Reprezentace
23. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - FIN
Reprezentace
23. 5. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - ESP
Reprezentace
26. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - ESP
Reprezentace
26. 5. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - SVK
Reprezentace
30. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2018
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Muži - Golden European League : ESP - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - BLR
Reprezentace
6. 6. 2018
Muži - Golden European League : POR - CZE
Reprezentace
6. 6. 2018
Ženy - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
13. 6. 2018
Muži - Golden European League : Final Four - Karlovy Vary
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou

I.liga 4.kola PP-ZCI

KOLO
4. kolo
Kometa 2:0Orion B(20, 15)
Kladno B1:2Dansport (17, -23, -10)
Příští kolo
Orion B0:2ČZU ASO20.1.9:00
Kometa 2:0Prosek ASO20.1.9:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 ČZU A54100 10:114
2 Kometa 53110 9:312
3 Dansport 52111 7:59
4 Prosek A52003 4:66
5 Kladno B50113 3:93
6 Orion B50014 1:101
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 20. 1. 2018, 09:00 ČZU A - Dansport 2:0 (17,10)
2 20. 1. 2018, 09:00 Kometa - Kladno B 2:0 (11,21)
2. kolo
3 20. 1. 2018, 09:00 Prosek A - Orion B 2:0 (15,21)
4 20. 1. 2018, 09:00 Kladno B - ČZU A 0:2 (-4,-12)
3. kolo
5 20. 1. 2018, 09:00 Dansport - Kometa 1:2 (24,-14,-8)
6 20. 1. 2018, 09:00 ČZU A - Prosek A 2:0 (15,20)
4. kolo
7 20. 1. 2018, 09:00 Kometa - Orion B 2:0 (20,15)
8 20. 1. 2018, 09:00 Kladno B - Dansport 1:2 (17,-23,-10)
5. kolo
9 20. 1. 2018, 09:00 Orion B - ČZU A 0:2 (-15,-18)
10 20. 1. 2018, 09:00 Kometa - Prosek A 2:0 (22,14)
6. kolo
11 20. 1. 2018, 09:00 Dansport - Orion B 2:0 (12,10)
12 20. 1. 2018, 09:00 Prosek A - Kladno B 2:0 (14,18)
7. kolo
13 20. 1. 2018, 09:00 ČZU A - Kometa 2:1 (11,-20,10)
14 20. 1. 2018, 09:00 Prosek A - Dansport 0:2 (-23,-24)
8. kolo
15 20. 1. 2018, 09:00 Orion B - Kladno B 1:2 (-23,13,-9)
© ČVS 2015-2018