PKVS-ZKY-B

10. kolo
Volleyball Club Kroměříž, z.s. B0:2TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C(-16, -10)
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A2:0Volleyball Club Kroměříž, z.s. A(19, 13)
Tělovýchovná jednota Vlčnov z.s. 2:1VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A(23, -20, 8)
Příští kolo
kalendář skupiny
Pořadatel: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - MSH Uherské Hradiště (Stonky 860), začátek v 9:45
1. kolo
1 23. 9. 2018, 09:45 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A - Tělovýchovná jednota Vlčnov z.s. 2:0 (16,17)
2 23. 9. 2018, 09:45 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B 2:0 (7,11)
3 23. 9. 2018, 09:45 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A 1:2 (24,-22,-11)
2. kolo
4 23. 9. 2018, 10:15 Volleyball Club Kroměříž, z.s. A - Volleyball Club Kroměříž, z.s. B 2:0 (18,7)
5 23. 9. 2018, 10:15 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C 2:1 (-15,22,13)
6 23. 9. 2018, 10:15 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B 0:2 (-8,-15)
3. kolo
7 23. 9. 2018, 11:00 Tělovýchovná jednota Vlčnov z.s. - Volleyball Club Kroměříž, z.s. B 2:0 (8,17)
8 23. 9. 2018, 11:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A - Volleyball Club Kroměříž, z.s. A 2:0 (9,22)
9 23. 9. 2018, 11:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A 0:2 (-15,-26)
4. kolo
10 23. 9. 2018, 11:45 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B - Tělovýchovná jednota Vlčnov z.s. 2:0 (12,16)
11 23. 9. 2018, 11:45 Volleyball Club Kroměříž, z.s. A - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B 2:0 (20,19)
12 23. 9. 2018, 11:45 Volleyball Club Kroměříž, z.s. B - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A 1:2 (21,-8,-6)
5. kolo
13 23. 9. 2018, 12:30 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C - Tělovýchovná jednota Vlčnov z.s. 0:2 (-15,-23)
14 23. 9. 2018, 12:30 Volleyball Club Kroměříž, z.s. A - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B 0:2 (-10,-6)
15 23. 9. 2018, 12:30 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A 2:0 (23,20)
6. kolo
16 23. 9. 2018, 13:15 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C 2:0 (10,4)
17 23. 9. 2018, 13:15 Volleyball Club Kroměříž, z.s. B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A 0:2 (-15,-10)
18 23. 9. 2018, 13:15 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B 2:1 (-12,23,12)
7. kolo
19 23. 9. 2018, 14:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B - Volleyball Club Kroměříž, z.s. B 2:0 (23,22)
20 23. 9. 2018, 14:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. A - Tělovýchovná jednota Vlčnov z.s. 0:2 (-17,-23)
8. kolo
21 23. 9. 2018, 14:45 Tělovýchovná jednota Vlčnov z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B 2:0 (15,16)
22 23. 9. 2018, 14:45 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B - Volleyball Club Kroměříž, z.s. B 2:0 (10,4)
23 23. 9. 2018, 14:45 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C - Volleyball Club Kroměříž, z.s. A 0:2 (-21,-21)
9. kolo
24 23. 9. 2018, 15:30 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A 0:2 (-20,-11)
25 23. 9. 2018, 15:30 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B 0:2 (-10,-14)
10. kolo
26 23. 9. 2018, 16:15 Volleyball Club Kroměříž, z.s. B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C 0:2 (-16,-10)
27 23. 9. 2018, 16:15 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A - Volleyball Club Kroměříž, z.s. A 2:0 (19,13)
28 23. 9. 2018, 16:15 Tělovýchovná jednota Vlčnov z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A 2:1 (23,-20,8)
© ČVS 2015-2018