Reprezentace
30. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2018
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Muži - Golden European League : ESP - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - BLR
Reprezentace
6. 6. 2018
Muži - Golden European League : POR - CZE
Reprezentace
6. 6. 2018
Ženy - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
13. 6. 2018
Muži - Golden European League : Final Four - Karlovy Vary
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

I.liga 3.kola PP-ZCI

KOLO
8. kolo
Orion A-Kladno B
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 ČZU A00000 0:00
2 Kometa 00000 0:00
3 Prosek A00000 0:00
4 Orion A00000 0:00
5 Kladno B00000 0:00
6 Dansport 00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Přebor Prahy starších žáků 2017/2018 1. liga
1. kolo
1 6. 1. 2018, 09:00 ČZU A - Dansport ZŠ Brdičkova, Praha - Lužiny .
2 6. 1. 2018, 09:00 Kometa - Kladno B .
2. kolo
3 6. 1. 2018, 09:00 Prosek A - Orion A .
4 6. 1. 2018, 09:00 Kladno B - ČZU A .
3. kolo
5 6. 1. 2018, 09:00 Dansport - Kometa .
6 6. 1. 2018, 09:00 ČZU A - Prosek A .
4. kolo
7 6. 1. 2018, 09:00 Kometa - Orion A .
8 6. 1. 2018, 09:00 Kladno B - Dansport .
5. kolo
9 6. 1. 2018, 09:00 Orion A - ČZU A .
10 6. 1. 2018, 09:00 Kometa - Prosek A .
6. kolo
11 6. 1. 2018, 09:00 Dansport - Orion A .
12 6. 1. 2018, 09:00 Prosek A - Kladno B .
7. kolo
13 6. 1. 2018, 09:00 ČZU A - Kometa .
14 6. 1. 2018, 09:00 Prosek A - Dansport .
8. kolo
15 6. 1. 2018, 09:00 Orion A - Kladno B .
© ČVS 2015-2018