3. kolo
VK Litomyšl0:2TJ Sokol Česká Třebová A(-9, -11)
TJ Svitavy2:1TJ Sokol Česká Třebová C(11, -23, 9)
TJ Svitavy0:2TJ Sokol Česká Třebová A(-11, -13)
VK Litomyšl2:0TJ Sokol Česká Třebová C(18, 12)
VK Litomyšl2:0TJ Svitavy(18, 20)
VO TJ Lanškroun2:0Volejbalový klub Choceň(17, 21)
TJ Spartak Polička2:0Orel jednota Letohrad(4, 3)
TJ Spartak Polička0:2VO TJ Lanškroun(-5, -15)
Orel jednota Letohrad0:2Volejbalový klub Choceň(-12, -12)
VO TJ Lanškroun2:0Orel jednota Letohrad(8, 8)
Příští kolo
TJ Energetik Chvaletice-VK LitomyšlNE26.11.9:00
TJ Sokol Pardubice I.-TJ SvitavyNE26.11.10:00
TJ Energetik Chvaletice-TJ SvitavyNE26.11.11:00
TJ Sokol Pardubice I.-VK LitomyšlNE26.11.12:00
TJ Energetik Chvaletice-TJ Sokol Pardubice I.NE26.11.13:00
TJ Sokol Česká Třebová A-VO TJ LanškrounNE26.11.9:00
TJ Sokol Česká Třebová C-Orel jednota LetohradNE26.11.10:00
TJ Sokol Česká Třebová A-Orel jednota LetohradNE26.11.11:00
TJ Sokol Česká Třebová C-VO TJ LanškrounNE26.11.12:00
TJ Sokol Česká Třebová A-TJ Sokol Česká Třebová CNE26.11.13:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Česká Třebová A55000 10:015
2 VO TJ Lanškroun55000 10:015
3 TJ Spartak Polička75002 10:415
4 TJ Sokol Pardubice I.54001 8:212
5 Volejbalový klub Choceň74003 8:612
6 VK Litomyšl83014 7:1010
7 TJ Svitavy81205 6:127
8 TJ Energetik Chvaletice51004 2:83
9 TJ Sokol Česká Třebová C50014 1:101
10 Orel jednota Letohrad50005 0:100
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže Mgr. Ludmila Haraštová, Nádražní 648, Polička, 57201, tel. 731180433, e-mail: harasta.frantisek@tiscali.cz
1. kolo
1 8. 10. 2017, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Spartak Polička pořadatel: Pardubice 2:0 (12,19)
2 8. 10. 2017, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Choceň volno Česká Třebová A, Česká Třebová B 0:2 (-10,-17)
3 8. 10. 2017, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Spartak Polička 0:2 (-13,-13)
4 8. 10. 2017, 12:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Choceň 2:0 (13,13)
5 8. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice 2:0 (11,11)
6 8. 10. 2017, 09:00 TJ Svitavy - Orel jednota Letohrad pořadatel Svitavy 2:0 (13,11)
7 8. 10. 2017, 10:00 VK Litomyšl - VO TJ Lanškroun 0:2 (-13,-13)
8 8. 10. 2017, 11:00 TJ Svitavy - VO TJ Lanškroun 0:2 (-11,-18)
9 8. 10. 2017, 12:00 VK Litomyšl - Orel jednota Letohrad 2:0 (13,6)
10 8. 10. 2017, 13:00 TJ Svitavy - VK Litomyšl 2:1 (18,-20,13)
2. kolo
11 22. 10. 2017, 09:00 TJ Spartak Polička - TJ Svitavy pořadatel Polička 2:0 (13,13)
12 22. 10. 2017, 10:00 Volejbalový klub Choceň - VK Litomyšl volno Lanškroun, Letohrad 2:0 (12,8)
13 22. 10. 2017, 11:00 TJ Spartak Polička - VK Litomyšl 2:0 (10,12)
14 22. 10. 2017, 12:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Svitavy 2:0 (18,16)
15 22. 10. 2017, 13:00 TJ Spartak Polička - Volejbalový klub Choceň 2:0 (13,14)
16 22. 10. 2017, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Energetik Chvaletice pořadatel Česká Třebová A 2:0 (23,7)
17 22. 10. 2017, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Sokol Pardubice I. 0:2 (-11,-9)
18 22. 10. 2017, 11:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. 2:0 (14,13)
19 22. 10. 2017, 12:00 TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Energetik Chvaletice 0:2 (-19,-12)
20 22. 10. 2017, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová C 2:0 (11,13)
