Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

okresní přebor žen - Sokolov

9. kolo
TJ Spartak Horní Slavkov1:3VSK Baník Sokolov(-16, -20, 18, -22)
ŠVK Habartov 0:3SKP UNITOP ČR(-14, -25, -14)
Slavoj Kynšperk nad Ohří-Baník Svatava
Příští kolo
VSK Baník Sokolov-Slavoj Kynšperk nad OhříČT20.6.17:00
Baník Svatava-ŠVK Habartov ČT20.6.17:00
SKP UNITOP ČR-TJ Spartak Horní SlavkovČT20.6.17:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Baník Svatava64200 18:516
2 VSK Baník Sokolov55000 15:215
3 SKP UNITOP ČR72113 14:159
4 TJ Spartak Horní Slavkov82114 13:189
5 ŠVK Habartov 92106 10:218
6 Slavoj Kynšperk nad Ohří71033 10:196
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 13. 9. 2018, 17:00 SKP UNITOP ČR - VSK Baník Sokolov 1:3 (-17,20,-11,-14)
2 13. 9. 2018, 17:00 Baník Svatava - TJ Spartak Horní Slavkov 3:2 (16,-21,16,-21,11)
3 13. 9. 2018, 17:00 Slavoj Kynšperk nad Ohří - ŠVK Habartov 3:1 (19,26,-16,12)
2. kolo
4 20. 9. 2018, 17:00 VSK Baník Sokolov - ŠVK Habartov 3:0 (18,17,21)
5 18. 10. 2018, 17:00 TJ Spartak Horní Slavkov - Slavoj Kynšperk nad Ohří 3:2 (9,-23,20,-23,13)
6 20. 9. 2018, 17:00 SKP UNITOP ČR - Baník Svatava 2:3 (23,-14,15,-23,-11)
3. kolo
7 27. 9. 2018, 17:00 Baník Svatava - VSK Baník Sokolov .
8 27. 9. 2018, 17:00 Slavoj Kynšperk nad Ohří - SKP UNITOP ČR 2:3 (20,-25,16,-18,-8)
9 27. 9. 2018, 17:00 ŠVK Habartov - TJ Spartak Horní Slavkov 3:0 (18,21,20)
4. kolo
10 4. 10. 2018, 17:00 VSK Baník Sokolov - TJ Spartak Horní Slavkov .
11 4. 10. 2018, 17:00 SKP UNITOP ČR - ŠVK Habartov 1:3 (-15,-21,10,-19)
12 4. 10. 2018, 17:00 Baník Svatava - Slavoj Kynšperk nad Ohří 3:0 (16,14,18)
5. kolo
13 11. 10. 2018, 17:00 Slavoj Kynšperk nad Ohří - VSK Baník Sokolov 0:3 (-14,-16,-18)
14 11. 10. 2018, 17:00 ŠVK Habartov - Baník Svatava 0:3 (-17,-21,-24)
15 1. 11. 2018, 17:30 TJ Spartak Horní Slavkov - SKP UNITOP ČR 1:3 (-23,-18,20,-25)
6. kolo
16 23. 5. 2019, 17:00 VSK Baník Sokolov - SKP UNITOP ČR .
17 23. 5. 2019, 17:00 TJ Spartak Horní Slavkov - Baník Svatava 0:3 (-18,-14,-16)
18 23. 5. 2019, 17:00 ŠVK Habartov - Slavoj Kynšperk nad Ohří 3:2 (-17,24,21,-22,9)
7. kolo
19 30. 5. 2019, 17:00 ŠVK Habartov - VSK Baník Sokolov 0:3 (-10,-23,-18)
20 30. 5. 2019, 17:00 Slavoj Kynšperk nad Ohří - TJ Spartak Horní Slavkov 1:3 (-19,17,-15,-21)
21 30. 5. 2019, 17:00 Baník Svatava - SKP UNITOP ČR 3:1 (26,-17,22,21)
8. kolo
22 6. 6. 2019, 17:00 VSK Baník Sokolov - Baník Svatava .
23 6. 6. 2019, 17:00 SKP UNITOP ČR - Slavoj Kynšperk nad Ohří .
24 6. 6. 2019, 17:00 TJ Spartak Horní Slavkov - ŠVK Habartov 3:0 (23,19,22)
9. kolo
25 13. 6. 2019, 17:00 TJ Spartak Horní Slavkov - VSK Baník Sokolov 1:3 (-16,-20,18,-22)
26 13. 6. 2019, 17:00 ŠVK Habartov - SKP UNITOP ČR 0:3 (-14,-25,-14)
27 13. 6. 2019, 17:00 Slavoj Kynšperk nad Ohří - Baník Svatava .
10. kolo
28 20. 6. 2019, 17:00 VSK Baník Sokolov - Slavoj Kynšperk nad Ohří .
29 20. 6. 2019, 17:00 Baník Svatava - ŠVK Habartov .
30 20. 6. 2019, 17:00 SKP UNITOP ČR - TJ Spartak Horní Slavkov .
© ČVS 2015-2018