3. kolo
Kladno3:1Odolena Voda(19, 19, -15, 20)
Kladno jři B1:3Benátky nad Jizerou(-21, -10, 24, -16)
Odolena Voda3:0Kladno jři B(11, 18, 20)
Benátky nad Jizerou0:3Kladno(-14, -19, -23)
Roztoky0:3Nymburk(-18, -12, -14)
Nymburk3:0Kolín B(15, 12, 8)
Kolín B3:1Roztoky(-23, 19, 22, 23)
Příští kolo
Roztoky-RakovníkNE14.10.10:00
Rakovník-KomárovNE14.10.10:00
Komárov-RoztokyNE14.10.10:00
Nymburk-Benátky nad JizerouNE14.10.10:00
Kolín B-Odolena VodaNE14.10.10:00
Benátky nad Jizerou-Kolín BNE14.10.10:00
Odolena Voda-NymburkNE14.10.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kladno66000 18:218
2 Nymburk65001 16:315
3 Kolín B64002 12:1012
4 Odolena Voda43001 10:39
5 Benátky nad Jizerou43001 9:49
6 Roztoky40103 4:112
7 Kladno jři B60015 4:181
8 Komárov40004 1:120
9 Rakovník40004 1:120
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor kadetů
1. kolo
1 9. 9. 2018, 10:00 Komárov - Kolín B Pořadatel: TJ Sokol Komárov 1:3 (-18,-23,24,-19)
2 9. 9. 2018, 10:00 Rakovník - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště 0:3 (-10,-13,-15)
3 9. 9. 2018, 10:00 Kolín B - Rakovník 3:1 (17,17,-17,17)
4 9. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Komárov 3:0 (12,12,16)
5 9. 9. 2018, 10:00 Kladno jři B - Roztoky Pořadatel: Kladno volejbal cz junioří B 2:3 (22,-23,-20,12,-11)
6 9. 9. 2018, 10:00 Roztoky - Kladno Pořadatel: 1 hřiště 0:3 (-19,-13,-16)
7 9. 9. 2018, 10:00 Kladno - Kladno jři B 3:0 (17,15,14)
2. kolo
8 16. 9. 2018, 10:00 Kolín B - Kladno Pořadatel: SK Volejbal Kolín B 0:3 (-23,-13,-13)
9 16. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kladno jři B Pořadatel: 2 hřiště 3:0 (7,14,12)
10 16. 9. 2018, 10:00 Kladno - Nymburk 3:1 (-22,22,13,18)
11 16. 9. 2018, 10:00 Kladno jři B - Kolín B 1:3 (-15,-8,24,-5)
12 16. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Komárov Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 3:0 (12,15,12)
13 16. 9. 2018, 10:00 Odolena Voda - Rakovník Pořadatel: 2 hřiště 3:0 (12,17,6)
14 16. 9. 2018, 10:00 Komárov - Odolena Voda 0:3 (-7,-13,-17)
15 16. 9. 2018, 10:00 Rakovník - Benátky nad Jizerou 0:3 (-15,-10,-12)
3. kolo
16 23. 9. 2018, 10:00 Kladno - Odolena Voda Pořadatel: Kladno volejbal cz 3:1 (19,19,-15,20)
17 23. 9. 2018, 10:00 Kladno jři B - Benátky nad Jizerou Pořadatel: 2 hřiště 1:3 (-21,-10,24,-16)
18 23. 9. 2018, 10:00 Odolena Voda - Kladno jři B 3:0 (11,18,20)
19 23. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno 0:3 (-14,-19,-23)
20 23. 9. 2018, 10:00 Roztoky - Nymburk Pořadatel: TJ Sokol Roztoky u Prahy 0:3 (-18,-12,-14)
21 23. 9. 2018, 10:00 Nymburk - Kolín B Pořadatel: 1 hřiště 3:0 (15,12,8)
22 23. 9. 2018, 10:00 Kolín B - Roztoky 3:1 (-23,19,22,23)
4. kolo
23 14. 10. 2018, 10:00 Roztoky - Rakovník Pořadatel: TJ Sokol Roztoky u Prahy Hrubý F.
24 14. 10. 2018, 10:00 Rakovník - Komárov Pořadatel: 1 hřiště .
25 14. 10. 2018, 10:00 Komárov - Roztoky .
26 14. 10. 2018, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou Pořadatel: Volleyball Nymburk Nastoupil V. ,Licek J.
27 14. 10. 2018, 10:00 Kolín B - Odolena Voda Pořadatel: 2 hřiště .
