PM-M-I-B

10. kolo
----Kaznějov
USK Slavia C3:0Vodní stavby(10, 23, 20)
Košutka B3:0Union(12, 13, 15)
Doubravka A3:0Lokomotiva(16, 15, 16)
Příští kolo
Doubravka A----ČT3.5.17:30
Lokomotiva-UnionČT3.5.17:30
Košutka B-USK Slavia CČT3.5.17:30
Vodní stavby-KaznějovČT3.5.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 USK Slavia C87100 24:623
2 Doubravka A97101 25:723
3 Kaznějov85012 19:1016
4 Vodní stavby94004 12:1511
5 Košutka B93024 15:2011
6 Lokomotiva80116 8:233
7 Union90108 4:262
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Radek Petrík, tel.: 724 602 705, petrik.radek@volny.cz
1. kolo
2 5. 9. 2017, 17:30 Kaznějov - Union 3:0 (17,15,16)
3 5. 9. 2017, 17:30 Vodní stavby - Doubravka A 0:3 (-21,-18,-10)
4 5. 9. 2017, 17:30 Košutka B - Lokomotiva 3:1 (19,18,-22,19)
2. kolo
6 7. 9. 2017, 17:30 Košutka B - Doubravka A 0:3 (-16,-20,-20)
7 7. 9. 2017, 17:30 Union - Vodní stavby 0:3 (-15,-15,-14)
8 7. 9. 2017, 17:30 USK Slavia C - Kaznějov 3:1 (-17,21,10,20)
3. kolo
10 12. 9. 2017, 17:30 Vodní stavby - USK Slavia C 0:3 (-10,-12,-12)
11 12. 9. 2017, 17:30 Union - Košutka B 1:3 (25,-18,-15,-15)
12 12. 9. 2017, 17:30 Lokomotiva - Doubravka A 1:3 (-15,20,-8,-9)
4. kolo
14 14. 9. 2017, 17:30 Union - Lokomotiva 3:2 (-16,25,25,-19,15)
15 12. 10. 2017, 17:00 USK Slavia C - Košutka B 3:1 (21,20,-24,13)
16 2. 11. 2017, 18:00 Kaznějov - Vodní stavby 3:0 (19,20,25)
5. kolo
18 19. 9. 2017, 17:30 Kaznějov - Košutka B 3:1 (18,-22,14,21)
19 19. 9. 2017, 17:30 Lokomotiva - USK Slavia C 1:3 (-18,21,-15,-22)
20 19. 9. 2017, 17:30 Doubravka A - Union 3:0 (18,18,19)
6. kolo
22 21. 9. 2017, 17:30 USK Slavia C - Doubravka A 3:1 (16,-23,13,16)
23 26. 10. 2017, 18:00 Kaznějov - Lokomotiva 3:0 (20,19,23)
24 21. 9. 2017, 17:30 Vodní stavby - Košutka B 3:0 (23,25,15)
7. kolo
26 26. 9. 2017, 17:30 Lokomotiva - Vodní stavby 0:3 (-11,-15,-15)
27 26. 9. 2017, 17:30 Doubravka A - Kaznějov 3:1 (18,19,-22,15)
28 26. 9. 2017, 17:30 Union - USK Slavia C 0:3 (-18,-11,-13)
8. kolo
30 3. 10. 2017, 17:00 Union - Kaznějov 0:3 (-24,-15,-23)
31 3. 10. 2017, 17:00 Doubravka A - Vodní stavby 3:X
32 3. 10. 2017, 17:00 Lokomotiva - Košutka B 3:2 (20,-19,25,-17,19)
9. kolo
34 8. 11. 2017, 18:30 Doubravka A - Košutka B 3:2 (16,12,-20,-19,15)
35 5. 10. 2017, 17:00 Vodní stavby - Union 3:0 (18,20,10)
36 19. 10. 2017, 16:30 Kaznějov - USK Slavia C 2:3 (-26,20,-20,21,-4)
10. kolo
38 10. 10. 2017, 17:00 USK Slavia C - Vodní stavby 3:0 (10,23,20)
39 10. 10. 2017, 17:00 Košutka B - Union 3:0 (12,13,15)
40 15. 11. 2017, 17:00 Doubravka A - Lokomotiva 3:0 (16,15,16)
11. kolo
42 3. 5. 2018, 17:30 Lokomotiva - Union Nový J.
43 3. 5. 2018, 17:30 Košutka B - USK Slavia C Dvořák O.
44 3. 5. 2018, 17:30 Vodní stavby - Kaznějov Paulík J.
12. kolo
46 10. 5. 2018, 17:30 Košutka B - Kaznějov Jablonka I.
47 10. 5. 2018, 17:30 USK Slavia C - Lokomotiva Paulík J.
48 10. 5. 2018, 17:30 Union - Doubravka A Nový J.
13. kolo
50 15. 5. 2018, 17:30 Vodní stavby - Lokomotiva Mertins J.
51 15. 5. 2018, 17:30 Kaznějov - Doubravka A Svoboda .
52 15. 5. 2018, 17:30 USK Slavia C - Union Nový J.
14. kolo
54 17. 5. 2018, 17:30 Doubravka A - USK Slavia C Koutský M.
55 17. 5. 2018, 17:30 Lokomotiva - Kaznějov Dvořák O.
56 17. 5. 2018, 17:30 Košutka B - Vodní stavby Mertins J.
© ČVS 2015