Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

okresní přebor mužů - Sokolov

10. kolo
BVC Chodov-PSK Cheb
Agro Cheb-Olympie Březová
SKP UNITOP ČR, z.s. -Baník Svatava
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Agro Cheb65010 17:616
2 Olympie Březová54001 13:712
3 PSK Cheb 74003 15:1112
4 BVC Chodov63102 13:1011
5 SKP UNITOP ČR, z.s. 61005 5:153
6 Baník Svatava60005 4:18-1
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 11. 9. 2018, 17:00 SKP UNITOP ČR, z.s. - BVC Chodov 0:3 (-25,-18,-17)
2 11. 9. 2018, 17:00 Agro Cheb - Baník Svatava 3:X
3 11. 9. 2018, 17:00 PSK Cheb - Olympie Březová 1:3 (-13,17,-24,-12)
2. kolo
4 18. 9. 2018, 17:00 BVC Chodov - Olympie Březová 1:3 (-14,-20,23,-19)
5 18. 9. 2018, 17:00 Baník Svatava - PSK Cheb 1:3 (-21,21,-19,-15)
6 18. 9. 2018, 17:00 SKP UNITOP ČR, z.s. - Agro Cheb 0:3 (-10,-16,-20)
3. kolo
7 25. 9. 2018, 17:00 Agro Cheb - BVC Chodov 2:3 (20,-20,17,-18,-10)
8 25. 9. 2018, 17:00 PSK Cheb - SKP UNITOP ČR, z.s. 3:0 (21,24,20)
9 25. 9. 2018, 17:00 Olympie Březová - Baník Svatava 3:1 (16,-23,23,21)
4. kolo
10 2. 10. 2018, 17:00 BVC Chodov - Baník Svatava 3:1 (26,-21,23,21)
11 2. 10. 2018, 17:00 SKP UNITOP ČR, z.s. - Olympie Březová 1:3 (16,-20,-22,-23)
12 2. 10. 2018, 17:00 Agro Cheb - PSK Cheb 3:1 (22,23,-19,21)
5. kolo
13 9. 10. 2018, 17:00 PSK Cheb - BVC Chodov 3:0 (23,22,23)
14 9. 10. 2018, 17:00 Olympie Březová - Agro Cheb 1:3 (-21,-16,25,-20)
15 9. 10. 2018, 17:00 Baník Svatava - SKP UNITOP ČR, z.s. 0:3 (-19,-11,-28)
6. kolo
16 21. 5. 2019, 17:00 BVC Chodov - SKP UNITOP ČR, z.s. 3:1 (-20,23,16,19)
17 21. 5. 2019, 17:00 Baník Svatava - Agro Cheb .
18 21. 5. 2019, 17:00 Olympie Březová - PSK Cheb .
7. kolo
19 28. 5. 2019, 17:00 Olympie Březová - BVC Chodov .
20 28. 5. 2019, 17:00 PSK Cheb - Baník Svatava 3:1 (23,-23,23,22)
21 28. 5. 2019, 17:00 Agro Cheb - SKP UNITOP ČR, z.s. .
8. kolo
22 4. 6. 2019, 17:00 BVC Chodov - Agro Cheb .
23 4. 6. 2019, 17:00 SKP UNITOP ČR, z.s. - PSK Cheb .
24 4. 6. 2019, 17:00 Baník Svatava - Olympie Březová .
9. kolo
25 11. 6. 2019, 17:00 Baník Svatava - BVC Chodov .
26 11. 6. 2019, 17:00 Olympie Březová - SKP UNITOP ČR, z.s. .
27 11. 6. 2019, 17:00 PSK Cheb - Agro Cheb 1:3 (-23,17,-14,-22)
10. kolo
28 18. 6. 2019, 17:00 BVC Chodov - PSK Cheb .
29 18. 6. 2019, 17:00 Agro Cheb - Olympie Březová .
30 18. 6. 2019, 17:00 SKP UNITOP ČR, z.s. - Baník Svatava .
© ČVS 2015-2018