Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Okresní přebor muži

14. kolo
Sportovní klub Kounov-SKAUTI Rychnov
VK AŠ Kvasiny-VK SPORT "B"
TJ Sokol Čestice, z.s.-Kostelec nad Orlicí
Tělocvičná jednota Sokol Chleny-TJ Spartak Opočno, z.s.
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Tělocvičná jednota Sokol Chleny00000 0:00
2 TJ Sokol Čestice, z.s.00000 0:00
3 VK AŠ Kvasiny00000 0:00
4 SKAUTI Rychnov00000 0:00
5 VK SPORT "B"00000 0:00
6 Kostelec nad Orlicí00000 0:00
7 TJ Spartak Opočno, z.s.00000 0:00
8 Sportovní klub Kounov00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Okresní přebor mužů - Rychnov n. Kn. - 2018/2019
1. kolo
1 31. 8. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Sportovní klub Kounov .
2 31. 8. 2018, 17:00 TJ Sokol Čestice, z.s. - TJ Spartak Opočno, z.s. .
3 31. 8. 2018, 17:00 VK AŠ Kvasiny - Kostelec nad Orlicí .
4 31. 8. 2018, 17:00 SKAUTI Rychnov - VK SPORT "B" .
2. kolo
5 7. 9. 2018, 17:00 Sportovní klub Kounov - VK SPORT "B" .
6 7. 9. 2018, 17:00 Kostelec nad Orlicí - SKAUTI Rychnov .
7 7. 9. 2018, 17:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - VK AŠ Kvasiny .
8 7. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Sokol Čestice, z.s. .
3. kolo
9 14. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Čestice, z.s. - Sportovní klub Kounov .
10 14. 9. 2018, 17:00 VK AŠ Kvasiny - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
11 14. 9. 2018, 17:00 SKAUTI Rychnov - TJ Spartak Opočno, z.s. .
12 14. 9. 2018, 17:00 VK SPORT "B" - Kostelec nad Orlicí .
4. kolo
13 21. 9. 2018, 17:00 Sportovní klub Kounov - Kostelec nad Orlicí .
14 21. 9. 2018, 17:00 TJ Spartak Opočno, z.s. - VK SPORT "B" .
15 21. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - SKAUTI Rychnov .
16 21. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Čestice, z.s. - VK AŠ Kvasiny .
5. kolo
17 27. 9. 2018, 17:00 VK AŠ Kvasiny - Sportovní klub Kounov .
18 27. 9. 2018, 17:00 SKAUTI Rychnov - TJ Sokol Čestice, z.s. .
19 27. 9. 2018, 17:00 VK SPORT "B" - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
20 27. 9. 2018, 17:00 Kostelec nad Orlicí - TJ Spartak Opočno, z.s. .
6. kolo
21 5. 10. 2018, 17:00 Sportovní klub Kounov - TJ Spartak Opočno, z.s. .
22 5. 10. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - Kostelec nad Orlicí .
23 5. 10. 2018, 17:00 TJ Sokol Čestice, z.s. - VK SPORT "B" .
24 5. 10. 2018, 17:00 VK AŠ Kvasiny - SKAUTI Rychnov .
7. kolo
25 26. 4. 2019, 17:30 SKAUTI Rychnov - Sportovní klub Kounov .
26 26. 4. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - VK AŠ Kvasiny .
27 26. 4. 2019, 17:30 Kostelec nad Orlicí - TJ Sokol Čestice, z.s. .
28 26. 4. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
8. kolo
29 3. 5. 2019, 17:30 Sportovní klub Kounov - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
30 3. 5. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno, z.s. - TJ Sokol Čestice, z.s. .
31 3. 5. 2019, 17:30 Kostelec nad Orlicí - VK AŠ Kvasiny .
32 3. 5. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - SKAUTI Rychnov .
9. kolo
33 10. 5. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - Sportovní klub Kounov .
34 10. 5. 2019, 17:30 SKAUTI Rychnov - Kostelec nad Orlicí .
35 10. 5. 2019, 17:30 VK AŠ Kvasiny - TJ Spartak Opočno, z.s. .
36 10. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Čestice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
10. kolo
37 17. 5. 2019, 17:30 Sportovní klub Kounov - TJ Sokol Čestice, z.s. .
38 17. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - VK AŠ Kvasiny .
39 17. 5. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno, z.s. - SKAUTI Rychnov .
40 17. 5. 2019, 17:30 Kostelec nad Orlicí - VK SPORT "B" .
11. kolo
41 24. 5. 2019, 17:30 Kostelec nad Orlicí - Sportovní klub Kounov .
42 24. 5. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - TJ Spartak Opočno, z.s. .
43 24. 5. 2019, 17:30 SKAUTI Rychnov - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
44 24. 5. 2019, 17:30 VK AŠ Kvasiny - TJ Sokol Čestice, z.s. .
12. kolo
45 31. 5. 2019, 17:30 Sportovní klub Kounov - VK AŠ Kvasiny .
46 31. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Čestice, z.s. - SKAUTI Rychnov .
47 31. 5. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - VK SPORT "B" .
48 31. 5. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno, z.s. - Kostelec nad Orlicí .
13. kolo
49 7. 6. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno, z.s. - Sportovní klub Kounov .
50 7. 6. 2019, 17:30 Kostelec nad Orlicí - Tělocvičná jednota Sokol Chleny .
51 7. 6. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - TJ Sokol Čestice, z.s. .
52 7. 6. 2019, 17:30 SKAUTI Rychnov - VK AŠ Kvasiny .
14. kolo
53 14. 6. 2019, 17:30 Sportovní klub Kounov - SKAUTI Rychnov .
54 14. 6. 2019, 17:30 VK AŠ Kvasiny - VK SPORT "B" .
55 14. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Čestice, z.s. - Kostelec nad Orlicí .
56 14. 6. 2019, 17:30 Tělocvičná jednota Sokol Chleny - TJ Spartak Opočno, z.s. .
© ČVS 2015-2018