Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Okresní přebor muži

14. kolo
SK Kounov3:0SKAUTI Rychnov(8, 21, 12)
VK AŠ Kvasiny3:0VK SPORT "B"(17, 23, 15)
TJ Sokol Čestice3:0AMT Kostelec(19, 19, 12)
TJ Sokol Chleny B3:1TJ Spartak Opočno(21, -21, 16, 11)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK AŠ Kvasiny1413100 42:641
2 SK Kounov1411012 36:1434
3 VK SPORT "B"148105 28:2026
4 TJ Spartak Opočno145135 28:2820
5 TJ Sokol Čestice145117 24:2718
6 SKAUTI Rychnov143209 18:3313
7 AMT Kostelec1421110 13:379
8 TJ Sokol Chleny B1420111 14:387
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Okresní přebor mužů - Rychnov n. Kn. - 2018/2019
1. kolo
1 31. 8. 2018, 17:00 TJ Sokol Chleny B - SK Kounov 1:3 (-9,22,-17,-13)
2 19. 10. 2018, 17:30 TJ Sokol Čestice - TJ Spartak Opočno dohoda 1:3 (-21,17,-11,-20)
3 31. 8. 2018, 18:00 VK AŠ Kvasiny - AMT Kostelec 3:0 (18,23,19)
4 31. 8. 2018, 17:00 SKAUTI Rychnov - VK SPORT "B" 3:0 (23,15,16)
2. kolo
5 7. 9. 2018, 17:00 SK Kounov - VK SPORT "B" 3:0 (24,19,12)
6 7. 9. 2018, 17:00 AMT Kostelec - SKAUTI Rychnov 1:3 (-22,-15,19,-18)
7 12. 10. 2018, 16:30 TJ Spartak Opočno - VK AŠ Kvasiny dohoda 2:3 (-17,-21,19,25,-10)
8 7. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Chleny B - TJ Sokol Čestice 3:1 (16,14,-21,19)
3. kolo
9 14. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Čestice - SK Kounov 1:3 (-20,21,-18,-16)
10 14. 9. 2018, 17:00 VK AŠ Kvasiny - TJ Sokol Chleny B 3:0 (18,9,23)
11 14. 9. 2018, 17:00 SKAUTI Rychnov - TJ Spartak Opočno 0:3 (-18,-26,-22)
12 14. 9. 2018, 17:00 VK SPORT "B" - AMT Kostelec 3:0 (13,14,14)
4. kolo
13 21. 9. 2018, 17:00 SK Kounov - AMT Kostelec 3:0 (16,19,8)
14 21. 9. 2018, 17:00 TJ Spartak Opočno - VK SPORT "B" 2:3 (-14,-24,24,23,-12)
15 21. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Chleny B - SKAUTI Rychnov 1:3 (-17,-17,26,-18)
16 21. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Čestice - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-9,-21,-13)
5. kolo
17 2. 5. 2019, 17:30 VK AŠ Kvasiny - SK Kounov dle dohody 3:1 (23,12,-21,20)
18 27. 9. 2018, 17:00 SKAUTI Rychnov - TJ Sokol Čestice 0:3 (-23,-15,-18)
19 27. 9. 2018, 17:00 VK SPORT "B" - TJ Sokol Chleny B 3:0 (15,8,16)
20 31. 5. 2019, 18:30 AMT Kostelec - TJ Spartak Opočno dvojutkání v Opočně 0:3 (-16,-15,-18)
6. kolo
21 5. 10. 2018, 17:00 SK Kounov - TJ Spartak Opočno 3:1 (17,21,-17,21)
22 5. 10. 2018, 17:00 TJ Sokol Chleny B - AMT Kostelec 1:3 (-24,-21,19,-21)
23 5. 10. 2018, 17:00 TJ Sokol Čestice - VK SPORT "B" 0:3 (-15,-22,-9)
24 9. 12. 2018, 16:00 VK AŠ Kvasiny - SKAUTI Rychnov dohoda 3:0 (17,14,23)
7. kolo
25 26. 4. 2019, 17:30 SKAUTI Rychnov - SK Kounov Ruprich 0:3 (-19,-9,-12)
26 30. 4. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - VK AŠ Kvasiny 1:3 (-17,-7,25,-17)
27 26. 4. 2019, 17:30 AMT Kostelec - TJ Sokol Čestice 0:3 (-23,-17,-20)
28 26. 4. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Chleny B 3:1 (17,-24,21,13)
8. kolo
29 3. 5. 2019, 17:30 SK Kounov - TJ Sokol Chleny B 3:0 (12,21,12)
30 3. 5. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Čestice 3:2 (16,14,-22,-11,16)
31 3. 5. 2019, 17:30 AMT Kostelec - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-21,-12,-10)
32 3. 5. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - SKAUTI Rychnov Volt K. 3:1 (-19,18,14,11)
9. kolo
33 10. 5. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - SK Kounov Volt K. 0:3 (-22,-23,-17)
34 10. 5. 2019, 17:30 SKAUTI Rychnov - AMT Kostelec Ruprich 3:2 (15,-24,21,-18,12)
35 6. 6. 2019, 17:30 VK AŠ Kvasiny - TJ Spartak Opočno 3:1 (-24,12,15,13)
36 10. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Čestice - TJ Sokol Chleny B 3:0 (15,17,21)
10. kolo
37 17. 5. 2019, 17:30 SK Kounov - TJ Sokol Čestice 2:3 (13,-21,21,-16,-14)
38 17. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Chleny B - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-16,-20,-24)
39 13. 6. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno - SKAUTI Rychnov dohoda 3:0 (21,22,13)
40 17. 5. 2019, 17:30 AMT Kostelec - VK SPORT "B" 0:3 (-19,-20,-19)
11. kolo
41 24. 5. 2019, 17:30 AMT Kostelec - SK Kounov 1:3 (23,-18,-17,-15)
42 24. 5. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - TJ Spartak Opočno 3:0 (15,22,12)
43 24. 5. 2019, 17:30 SKAUTI Rychnov - TJ Sokol Chleny B R domácí 3:2 (15,-24,-19,22,7)
44 30. 5. 2019, 17:30 VK AŠ Kvasiny - TJ Sokol Čestice 3:0 (11,16,15)
12. kolo
45 31. 5. 2019, 17:30 SK Kounov - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-17,-23,-20)
46 31. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Čestice - SKAUTI Rychnov 3:1 (-16,20,19,23)
47 31. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Chleny B - VK SPORT "B" 1:3 (23,-21,-17,-14)
48 31. 5. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno - AMT Kostelec dvojutkání v Opočně 2:3 (-21,-27,27,14,-12)
13. kolo
49 7. 6. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno - SK Kounov 1:3 (-21,-15,19,-18)
50 7. 6. 2019, 17:30 AMT Kostelec - TJ Sokol Chleny B 3:1 (18,23,-18,17)
51 7. 6. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - TJ Sokol Čestice 3:1 (-15,24,21,22)
52 12. 6. 2019, 17:30 SKAUTI Rychnov - VK AŠ Kvasiny 1:3 (-19,-19,23,-12)
14. kolo
53 14. 6. 2019, 17:30 SK Kounov - SKAUTI Rychnov 3:0 (8,21,12)
54 14. 6. 2019, 17:30 VK AŠ Kvasiny - VK SPORT "B" 3:0 (17,23,15)
55 19. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Čestice - AMT Kostelec dohoda 3:0 (19,19,12)
56 14. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Chleny B - TJ Spartak Opočno 3:1 (21,-21,16,11)
© ČVS 2015-2018