad B .
99 13. 10. 2019, 11:00 Litomyšl A - Česká Třebová .
100 13. 10. 2019, 11:00 Svitavy C - Svitavy D .
3. kolo
101 17. 11. 2019, 09:00 Letohrad A - Svitavy E 2. kolo, skupina A .
102 17. 11. 2019, 09:00 Polička A - Chvaletice pořadatel Letohrad .
103 17. 11. 2019, 09:30 Svitavy E - Chvaletice .
104 17. 11. 2019, 09:30 Letohrad A - Polička A .
105 17. 11. 2019, 10:00 Polička A - Svitavy E .
106 17. 11. 2019, 10:00 Chvaletice - Letohrad A .
107 17. 11. 2019, 09:00 Svitavy B - Svitavy C 2. kolo, skupina B .
108 17. 11. 2019, 09:00 Česká Třebová - Svitavy D pořadatel Svitavy .
109 17. 11. 2019, 09:30 Svitavy C - Česká Třebová .
110 17. 11. 2019, 09:30 Svitavy A - Svitavy B .
111 17. 11. 2019, 10:00 Česká Třebová - Svitavy A .
112 17. 11. 2019, 10:00 Svitavy D - Svitavy C .
113 17. 11. 2019, 10:30 Svitavy A - Svitavy D .
114 17. 11. 2019, 10:30 Svitavy B - Česká Třebová .
115 17. 11. 2019, 11:00 Svitavy D - Svitavy B .
116 17. 11. 2019, 11:00 Svitavy C - Svitavy A .
117 17. 11. 2019, 09:00 Litomyšl B - Choceň B 2. kolo, skupina C .
118 17. 11. 2019, 09:00 Letohrad B - Litomyšl A pořadatel Choceň .
119 17. 11. 2019, 09:30 Choceň B - Letohrad B .
120 17. 11. 2019, 09:30 Choceň A - Litomyšl B .
121 17. 11. 2019, 10:00 Letohrad B - Choceň A .
122 17. 11. 2019, 10:00 Litomyšl A - Choceň B .
123 17. 11. 2019, 10:30 Choceň A - Litomyšl A .
124 17. 11. 2019, 10:30 Litomyšl B - Letohrad B .
125 17. 11. 2019, 11:00 Litomyšl A - Litomyšl B .
126 17. 11. 2019, 11:00 Choceň B - Choceň A .
4. kolo
127 15. 12. 2019, 13:00 Polička A - Česká Třebová 3. kolo, skupina A .
128 15. 12. 2019, 13:00 Svitavy A - Svitavy B pořadatel Svitavy .
129 15. 12. 2019, 13:30 Česká Třebová - Svitavy A .
130 15. 12. 2019, 13:30 Letohrad A - Polička A .
131 15. 12. 2019, 14:00 Svitavy A - Letohrad A .
132 15. 12. 2019, 14:00 Svitavy B - Česká Třebová .
133 15. 12. 2019, 14:30 Letohrad A - Svitavy B .
134 15. 12. 2019, 14:30 Polička A - Svitavy A .
135 15. 12. 2019, 15:00 Svitavy B - Polička A .
136 15. 12. 2019, 15:00 Česká Třebová - Letohrad A .
137 15. 12. 2019, 13:00 Chvaletice - Litomyšl B 3. kolo, skupina B .
138 15. 12. 2019, 13:00 Choceň A - Letohrad B pořadatel Svitavy .
139 15. 12. 2019, 13:30 Litomyšl B - Choceň A .
140 15. 12. 2019, 13:30 Svitavy E - Chvaletice .
141 15. 12. 2019, 14:00 Choceň A - Svitavy E .
142 15. 12. 2019, 14:00 Letohrad B - Litomyšl B .
143 15. 12. 2019, 14:30 Svitavy E - Letohrad B .
144 15. 12. 2019, 14:30 Chvaletice - Choceň A .
145 15. 12. 2019, 15:00 Letohrad B - Chvaletice .
146 15. 12. 2019, 15:00 Litomyšl B - Svitavy E .
147 15. 12. 2019, 13:00 Svitavy C - Polička B 3. kolo, skupina C .
148 15. 12. 2019, 13:00 Litomyšl A - Choceň B pořadatel Svitavy .
149 15. 12. 2019, 13:30 Polička B - Litomyšl A .
150 15. 12. 2019, 13:30 Svitavy D - Svitavy C .
151 15. 12. 2019, 14:00 Litomyšl A - Svitavy D .
152 15. 12. 2019, 14:00 Choceň B - Polička B .
153 15. 12. 2019, 14:30 Svitavy D - Choceň B .
154 15. 12. 2019, 14:30 Svitavy C - Litomyšl A .
155 15. 12. 2019, 15:00 Choceň B - Svitavy C .
156 15. 12. 2019, 15:00 Polička B - Svitavy D .
