PKVS-ZKYM-B

KOLO
7. kolo
TJ Sokol Střítež, z.s. 0:2Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice, pobočný spolek (-14, -12)
TJ Spartak Uherský Brod A2:0VK AUSTIN Vsetín z.s. (23, 18)
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. B0:2Tělovýchovná jednota Sokol Vlčnov z.s. (-17, -20)
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. A2:0Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. (14, 21)
Příští kolo
kalendář skupiny
Pořadatel: VK Austin Vsetín - Na Lapači (Sportovní areál Na Lapači), začátek v 9:00
1. kolo
1 24. 9. 2017, 09:00 TJ Sokol Střítež, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. A 0:2 (-14,-12)
2 24. 9. 2017, 09:00 Tělovýchovná jednota Sokol Vlčnov z.s. - TJ Spartak Uherský Brod A 2:0 (13,18)
3 24. 9. 2017, 09:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. B 2:0 (13,13)
4 24. 9. 2017, 09:45 VK AUSTIN Vsetín z.s. - Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice, pobočný spolek 2:1 (22,-16,11)
2. kolo
5 24. 9. 2017, 09:45 Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice, pobočný spolek - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. A 0:2 (-15,-20)
6 24. 9. 2017, 09:45 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. B - TJ Sokol Střítež, z.s. 2:0 (17,20)
7 24. 9. 2017, 10:30 TJ Spartak Uherský Brod A - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 2:0 (18,18)
8 24. 9. 2017, 10:30 VK AUSTIN Vsetín z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Vlčnov z.s. 0:2 (-22,-17)
3. kolo
9 24. 9. 2017, 10:30 Tělovýchovná jednota Sokol Vlčnov z.s. - Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice, pobočný spolek 2:1 (22,-18,9)
10 24. 9. 2017, 11:15 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. - VK AUSTIN Vsetín z.s. 0:2 (-19,-25)
11 24. 9. 2017, 11:15 TJ Sokol Střítež, z.s. - TJ Spartak Uherský Brod A 0:2 (-9,-13)
12 24. 9. 2017, 11:15 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. A - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. B 2:0 (12,9)
4. kolo
13 24. 9. 2017, 12:00 Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice, pobočný spolek - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. B 2:0 (14,18)
14 24. 9. 2017, 12:00 TJ Spartak Uherský Brod A - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. A 0:2 (-16,-19)
15 24. 9. 2017, 12:00 VK AUSTIN Vsetín z.s. - TJ Sokol Střítež, z.s. 2:0 (18,21)
16 24. 9. 2017, 12:45 Tělovýchovná jednota Sokol Vlčnov z.s. - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 2:0 (21,13)
5. kolo
17 24. 9. 2017, 12:45 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. - Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice, pobočný spolek 0:2 (-11,-19)
18 24. 9. 2017, 12:45 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. A - VK AUSTIN Vsetín z.s. 2:0 (13,13)
19 24. 9. 2017, 13:30 TJ Sokol Střítež, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Vlčnov z.s. 0:2 (-14,-12)
20 24. 9. 2017, 13:30 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. B - TJ Spartak Uherský Brod A 0:2 (-12,-10)
6. kolo
21 24. 9. 2017, 14:15 Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice, pobočný spolek - TJ Spartak Uherský Brod A 2:0 (22,14)
22 24. 9. 2017, 14:15 VK AUSTIN Vsetín z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. B 2:0 (15,19)
23 24. 9. 2017, 14:15 Tělovýchovná jednota Sokol Vlčnov z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. A 0:2 (-18,-24)
24 24. 9. 2017, 15:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. - TJ Sokol Střítež, z.s. 2:0 (12,21)
7. kolo
25 24. 9. 2017, 15:00 TJ Sokol Střítež, z.s. - Školní sportovní klub AŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice, pobočný spolek 0:2 (-14,-12)
26 24. 9. 2017, 15:00 TJ Spartak Uherský Brod A - VK AUSTIN Vsetín z.s. 2:0 (23,18)
27 24. 9. 2017, 15:45 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlčnov z.s. 0:2 (-17,-20)
28 24. 9. 2017, 15:45 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. A - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 2:0 (14,21)
© ČVS 2015