1. třída žen

2. kolo
-Př.vědy-Bohnice A
Kobylisy A-Břevnov
Kometa-Střížkov
Kyje-Španielka B
Slavoj-Žižkov C
Příští kolo
Žižkov C-ST30.11.0:00
Španielka B-SlavojNE1.11.19:45
Střížkov-KyjeST25.11.20:30
Břevnov-KometaČT29.10.18:30
Př.vědy-Bohnice A-Kobylisy AČT5.11.19:20
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Přírodní vědy UK 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 SK Španielka Řepy B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 SK Kometa Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 TJ Slavoj Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Sokol Žižkov I C 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Kyje Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 TJ Sokol Kobylisy A 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 TJ Střížkov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 TJ Slavoj Břevnov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. třída žen 2020/2021
1. kolo
2 17. 12. 2020, 20:30 Žižkov C - Kyje nový termín!NT! Blažek M.
3 20. 12. 2020, 19:45 Španielka B - Kometa nový termín!NT! Skřivánková J.
4 16. 12. 2020, 20:30 Střížkov - Kobylisy A nový termín!NT! Hladišová M.
5 17. 12. 2020, 18:30 Břevnov - Př.vědy-Bohnice A nový termín!NT! Pítr V.
2. kolo
7 7. 1. 2021, 20:30 Kobylisy A - Břevnov nový termín!NT! Popadinec B.
8 4. 1. 2021, 20:20 Kometa - Střížkov nový termín!NT! Šedá V.
9 4. 1. 2021, 18:20 Kyje - Španielka B nový termín!NT! Strachanová I.
10 5. 1. 2021, 19:00 Slavoj - Žižkov C nový termín!NT! Rybová D.
3. kolo
12 1. 11. 2020, 19:45 Španielka B - Slavoj .
13 25. 11. 2020, 20:30 Střížkov - Kyje odloženo!NT! .
14 29. 10. 2020, 18:30 Břevnov - Kometa Kotrč M.
15 5. 11. 2020, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Kobylisy A odloženo!NT! .
4. kolo
17 2. 11. 2020, 20:20 Kometa - Př.vědy-Bohnice A .
18 2. 11. 2020, 18:20 Kyje - Břevnov .
19 3. 11. 2020, 19:00 Slavoj - Střížkov .
20 5. 11. 2020, 20:30 Žižkov C - Španielka B .
5. kolo
22 11. 11. 2020, 20:30 Střížkov - Žižkov C .
23 12. 11. 2020, 18:30 Břevnov - Slavoj .
24 12. 11. 2020, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Kyje .
25 12. 11. 2020, 20:30 Kobylisy A - Kometa .
6. kolo
27 19. 11. 2020, 20:30 Kobylisy A - Kyje změna pořadatelství! .
28 19. 11. 2020, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Slavoj změna pořadatelství! .
29 19. 11. 2020, 20:30 Žižkov C - Břevnov .
30 22. 11. 2020, 19:45 Španielka B - Střížkov .
7. kolo
32 26. 11. 2020, 18:30 Břevnov - Španielka B .
33 26. 11. 2020, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Žižkov C .
34 26. 11. 2020, 20:30 Kobylisy A - Slavoj .
35 23. 11. 2020, 20:20 Kometa - Kyje .
8. kolo
37 1. 12. 2020, 19:00 Slavoj - Kometa .
38 3. 12. 2020, 20:30 Žižkov C - Kobylisy A .
39 6. 12. 2020, 19:45 Španielka B - Př.vědy-Bohnice A .
40 2. 12. 2020, 20:30 Střížkov - Břevnov .
9. kolo
42 10. 12. 2020, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Střížkov .
43 10. 12. 2020, 20:30 Kobylisy A - Španielka B .
44 7. 12. 2020, 20:20 Kometa - Žižkov C .
45 7. 12. 2020, 18:20 Kyje - Slavoj .
10. kolo
47 11. 1. 2021, 18:20 Kyje - Žižkov C .
48 11. 1. 2021, 20:20 Kometa - Španielka B .
49 14. 1. 2021, 20:30 Kobylisy A - Střížkov .
50 14. 1. 2021, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Břevnov .
11. kolo
52 21. 1. 2021, 18:30 Břevnov - Kobylisy A .
53 20. 1. 2021, 20:30 Střížkov - Kometa .
54 24. 1. 2021, 19:45 Španielka B - Kyje .
55 21. 1. 2021, 20:30 Žižkov C - Slavoj .
12. kolo
57 26. 1. 2021, 19:00 Slavoj - Španielka B .
58 25. 1. 2021, 18:20 Kyje - Střížkov .
59 25. 1. 2021, 20:20 Kometa - Břevnov .
60 28. 1. 2021, 20:30 Kobylisy A - Př.vědy-Bohnice A .
13. kolo
62 4. 2. 2021, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Kometa .
63 4. 2. 2021, 18:30 Břevnov - Kyje .
64 3. 2. 2021, 20:30 Střížkov - Slavoj .
65 7. 2. 2021, 19:45 Španielka B - Žižkov C .
14. kolo
67 11. 2. 2021, 20:30 Žižkov C - Střížkov .
68 9. 2. 2021, 19:00 Slavoj - Břevnov .
69 8. 2. 2021, 18:20 Kyje - Př.vědy-Bohnice A .
70 8. 2. 2021, 20:20 Kometa - Kobylisy A .
15. kolo
72 15. 2. 2021, 18:20 Kyje - Kobylisy A změna pořadatelství! .
73 16. 2. 2021, 19:00 Slavoj - Př.vědy-Bohnice A změna pořadatelství! .
74 18. 2. 2021, 18:30 Břevnov - Žižkov C .
75 17. 2. 2021, 20:30 Střížkov - Španielka B .
16. kolo
77 14. 3. 2021, 19:45 Španielka B - Břevnov .
78 11. 3. 2021, 20:30 Žižkov C - Př.vědy-Bohnice A .
79 9. 3. 2021, 19:00 Slavoj - Kobylisy A .
80 8. 3. 2021, 18:20 Kyje - Kometa .
17. kolo
82 15. 3. 2021, 20:20 Kometa - Slavoj .
83 18. 3. 2021, 20:30 Kobylisy A - Žižkov C .
84 18. 3. 2021, 19:20 Př.vědy-Bohnice A - Španielka B .
85 18. 3. 2021, 18:30 Břevnov - Střížkov .
18. kolo
87 24. 3. 2021, 20:30 Střížkov - Př.vědy-Bohnice A .
88 28. 3. 2021, 19:45 Španielka B - Kobylisy A .
89 25. 3. 2021, 20:30 Žižkov C - Kometa .
90 23. 3. 2021, 19:00 Slavoj - Kyje .
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, 778 004 538, praha@volejbal.cz
© ČVS 2015-2018