Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

PP-ZCI,5.kolo,I.liga

KOLO
1. kolo
Lvi A2:0Lvi B(17, 17)
Prosek A2:0Orion A(13, 17)
Kometa2:0Dansport(14, 12)
Příští kolo
Orion A0:2Lvi ASO16.3.9:00
Lvi B0:2Prosek ASO16.3.9:00
Lvi A2:1DansportSO16.3.9:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kometa54100 10:114
2 Prosek A54010 9:213
3 Lvi A52102 6:58
4 Orion A52003 4:66
5 Dansport51013 3:84
6 Lvi B50005 0:100
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Přebor Prahy starších žáků 2018/19, 5. kolo, I. liga
1. kolo
1 16. 3. 2019, 09:00 Lvi A - Lvi B 2:0 (17,17)
2 16. 3. 2019, 09:00 Prosek A - Orion A 2:0 (13,17)
3 16. 3. 2019, 09:00 Kometa - Dansport 2:0 (14,12)
2. kolo
4 16. 3. 2019, 09:00 Orion A - Lvi A 0:2 (-13,-17)
5 16. 3. 2019, 09:00 Lvi B - Prosek A 0:2 (-18,-23)
6 16. 3. 2019, 09:00 Lvi A - Dansport 2:1 (14,-24,12)
3. kolo
7 16. 3. 2019, 09:00 Prosek A - Kometa 1:2 (-23,17,-10)
8 16. 3. 2019, 09:00 Orion A - Lvi B 2:0 (20,20)
9 16. 3. 2019, 09:00 Kometa - Lvi A 2:0 (16,20)
4. kolo
10 16. 3. 2019, 09:00 Prosek A - Dansport 2:0 (19,9)
11 16. 3. 2019, 09:00 Lvi B - Kometa 0:2 (-13,-14)
12 16. 3. 2019, 09:00 Dansport - Orion A 0:2 (-17,-14)
5. kolo
13 16. 3. 2019, 09:00 Lvi A - Prosek A 0:2 (-19,-21)
14 16. 3. 2019, 09:00 Dansport - Lvi B 2:0 (21,24)
15 16. 3. 2019, 09:00 Kometa - Orion A 2:0 (18,12)
© ČVS 2015-2018