3. kolo
21 5. 11. 2017, 09:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Česká Třebová A pořadatel Litomyšl 0:2 (-9,-11)
22 5. 11. 2017, 10:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová C volno Chvaletice, Pardubice 2:1 (11,-23,9)
23 5. 11. 2017, 11:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová A 0:2 (-11,-13)
24 5. 11. 2017, 12:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Česká Třebová C 2:0 (18,12)
25 5. 11. 2017, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy 2:0 (18,20)
26 5. 11. 2017, 09:00 VO TJ Lanškroun - Volejbalový klub Choceň pořadatel Lanškroun 2:0 (17,21)
27 5. 11. 2017, 10:00 TJ Spartak Polička - Orel jednota Letohrad 2:0 (4,3)
28 5. 11. 2017, 11:00 TJ Spartak Polička - VO TJ Lanškroun 0:2 (-5,-15)
29 5. 11. 2017, 12:00 Orel jednota Letohrad - Volejbalový klub Choceň 0:2 (-12,-12)
30 5. 11. 2017, 13:00 VO TJ Lanškroun - Orel jednota Letohrad 2:0 (8,8)
4. kolo
31 26. 11. 2017, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Litomyšl pořadatel Chvaletice Sobotka V.
32 26. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy volno Choceň, Polička .
33 26. 11. 2017, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy .
34 26. 11. 2017, 12:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl .
35 26. 11. 2017, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. .
36 26. 11. 2017, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová A - VO TJ Lanškroun pořadatel Česká Třebová A Hübl F.
37 26. 11. 2017, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová C - Orel jednota Letohrad .
38 26. 11. 2017, 11:00 TJ Sokol Česká Třebová A - Orel jednota Letohrad .
39 26. 11. 2017, 12:00 TJ Sokol Česká Třebová C - VO TJ Lanškroun .
40 26. 11. 2017, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová C .
5. kolo
41 10. 12. 2017, 09:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Česká Třebová A pořadatel Choceň Husák J.
42 10. 12. 2017, 10:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová C volno Litomyšl, Svitavy .
43 10. 12. 2017, 11:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Česká Třebová C .
44 10. 12. 2017, 12:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová A .
45 10. 12. 2017, 13:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Spartak Polička .
46 10. 12. 2017, 09:00 VO TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice pořadatel Lanškroun Janyšková R.
47 10. 12. 2017, 10:00 Orel jednota Letohrad - TJ Sokol Pardubice I. .
48 10. 12. 2017, 11:00 VO TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. .
49 10. 12. 2017, 12:00 Orel jednota Letohrad - TJ Energetik Chvaletice .
50 10. 12. 2017, 13:00 VO TJ Lanškroun - Orel jednota Letohrad .
6. kolo
51 7. 1. 2018, 09:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Choceň pořadatel Chvaletice Sobotka V.
52 7. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Spartak Polička volno Česká Třebová A, Česká Třebová B .
53 7. 1. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Spartak Polička .
54 7. 1. 2018, 12:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Choceň .
55 7. 1. 2018, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Pardubice I. .
56 7. 1. 2018, 09:00 VK Litomyšl - VO TJ Lanškroun pořadatel Litomyšl Frantová M.
57 7. 1. 2018, 10:00 TJ Svitavy - Orel jednota Letohrad .
58 7. 1. 2018, 11:00 TJ Svitavy - VO TJ Lanškroun .
