Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
11. kolo
TJ Sokol Plzeň - Doubravka----
TJ Sokol Plzeň - Valcha-Stod
Horní Bříza-Skvrňany C
Příští kolo
----Skvrňany CPO27.5.17:30
TJ Sokol Plzeň - Valcha-Horní BřízaPO27.5.17:30
TJ Sokol Plzeň - Doubravka-StodPO27.5.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Plzeň - Doubravka00000 0:00
2 Stod00000 0:00
3 Horní Bříza00000 0:00
4 Skvrňany C00000 0:00
5 TJ Sokol Plzeň - Valcha00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Radek Petrík, tel: 724 602 705, petrik.radek@volny.cz
1. kolo
2 3. 9. 2018, 17:30 Stod - TJ Sokol Plzeň - Valcha .
3 3. 9. 2018, 17:30 Horní Bříza - Skvrňany C .
2. kolo
5 5. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Valcha - Horní Bříza .
6 5. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Doubravka - Stod .
3. kolo
8 12. 9. 2018, 17:30 Horní Bříza - TJ Sokol Plzeň - Doubravka .
9 12. 9. 2018, 17:30 Skvrňany C - TJ Sokol Plzeň - Valcha .
4. kolo
11 17. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Doubravka - Skvrňany C .
12 17. 9. 2018, 17:30 Stod - Horní Bříza .
5. kolo
14 19. 9. 2018, 17:30 Skvrňany C - Stod .
15 19. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Valcha - TJ Sokol Plzeň - Doubravka .
6. kolo
17 24. 9. 2018, 17:30 Horní Bříza - TJ Sokol Plzeň - Valcha .
18 24. 9. 2018, 17:30 Stod - TJ Sokol Plzeň - Doubravka .
7. kolo
20 26. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Valcha - Stod .
21 26. 9. 2018, 17:30 Skvrňany C - Horní Bříza .
8. kolo
23 13. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Doubravka - Horní Bříza .
24 13. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Valcha - Skvrňany C .
9. kolo
26 15. 5. 2019, 17:30 Skvrňany C - TJ Sokol Plzeň - Doubravka .
27 15. 5. 2019, 17:30 Horní Bříza - Stod .
10. kolo
29 20. 5. 2019, 17:30 Stod - Skvrňany C .
30 20. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Doubravka - TJ Sokol Plzeň - Valcha .
11. kolo
32 22. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Valcha - Stod .
33 22. 5. 2019, 17:30 Horní Bříza - Skvrňany C .
12. kolo
35 27. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Valcha - Horní Bříza .
36 27. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Doubravka - Stod .
13. kolo
38 29. 5. 2019, 17:30 Horní Bříza - TJ Sokol Plzeň - Doubravka .
39 29. 5. 2019, 17:30 Skvrňany C - TJ Sokol Plzeň - Valcha .
14. kolo
41 3. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Doubravka - Skvrňany C .
42 3. 6. 2019, 17:30 Stod - Horní Bříza .
15. kolo
44 5. 6. 2019, 17:30 Skvrňany C - Stod .
45 5. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Plzeň - Valcha - TJ Sokol Plzeň - Doubravka .
© ČVS 2015-2018