Reprezentace
30. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2018
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Muži - Golden European League : ESP - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - BLR
Reprezentace
6. 6. 2018
Muži - Golden European League : POR - CZE
Reprezentace
6. 6. 2018
Ženy - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
13. 6. 2018
Muži - Golden European League : Final Four - Karlovy Vary
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

I.liga 1.kola PP-ZCI

KOLO
1. kolo
ČZU A2:0Kladno (7, 11)
Dansport 0:2Kometa (-15, -18)
Příští kolo
Orion A2:0Prosek ASO11.11.9:00
Kometa 1:2ČZU ASO11.11.9:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 ČZU A54100 10:114
2 Kometa 52210 9:411
3 Prosek A52012 5:67
4 Orion A52003 4:66
5 Kladno 51013 3:84
6 Dansport 51004 2:83
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Přebor Prahy starších žáků 2017/2018
1. kolo
1 11. 11. 2017, 09:00 ČZU A - Kladno ZŠ Brdičkova Lužiny 2:0 (7,11)
2 11. 11. 2017, 09:00 Dansport - Kometa 0:2 (-15,-18)
2. kolo
3 11. 11. 2017, 09:00 Orion A - Prosek A 2:0 (26,21)
4 11. 11. 2017, 09:00 Kometa - ČZU A 1:2 (-18,21,-8)
3. kolo
5 11. 11. 2017, 09:00 Kladno - Dansport 0:2 (-22,-13)
6 11. 11. 2017, 09:00 ČZU A - Orion A 2:0 (7,19)
4. kolo
7 11. 11. 2017, 09:00 Dansport - Prosek A 0:2 (-17,-23)
8 11. 11. 2017, 09:00 Kometa - Kladno 2:1 (-22,12,14)
5. kolo
9 11. 11. 2017, 09:00 Prosek A - ČZU A 0:2 (-13,-16)
10 11. 11. 2017, 09:00 Dansport - Orion A 0:2 (-16,-17)
6. kolo
11 11. 11. 2017, 09:00 Kladno - Prosek A 0:2 (-20,-7)
12 11. 11. 2017, 09:00 Orion A - Kometa 0:2 (-16,-23)
7. kolo
13 11. 11. 2017, 09:00 ČZU A - Dansport 2:0 (20,13)
14 11. 11. 2017, 09:00 Orion A - Kladno 0:2 (-23,-24)
8. kolo
15 11. 11. 2017, 09:00 Prosek A - Kometa 1:2 (23,-11,-10)
© ČVS 2015-2018