59 7. 1. 2018, 12:00 VK Litomyšl - Orel jednota Letohrad .
60 7. 1. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy .
7. kolo
61 21. 1. 2018, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Energetik Chvaletice pořadatel Česká Třebová B Maťátko V.
62 21. 1. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Sokol Pardubice I. volno Lanškroun, Letohrad .
63 21. 1. 2018, 11:00 TJ Sokol Česká Třebová C - TJ Energetik Chvaletice .
64 21. 1. 2018, 12:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Pardubice I. .
65 21. 1. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová C .
66 21. 1. 2018, 09:00 Volejbalový klub Choceň - VK Litomyšl pořadatel Choceň Kostka M.
67 21. 1. 2018, 10:00 TJ Spartak Polička - TJ Svitavy .
68 21. 1. 2018, 11:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Svitavy .
69 21. 1. 2018, 12:00 TJ Spartak Polička - VK Litomyšl .
70 21. 1. 2018, 13:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Spartak Polička .
8. kolo
71 25. 2. 2018, 09:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová C pořadatel Svitavy Frantová M.
72 25. 2. 2018, 10:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Česká Třebová A volno Chvaletice, Pardubice .
73 25. 2. 2018, 11:00 VK Litomyšl - TJ Sokol Česká Třebová C .
74 25. 2. 2018, 12:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Česká Třebová A .
75 25. 2. 2018, 13:00 VK Litomyšl - TJ Svitavy .
76 25. 2. 2018, 09:00 Orel jednota Letohrad - Volejbalový klub Choceň pořadatel Letohrad Motlová J.
77 25. 2. 2018, 10:00 VO TJ Lanškroun - TJ Spartak Polička .
78 25. 2. 2018, 11:00 VO TJ Lanškroun - Volejbalový klub Choceň .
79 25. 2. 2018, 12:00 Orel jednota Letohrad - TJ Spartak Polička .
80 25. 2. 2018, 13:00 VO TJ Lanškroun - Orel jednota Letohrad .
9. kolo
81 4. 3. 2018, 09:00 Orel jednota Letohrad - TJ Sokol Pardubice I. pořadatel Letohrad Motlová J.
82 4. 3. 2018, 10:00 VO TJ Lanškroun - TJ Energetik Chvaletice volno Litomyšl, Svitavy .
83 4. 3. 2018, 11:00 Orel jednota Letohrad - TJ Energetik Chvaletice .
84 4. 3. 2018, 12:00 VO TJ Lanškroun - TJ Sokol Pardubice I. .
85 4. 3. 2018, 13:00 Orel jednota Letohrad - VO TJ Lanškroun .
86 4. 3. 2018, 09:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová C pořadatel Polička Harašta F.
87 4. 3. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Česká Třebová A .
88 4. 3. 2018, 11:00 Volejbalový klub Choceň - TJ Sokol Česká Třebová C .
89 4. 3. 2018, 12:00 TJ Spartak Polička - TJ Sokol Česká Třebová A .
90 4. 3. 2018, 13:00 TJ Spartak Polička - Volejbalový klub Choceň .
10. kolo
91 25. 3. 2018, 09:00 TJ Sokol Česká Třebová C - Orel jednota Letohrad pořadatel Česká Třebová B Husák J.
92 25. 3. 2018, 10:00 TJ Sokol Česká Třebová A - VO TJ Lanškroun volno Choceň, Polička .
93 25. 3. 2018, 11:00 TJ Sokol Česká Třebová C - VO TJ Lanškroun .
94 25. 3. 2018, 12:00 TJ Sokol Česká Třebová A - Orel jednota Letohrad .
95 25. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Česká Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová C .
96 25. 3. 2018, 09:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy pořadatel Pardubice Slezák V.
97 25. 3. 2018, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Litomyšl .
98 25. 3. 2018, 11:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Svitavy .
99 25. 3. 2018, 12:00 TJ Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl .
100 25. 3. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Energetik Chvaletice .
© ČVS 2015