Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
2. kolo
Čelákovice-Nymburk B
Mladá Boleslav-Hořovice
Čelákovice-Nymburk B
Mladá Boleslav-Hořovice
Příští kolo
Nymburk B-Mladá BoleslavNE4.11.10:00
Kolín-ČelákoviceNE4.11.10:00
Nymburk B-Mladá BoleslavNE4.11.10:00
Kolín-ČelákoviceNE4.11.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Mladá Boleslav00000 0:00
2 Hořovice00000 0:00
3 Nymburk B00000 0:00
4 Kolín00000 0:00
5 Čelákovice00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor juniorek
1. kolo
2 7. 10. 2018, 10:00 Hořovice - Kolín .
3 7. 10. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Čelákovice .
5 7. 10. 2018, 10:00 Hořovice - Kolín .
6 7. 10. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Čelákovice .
2. kolo
8 21. 10. 2018, 10:00 Čelákovice - Nymburk B .
9 21. 10. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Hořovice .
11 21. 10. 2018, 10:00 Čelákovice - Nymburk B .
12 21. 10. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Hořovice .
3. kolo
14 4. 11. 2018, 10:00 Nymburk B - Mladá Boleslav .
15 4. 11. 2018, 10:00 Kolín - Čelákovice .
17 4. 11. 2018, 10:00 Nymburk B - Mladá Boleslav .
18 4. 11. 2018, 10:00 Kolín - Čelákovice .
4. kolo
20 18. 11. 2018, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav .
21 18. 11. 2018, 10:00 Hořovice - Nymburk B .
23 18. 11. 2018, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav .
24 18. 11. 2018, 10:00 Hořovice - Nymburk B .
5. kolo
26 2. 12. 2018, 10:00 Čelákovice - Hořovice .
27 2. 12. 2018, 10:00 Nymburk B - Kolín .
29 2. 12. 2018, 10:00 Čelákovice - Hořovice .
30 2. 12. 2018, 10:00 Nymburk B - Kolín .
6. kolo
32 6. 1. 2019, 10:00 Kolín - Hořovice .
33 6. 1. 2019, 10:00 Čelákovice - Mladá Boleslav .
35 6. 1. 2019, 10:00 Kolín - Hořovice .
36 6. 1. 2019, 10:00 Čelákovice - Mladá Boleslav .
7. kolo
38 20. 1. 2019, 10:00 Nymburk B - Čelákovice .
39 20. 1. 2019, 10:00 Hořovice - Mladá Boleslav .
41 20. 1. 2019, 10:00 Nymburk B - Čelákovice .
42 20. 1. 2019, 10:00 Hořovice - Mladá Boleslav .
8. kolo
44 10. 2. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Nymburk B .
45 10. 2. 2019, 10:00 Čelákovice - Kolín .
47 10. 2. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Nymburk B .
48 10. 2. 2019, 10:00 Čelákovice - Kolín .
9. kolo
50 24. 2. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín .
51 3. 3. 2019, 10:00 Nymburk B - Hořovice .
53 24. 2. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín .
54 3. 3. 2019, 10:00 Nymburk B - Hořovice .
10. kolo
56 17. 3. 2019, 10:00 Hořovice - Čelákovice .
57 17. 3. 2019, 10:00 Kolín - Nymburk B .
59 17. 3. 2019, 10:00 Hořovice - Čelákovice .
60 17. 3. 2019, 10:00 Kolín - Nymburk B .
© ČVS 2015-2018