Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Okresní přebor muži

7. kolo
SKAUTI Rychnov-SK Kounov
VK SPORT "B"-VK AŠ Kvasiny
AMT Kostelec-TJ Sokol Čestice
TJ Spartak Opočno-TJ Sokol Chleny B
Příští kolo
SK Kounov-TJ Sokol Chleny B3.5.17:30
TJ Spartak Opočno-TJ Sokol Čestice3.5.17:30
AMT Kostelec-VK AŠ Kvasiny3.5.17:30
VK SPORT "B"-SKAUTI Rychnov3.5.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Chleny B00000 0:00
2 TJ Sokol Čestice00000 0:00
3 VK AŠ Kvasiny00000 0:00
4 SKAUTI Rychnov00000 0:00
5 VK SPORT "B"00000 0:00
6 AMT Kostelec00000 0:00
7 TJ Spartak Opočno00000 0:00
8 SK Kounov00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Okresní přebor mužů - Rychnov n. Kn. - 2018/2019
1. kolo
1 31. 8. 2018, 17:00 TJ Sokol Chleny B - SK Kounov Myšák J.
2 31. 8. 2018, 17:00 TJ Sokol Čestice - TJ Spartak Opočno Sršeň M.
3 31. 8. 2018, 17:00 VK AŠ Kvasiny - AMT Kostelec Dusil R.
4 31. 8. 2018, 17:00 SKAUTI Rychnov - VK SPORT "B" Bönisch P.
2. kolo
5 7. 9. 2018, 17:00 SK Kounov - VK SPORT "B" Voslář J.
6 7. 9. 2018, 17:00 AMT Kostelec - SKAUTI Rychnov Sršeň M.
7 7. 9. 2018, 17:00 TJ Spartak Opočno - VK AŠ Kvasiny Škoda P.
8 7. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Chleny B - TJ Sokol Čestice Myšák J.
3. kolo
9 14. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Čestice - SK Kounov Sršeň M.
10 14. 9. 2018, 17:00 VK AŠ Kvasiny - TJ Sokol Chleny B Dusil R.
11 14. 9. 2018, 17:00 SKAUTI Rychnov - TJ Spartak Opočno Bönisch P.
12 14. 9. 2018, 17:00 VK SPORT "B" - AMT Kostelec .
4. kolo
13 21. 9. 2018, 17:00 SK Kounov - AMT Kostelec Škoda P.
14 21. 9. 2018, 17:00 TJ Spartak Opočno - VK SPORT "B" Voslář J.
15 21. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Chleny B - SKAUTI Rychnov Myšák J.
16 21. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Čestice - VK AŠ Kvasiny Sršeň M.
5. kolo
17 27. 9. 2018, 17:00 VK AŠ Kvasiny - SK Kounov Voslář J.
18 27. 9. 2018, 17:00 SKAUTI Rychnov - TJ Sokol Čestice Bönisch P.
19 27. 9. 2018, 17:00 VK SPORT "B" - TJ Sokol Chleny B .
20 27. 9. 2018, 17:00 AMT Kostelec - TJ Spartak Opočno Myšák J.
6. kolo
21 5. 10. 2018, 17:00 SK Kounov - TJ Spartak Opočno Škoda P.
22 5. 10. 2018, 17:00 TJ Sokol Chleny B - AMT Kostelec Myšák J.
23 5. 10. 2018, 17:00 TJ Sokol Čestice - VK SPORT "B" Sršeň M.
24 5. 10. 2018, 17:00 VK AŠ Kvasiny - SKAUTI Rychnov Dusil R.
7. kolo
25 26. 4. 2019, 17:30 SKAUTI Rychnov - SK Kounov .
26 26. 4. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - VK AŠ Kvasiny .
27 26. 4. 2019, 17:30 AMT Kostelec - TJ Sokol Čestice .
28 26. 4. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Chleny B .
8. kolo
29 3. 5. 2019, 17:30 SK Kounov - TJ Sokol Chleny B .
30 3. 5. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno - TJ Sokol Čestice .
31 3. 5. 2019, 17:30 AMT Kostelec - VK AŠ Kvasiny .
32 3. 5. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - SKAUTI Rychnov .
9. kolo
33 10. 5. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - SK Kounov .
34 10. 5. 2019, 17:30 SKAUTI Rychnov - AMT Kostelec .
35 10. 5. 2019, 17:30 VK AŠ Kvasiny - TJ Spartak Opočno .
36 10. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Čestice - TJ Sokol Chleny B .
10. kolo
37 17. 5. 2019, 17:30 SK Kounov - TJ Sokol Čestice .
38 17. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Chleny B - VK AŠ Kvasiny .
39 17. 5. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno - SKAUTI Rychnov .
40 17. 5. 2019, 17:30 AMT Kostelec - VK SPORT "B" .
11. kolo
41 24. 5. 2019, 17:30 AMT Kostelec - SK Kounov .
42 24. 5. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - TJ Spartak Opočno .
43 24. 5. 2019, 17:30 SKAUTI Rychnov - TJ Sokol Chleny B .
44 24. 5. 2019, 17:30 VK AŠ Kvasiny - TJ Sokol Čestice .
12. kolo
45 31. 5. 2019, 17:30 SK Kounov - VK AŠ Kvasiny .
46 31. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Čestice - SKAUTI Rychnov .
47 31. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Chleny B - VK SPORT "B" .
48 31. 5. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno - AMT Kostelec .
13. kolo
49 7. 6. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno - SK Kounov .
50 7. 6. 2019, 17:30 AMT Kostelec - TJ Sokol Chleny B .
51 7. 6. 2019, 17:30 VK SPORT "B" - TJ Sokol Čestice .
52 7. 6. 2019, 17:30 SKAUTI Rychnov - VK AŠ Kvasiny .
14. kolo
53 14. 6. 2019, 17:30 SK Kounov - SKAUTI Rychnov .
54 14. 6. 2019, 17:30 VK AŠ Kvasiny - VK SPORT "B" .
55 14. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Čestice - AMT Kostelec .
56 14. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Chleny B - TJ Spartak Opočno .
© ČVS 2015-2018