Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

okresní přebor muži

9. kolo
Svatava0:3PSK Cheb 96(-20, -20, -20)
Cheb3:0Sokolov(21, 18, 19)
SKP Unitop1:3 Březová,(-10, -18, 22, -24)
Příští kolo
PSK Cheb 963:0SKP UnitopÚT19.6.17:00
Březová,3:2ChebÚT19.6.17:00
Sokolov0:3SvatavaÚT19.6.17:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 PSK Cheb 96108200 30:728
2 Cheb96021 23:1020
3 Březová,105113 23:1718
4 Sokolov103007 10:229
5 Svatava91206 10:227
6 SKP Unitop101027 9:275
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 9. 2017, 17:00 Sokolov - PSK Cheb 96 0:3 (-22,-14,-23)
2 5. 9. 2017, 17:00 Březová, - Svatava 3:0 (19,14,17)
3 5. 9. 2017, 17:00 SKP Unitop - Cheb 0:3 (-18,-21,-21)
2. kolo
4 12. 9. 2017, 17:00 PSK Cheb 96 - Cheb 3:1 (21,22,-23,23)
5 12. 9. 2017, 17:00 Svatava - SKP Unitop 3:2 (17,-23,19,-20,9)
6 12. 9. 2017, 17:00 Sokolov - Březová, 3:1 (-11,14,8,19)
3. kolo
7 19. 9. 2017, 17:00 Březová, - PSK Cheb 96 2:3 (23,-15,-14,17,-11)
8 19. 9. 2017, 17:00 SKP Unitop - Sokolov 0:3 (-18,-19,-20)
9 19. 9. 2017, 17:00 Cheb - Svatava 3:0 (15,19,10)
4. kolo
10 26. 9. 2017, 17:00 PSK Cheb 96 - Svatava 3:1 (-19,18,14,12)
11 26. 9. 2017, 17:00 Sokolov - Cheb 0:3 (-10,-11,-18)
12 26. 9. 2017, 17:00 Březová, - SKP Unitop 3:1 (20,21,-18,22)
5. kolo
13 4. 10. 2017, 17:00 SKP Unitop - PSK Cheb 96 0:3 (-16,-16,-14)
14 4. 10. 2017, 17:00 Cheb - Březová, 3:1 (13,-16,17,20)
15 4. 10. 2017, 17:00 Svatava - Sokolov 0:3 (-20,-23,-23)
6. kolo
16 22. 5. 2018, 17:00 PSK Cheb 96 - Sokolov 3:0 (21,18,19)
17 22. 5. 2018, 17:00 Svatava - Březová, 0:3 (-10,-11,-18)
18 22. 5. 2018, 17:00 Cheb - SKP Unitop 3:0 (15,11,13)
7. kolo
19 29. 5. 2018, 17:00 Cheb - PSK Cheb 96 2:3 (24,-29,17,-25,-8)
20 29. 5. 2018, 17:00 SKP Unitop - Svatava 2:3 (21,-19,19,-21,-13)
21 29. 5. 2018, 17:00 Březová, - Sokolov 3:1 (13,-16,17,20)
8. kolo
22 5. 6. 2018, 17:00 PSK Cheb 96 - Březová, 3:1 (19,23,-21,23)
23 5. 6. 2018, 17:00 Sokolov - SKP Unitop 0:3 (-18,-17,-17)
24 5. 6. 2018, 17:00 Svatava - Cheb .
9. kolo
25 12. 6. 2018, 17:00 Svatava - PSK Cheb 96 0:3 (-20,-20,-20)
26 12. 6. 2018, 17:00 Cheb - Sokolov 3:0 (21,18,19)
27 12. 6. 2018, 17:00 SKP Unitop - Březová, 1:3 (-10,-18,22,-24)
10. kolo
28 19. 6. 2018, 17:00 PSK Cheb 96 - SKP Unitop 3:0 (14,21,13)
29 19. 6. 2018, 17:00 Březová, - Cheb 3:2 (17,-23,19,-20,9)
30 19. 6. 2018, 17:00 Sokolov - Svatava 0:3 (-16,-16,-14)
© ČVS 2015-2018