PKVS-ZKYM-A

11. kolo
Volleyball Club Kroměříž, z.s. B1:2Volleyball Club Kroměříž, z.s. A(-12, 12, -9)
Příští kolo
kalendář skupiny
Pořadatel: VC Kroměříž - Základní škola Slovan (Zeyerova 3354), začátek v 9:00
1. kolo
1 17. 9. 2017, 09:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. B - Komunitní škola Traplice, z.s. 0:2 (-4,-3)
2 17. 9. 2017, 09:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B 2:0 (9,13)
2. kolo
3 17. 9. 2017, 09:45 Volleyball Club Kroměříž, z.s. A - Komunitní škola Traplice, z.s. 2:1 (-7,9,13)
4 17. 9. 2017, 09:45 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 1:2 (-6,6,-9)
3. kolo
5 17. 9. 2017, 10:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A 2:0 (10,13)
6 17. 9. 2017, 10:30 Volleyball Club Kroměříž, z.s. B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A 0:2 (-6,-7)
4. kolo
7 17. 9. 2017, 11:15 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A - Volleyball Club Kroměříž, z.s. A 2:1 (14,-15,14)
8 17. 9. 2017, 11:15 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A - Komunitní škola Traplice, z.s. 2:0 (6,3)
5. kolo
9 17. 9. 2017, 12:00 Komunitní škola Traplice, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A 1:2 (15,-13,-15)
10 17. 9. 2017, 12:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 0:2 (-8,-11)
6. kolo
11 17. 9. 2017, 12:45 Komunitní škola Traplice, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B 0:2 (-7,-9)
12 17. 9. 2017, 12:45 Volleyball Club Kroměříž, z.s. A - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A 1:2 (-7,14,-10)
7. kolo
13 17. 9. 2017, 13:30 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A - Volleyball Club Kroměříž, z.s. B 2:0 (8,7)
14 17. 9. 2017, 13:30 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B - Volleyball Club Kroměříž, z.s. A 2:0 (11,12)
8. kolo
15 17. 9. 2017, 14:15 Volleyball Club Kroměříž, z.s. B - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B 0:2 (-10,-8)
16 17. 9. 2017, 14:15 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Komunitní škola Traplice, z.s. 2:0 (8,7)
9. kolo
17 17. 9. 2017, 15:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. A - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 0:2 (-5,-11)
18 17. 9. 2017, 15:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. A 2:0 (11,13)
10. kolo
19 17. 9. 2017, 15:45 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. A 2:1 (10,-8,12)
20 17. 9. 2017, 15:45 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Volleyball Club Kroměříž, z.s. B 2:0 (6,1)
11. kolo
21 17. 9. 2017, 16:30 Volleyball Club Kroměříž, z.s. B - Volleyball Club Kroměříž, z.s. A 1:2 (-12,12,-9)
© ČVS 2015