PKVS-ZKY-A

KOLO
7. kolo
Volleyball Club Kroměříž, z.s. 2:1VOLLEYBALL CLUB VESELÍ z.s. (4, -13, 6)
VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 0:2TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C(-11, -5)
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 2:0TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B(8, 7)
Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 0:2TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A(-12, -2)
Příští kolo
kalendář skupiny
Pořadatel: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - MSH Uherské Hradiště (Stonky 860), začátek v 9:00
1. kolo
1 24. 9. 2017, 09:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A - VOLLEYBALL CLUB VESELÍ z.s. 2:0 (1,4)
2 24. 9. 2017, 09:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 0:2 (-11,-10)
3 24. 9. 2017, 09:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 1:2 (-8,12,-11)
4 24. 9. 2017, 09:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 2:1 (-8,6,9)
2. kolo
5 24. 9. 2017, 10:00 VOLLEYBALL CLUB VESELÍ z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 0:2 (-9,-13)
6 24. 9. 2017, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 2:0 (5,9)
7 24. 9. 2017, 10:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C 0:2 (-8,-8)
8 24. 9. 2017, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B 2:0 (3,1)
3. kolo
9 24. 9. 2017, 11:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B - VOLLEYBALL CLUB VESELÍ z.s. 2:0 (14,13)
10 24. 9. 2017, 11:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A 0:2 (-8,-5)
11 24. 9. 2017, 11:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 0:2 (-10,-4)
12 24. 9. 2017, 11:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 0:2 (-13,-6)
4. kolo
13 24. 9. 2017, 12:00 VOLLEYBALL CLUB VESELÍ z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 0:2 (-8,-1)
14 24. 9. 2017, 12:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 2:1 (-12,6,7)
15 24. 9. 2017, 12:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 2:0 (4,2)
16 24. 9. 2017, 12:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C 1:2 (-9,10,-11)
5. kolo
17 24. 9. 2017, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C - VOLLEYBALL CLUB VESELÍ z.s. 2:0 (10,16)
18 24. 9. 2017, 13:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B 0:2 (-13,-14)
19 24. 9. 2017, 13:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A 0:2 (-7,-5)
20 24. 9. 2017, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 2:0 (9,10)
6. kolo
21 24. 9. 2017, 14:00 VOLLEYBALL CLUB VESELÍ z.s. - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 0:2 (-6,-6)
22 24. 9. 2017, 14:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. 2:0 (8,4)
23 24. 9. 2017, 14:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 1:2 (-11,12,-11)
24 24. 9. 2017, 14:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 2:0 (9,7)
7. kolo
25 24. 9. 2017, 15:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - VOLLEYBALL CLUB VESELÍ z.s. 2:1 (4,-13,6)
26 24. 9. 2017, 15:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. C 0:2 (-11,-5)
27 24. 9. 2017, 15:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. B 2:0 (8,7)
28 24. 9. 2017, 15:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A 0:2 (-12,-2)
© ČVS 2015