Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Krajský přebor II. třídy mužů, skupina B

10. kolo
Lázně Toušeň-VSC Čelákovice
Brandýs nad Labem-VK Rakovník
L. Rakovník-Odolena Voda
Lázně Toušeň-VSC Čelákovice
Brandýs nad Labem-VK Rakovník
L. Rakovník-Odolena Voda
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Odolena Voda 10 8 1 0 1 27:8 818:674 26
2 L. Rakovník 10 5 2 1 2 24:14 843:745 20
3 VSC Čelákovice 10 5 0 1 4 18:17 761:785 16
4 Brandýs nad Labem 6 2 0 0 4 8:12 409:443 6
5 Lázně Toušeň 8 2 0 0 6 7:19 509:614 6
6 VK Rakovník 8 1 0 1 6 8:22 601:680 4
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy mužů - skupina B (2019-2020)
1. kolo
1 31. 8. 2019, 10:00 L. Rakovník - Lázně Toušeň 3:0 (19,18,11)
2 31. 8. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda 1:3 (-17,15,-19,-19)
3 6. 10. 2019, 10:00 VSC Čelákovice - VK Rakovník Pořadatel: v Rakovníku 3:1 (23,-17,22,16)
4 31. 8. 2019, 10:00 L. Rakovník - Lázně Toušeň 3:0 (14,15,21)
5 31. 8. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda 0:3 (-17,-12,-22)
6 6. 10. 2019, 10:00 VSC Čelákovice - VK Rakovník Pořadatel: v Rakovníku 3:1 (-20,20,19,20)
2. kolo
7 7. 9. 2019, 10:00 Lázně Toušeň - VK Rakovník 1:3 (-13,16,-18,-22)
8 7. 9. 2019, 10:00 Odolena Voda - VSC Čelákovice 0:3 (-25,-19,-17)
9 7. 9. 2019, 10:00 L. Rakovník - Brandýs nad Labem 3:0 (17,18,16)
10 7. 9. 2019, 10:00 Lázně Toušeň - VK Rakovník 3:1 (21,21,-21,23)
11 7. 9. 2019, 10:00 Odolena Voda - VSC Čelákovice 3:1 (19,19,-19,20)
12 7. 9. 2019, 10:00 L. Rakovník - Brandýs nad Labem 3:1 (19,13,-13,20)
3. kolo
13 18. 4. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň .
14 14. 9. 2019, 10:00 VSC Čelákovice - L. Rakovník 3:0 (21,22,21)
15 14. 9. 2019, 10:00 VK Rakovník - Odolena Voda 0:3 (-15,-14,-15)
16 18. 4. 2020, 13:00 Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň .
17 14. 9. 2019, 10:00 VSC Čelákovice - L. Rakovník 2:3 (23,21,-14,-13,-14)
18 14. 9. 2019, 10:00 VK Rakovník - Odolena Voda 0:3 (-18,-19,-14)
4. kolo
19 21. 9. 2019, 10:00 Lázně Toušeň - Odolena Voda 0:3 (-22,-19,-15)
20 21. 9. 2019, 10:00 L. Rakovník - VK Rakovník 3:0 (19,17,20)
21 21. 9. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - VSC Čelákovice 3:0 (20,17,20)
22 21. 9. 2019, 10:00 Lázně Toušeň - Odolena Voda 0:3 (-15,-15,-15)
23 21. 9. 2019, 10:00 L. Rakovník - VK Rakovník 3:2 (20,-16,18,-13,11)
24 21. 9. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - VSC Čelákovice 3:0 (14,22,22)
5. kolo
25 15. 10. 2019, 18:30 VSC Čelákovice - Lázně Toušeň 3:0 (22,18,21)
26 11. 4. 2020, 10:00 VK Rakovník - Brandýs nad Labem .
27 28. 9. 2019, 10:00 Odolena Voda - L. Rakovník 3:1 (-15,24,22,19)
28 15. 10. 2019, 18:30 VSC Čelákovice - Lázně Toušeň 0:3 (-19,-19,-20)
29 11. 4. 2020, 13:00 VK Rakovník - Brandýs nad Labem .
30 28. 9. 2019, 10:00 Odolena Voda - L. Rakovník 3:2 (-20,-20,18,14,15)
6. kolo
31 6. 10. 2019, 10:00 Lázně Toušeň - L. Rakovník Louka P.
32 5. 10. 2019, 10:00 Odolena Voda - Brandýs nad Labem Hrubý F.
33 5. 10. 2019, 10:00 VK Rakovník - VSC Čelákovice Kubišta J.
34 6. 10. 2019, 10:00 Lázně Toušeň - L. Rakovník Louka P.
35 5. 10. 2019, 10:00 Odolena Voda - Brandýs nad Labem Hrubý F.
36 5. 10. 2019, 10:00 VK Rakovník - VSC Čelákovice Kubišta J.
7. kolo
37 25. 4. 2020, 10:00 VK Rakovník - Lázně Toušeň .
38 25. 4. 2020, 10:00 VSC Čelákovice - Odolena Voda .
39 25. 4. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - L. Rakovník .
40 25. 4. 2020, 10:00 VK Rakovník - Lázně Toušeň .
41 25. 4. 2020, 10:00 VSC Čelákovice - Odolena Voda .
42 25. 4. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - L. Rakovník .
8. kolo
43 2. 5. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem .
44 2. 5. 2020, 10:00 L. Rakovník - VSC Čelákovice .
45 2. 5. 2020, 10:00 Odolena Voda - VK Rakovník .
46 2. 5. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem .
47 2. 5. 2020, 10:00 L. Rakovník - VSC Čelákovice .
48 2. 5. 2020, 10:00 Odolena Voda - VK Rakovník .
9. kolo
49 9. 5. 2020, 10:00 Odolena Voda - Lázně Toušeň .
50 9. 5. 2020, 10:00 VK Rakovník - L. Rakovník .
51 9. 5. 2020, 10:00 VSC Čelákovice - Brandýs nad Labem .
52 9. 5. 2020, 10:00 Odolena Voda - Lázně Toušeň .
53 9. 5. 2020, 10:00 VK Rakovník - L. Rakovník .
54 9. 5. 2020, 10:00 VSC Čelákovice - Brandýs nad Labem .
10. kolo
55 16. 5. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - VSC Čelákovice .
56 16. 5. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - VK Rakovník .
57 16. 5. 2020, 10:00 L. Rakovník - Odolena Voda .
58 16. 5. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - VSC Čelákovice .
59 16. 5. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - VK Rakovník .
60 16. 5. 2020, 10:00 L. Rakovník - Odolena Voda .
© ČVS 2015-2018