5. kolo
157 2. 2. 2020, 09:00 Polička A - Svitavy E 4. kolo, skupina A 2:0 (9,10)
158 2. 2. 2020, 09:00 Svitavy A - Choceň A pořadatel Letohrad 1:1 (-14,15)
159 2. 2. 2020, 09:30 Svitavy E - Svitavy A 0:2 (-18,-12)
160 2. 2. 2020, 09:30 Letohrad A - Polička A 2:0 (17,10)
161 2. 2. 2020, 10:00 Svitavy A - Letohrad A 0:2 (-18,-15)
162 2. 2. 2020, 10:00 Choceň A - Svitavy E 2:0 (21,14)
163 2. 2. 2020, 10:30 Letohrad A - Choceň A 2:0 (27,21)
164 2. 2. 2020, 10:30 Polička A - Svitavy A 1:1 (16,-9)
165 2. 2. 2020, 11:00 Choceň A - Polička A 0:2 (-18,-14)
166 2. 2. 2020, 11:00 Svitavy E - Letohrad A 0:2 (-3,-12)
167 2. 2. 2020, 09:00 Svitavy B - Polička B 4. kolo, skupina B .
168 2. 2. 2020, 09:00 Letohrad B - Svitavy D pořadatel Polička .
169 2. 2. 2020, 09:30 Polička B - Letohrad B .
170 2. 2. 2020, 09:30 Česká Třebová - Svitavy B .
171 2. 2. 2020, 10:00 Letohrad B - Česká Třebová .
172 2. 2. 2020, 10:00 Svitavy D - Polička B .
173 2. 2. 2020, 10:30 Česká Třebová - Svitavy D .
174 2. 2. 2020, 10:30 Svitavy B - Letohrad B .
175 2. 2. 2020, 11:00 Svitavy D - Svitavy B .
176 2. 2. 2020, 11:00 Polička B - Česká Třebová .
177 2. 2. 2020, 09:00 Litomyšl B - Choceň B 4. kolo, skupina C .
178 2. 2. 2020, 09:00 Litomyšl A - Svitavy C pořadatel Litomyšl .
179 2. 2. 2020, 09:30 Choceň B - Litomyšl A .
180 2. 2. 2020, 09:30 Chvaletice - Litomyšl B .
181 2. 2. 2020, 10:00 Litomyšl A - Chvaletice .
182 2. 2. 2020, 10:00 Svitavy C - Choceň B .
183 2. 2. 2020, 10:30 Chvaletice - Svitavy C .
184 2. 2. 2020, 10:30 Litomyšl B - Litomyšl A .
185 2. 2. 2020, 11:00 Svitavy C - Litomyšl B .
186 2. 2. 2020, 11:00 Choceň B - Chvaletice .
6. kolo
187 29. 3. 2020, 09:00 Polička A - Svitavy B 5. kolo, skupina A .
188 29. 3. 2020, 09:00 Svitavy A - Svitavy D pořadatel Svitavy .
189 29. 3. 2020, 09:30 Svitavy B - Svitavy A .
190 29. 3. 2020, 09:30 Letohrad A - Polička A .
191 29. 3. 2020, 10:00 Svitavy A - Letohrad A .
192 29. 3. 2020, 10:00 Svitavy D - Svitavy B .
193 29. 3. 2020, 10:30 Letohrad A - Svitavy D .
194 29. 3. 2020, 10:30 Polička A - Svitavy A .
195 29. 3. 2020, 11:00 Svitavy D - Polička A .
196 29. 3. 2020, 11:00 Svitavy B - Letohrad A .
197 29. 3. 2020, 09:00 Svitavy E - Svitavy C 5. kolo, skupina B .
198 29. 3. 2020, 09:00 Česká Třebová - Chvaletice pořadatel Choceň .
199 29. 3. 2020, 09:30 Svitavy C - Česká Třebová .
200 29. 3. 2020, 09:30 Choceň A - Svitavy E .
201 29. 3. 2020, 10:00 Česká Třebová - Choceň A .
202 29. 3. 2020, 10:00 Chvaletice - Svitavy C .
203 29. 3. 2020, 10:30 Choceň A - Chvaletice .
204 29. 3. 2020, 10:30 Svitavy E - Česká Třebová .
205 29. 3. 2020, 11:00 Chvaletice - Svitavy E .
206 29. 3. 2020, 11:00 Svitavy C - Choceň A .
207 29. 3. 2020, 13:00 Letohrad B - Choceň B 5. kolo, skupina C .
208 29. 3. 2020, 13:00 Litomyšl B - Litomyšl A pořadatel Litomyšl .
209 29. 3. 2020, 13:30 Choceň B - Litomyšl B pozor, od 13:00 !!! .
210 29. 3. 2020, 13:30 Polička B - Letohrad B .
211 29. 3. 2020, 14:00 Litomyšl B - Polička B .
212 29. 3. 2020, 14:00 Litomyšl A - Choceň B .
213 29. 3. 2020, 14:30 Polička B - Litomyšl A .
214 29. 3. 2020, 14:30 Letohrad B - Litomyšl B .
215 29. 3. 2020, 15:00 Litomyšl A - Letohrad B .
216 29. 3. 2020, 15:00 Choceň B - Polička B .
Vedoucí soutěže - Ing. Petr Sezemský, Švabinského 1416/3, Svitavy, 568 02 ; TM 777 153 428 ; Email: petr@sezemsky.cz
© ČVS 2015-2018