28 14. 10. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín B .
29 14. 10. 2018, 10:00 Odolena Voda - Nymburk .
5. kolo
30 25. 11. 2018, 10:00 Odolena Voda - Roztoky Pořadatel: AERO Odolena Voda Kubišta J.
31 25. 11. 2018, 10:00 Roztoky - Benátky nad Jizerou Pořadatel: 1 hřiště .
32 25. 11. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda .
33 25. 11. 2018, 10:00 Rakovník - Kladno jři B Pořadatel: VK Rakovník Němeček P. ,Němeček J.
34 25. 11. 2018, 10:00 Komárov - Kladno Pořadatel: 2 hřiště .
35 25. 11. 2018, 10:00 Kladno jři B - Komárov .
36 25. 11. 2018, 10:00 Kladno - Rakovník .
6. kolo
37 9. 12. 2018, 10:00 Kolín B - Komárov Pořadatel: SK Volejbal Kolín B Hovorka M. ,Novotný V.
38 9. 12. 2018, 10:00 Nymburk - Rakovník Pořadatel: 2 hřiště .
39 9. 12. 2018, 10:00 Komárov - Nymburk .
40 9. 12. 2018, 10:00 Rakovník - Kolín B .
41 9. 12. 2018, 10:00 Roztoky - Kladno Pořadatel: TJ Sokol Roztoky u Prahy Kníže J.
42 9. 12. 2018, 10:00 Kladno - Kladno jři B Pořadatel: 1 hřiště .
43 9. 12. 2018, 10:00 Kladno jři B - Roztoky .
7. kolo
44 6. 1. 2019, 10:00 Kladno jři B - Kolín B Pořadatel: Kladno volejbal cz junioří B Ibl J. ,Kubišta J.
45 6. 1. 2019, 10:00 Kladno - Nymburk Pořadatel: 2 hřiště .
46 6. 1. 2019, 10:00 Kolín B - Kladno .
47 6. 1. 2019, 10:00 Nymburk - Kladno jři B .
48 6. 1. 2019, 10:00 Komárov - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ Sokol Komárov Borovský . ,Kolář M.
49 6. 1. 2019, 10:00 Rakovník - Odolena Voda Pořadatel: 2 hřiště .
50 6. 1. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Rakovník .
51 6. 1. 2019, 10:00 Odolena Voda - Komárov .
8. kolo
52 27. 1. 2019, 10:00 Odolena Voda - Kladno jři B Pořadatel: AERO Odolena Voda Šturm E.
53 27. 1. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno Pořadatel: 1 hřiště .
54 27. 1. 2019, 10:00 Kladno jři B - Benátky nad Jizerou .
55 27. 1. 2019, 10:00 Kladno - Odolena Voda .
56 27. 1. 2019, 10:00 Nymburk - Kolín B Pořadatel: Volleyball Nymburk Nastoupil V.
57 27. 1. 2019, 10:00 Kolín B - Roztoky Pořadatel: 1 hřiště .
58 27. 1. 2019, 10:00 Roztoky - Nymburk .
9. kolo
59 10. 2. 2019, 10:00 Roztoky - Odolena Voda Pořadatel: TJ Sokol Roztoky u Prahy Hrubý F.
60 10. 2. 2019, 10:00 Odolena Voda - Benátky nad Jizerou Pořadatel: 1 hřiště .
61 10. 2. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Roztoky .
62 17. 2. 2019, 10:00 Kladno - Rakovník Pořadatel: Kladno volejbal cz Ibl J. ,Kubišta J.
63 17. 2. 2019, 10:00 Kladno jři B - Komárov Pořadatel: 2 hřiště .
64 17. 2. 2019, 10:00 Rakovník - Kladno jři B .
65 17. 2. 2019, 10:00 Komárov - Kladno .
10. kolo
66 10. 3. 2019, 10:00 Rakovník - Komárov Pořadatel: VK Rakovník Němeček J.
67 10. 3. 2019, 10:00 Komárov - Roztoky Pořadatel: 1 hřiště .
68 10. 3. 2019, 10:00 Roztoky - Rakovník .
69 17. 2. 2019, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou Pořadatel: Volleyball Nymburk Nastoupil V. ,Licek J.
70 17. 2. 2019, 10:00 Kolín B - Odolena Voda Pořadatel: 2 hřiště .
71 17. 2. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín B .
72 17. 2. 2019, 10:00 Odolena Voda - Nymburk .
© ČVS 2015-2018