Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

ST-M-2F1

KOLO
2. kolo
L. Rakovník2:1VK Rakovník(-19, 22, 9)
Odolena Voda2:XČelákovice
VK Rakovník0:2Mladá Boleslav(-23, -21)
ČelákoviceX:2L. Rakovník
Mladá Boleslav0:2Odolena Voda(-17, -18)
VK Rakovník2:XČelákovice
L. Rakovník0:2Odolena Voda(-22, -25)
ČelákoviceX:2Mladá Boleslav
Odolena Voda2:0VK Rakovník(19, 19)
Mladá Boleslav2:1L. Rakovník(20, -20, 11)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Odolena Voda87001 14:221
2 Mladá Boleslav85201 14:419
3 L. Rakovník82213 9:1011
4 VK Rakovník81016 3:144
5 Čelákovice81021 4:141
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy mužů - skupina o 1.-5. místo
1. kolo
1 1. 6. 2019, 10:00 Čelákovice - Mladá Boleslav Pořadatel: VSC Čelákovice 1:2 (24,-22,-10)
2 1. 6. 2019, 10:00 Odolena Voda - VK Rakovník Pořadatel: 2 hřiště 2:0 (16,18)
3 1. 6. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - L. Rakovník 2:0 (17,17)
4 1. 6. 2019, 10:00 VK Rakovník - Čelákovice 0:2 (-16,-18)
5 1. 6. 2019, 10:00 L. Rakovník - Odolena Voda 0:2 (-18,-22)
6 1. 6. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - VK Rakovník 2:0 (17,19)
7 1. 6. 2019, 10:00 Čelákovice - Odolena Voda 0:2 (-18,-18)
8 1. 6. 2019, 10:00 VK Rakovník - L. Rakovník 0:2 (-13,-21)
9 1. 6. 2019, 10:00 Odolena Voda - Mladá Boleslav 0:2 (-17,-17)
10 1. 6. 2019, 10:00 L. Rakovník - Čelákovice 2:1 (10,-27,11)
2. kolo
11 8. 6. 2019, 10:00 L. Rakovník - VK Rakovník Pořadatel: TJ Lokomotiva Rakovník a VK Rakovník 2:1 (-19,22,9)
12 8. 6. 2019, 10:00 Odolena Voda - Čelákovice Pořadatel: 2 hřiště 2:X
13 8. 6. 2019, 10:00 VK Rakovník - Mladá Boleslav 0:2 (-23,-21)
14 8. 6. 2019, 10:00 Čelákovice - L. Rakovník X:2
15 8. 6. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Odolena Voda 0:2 (-17,-18)
16 8. 6. 2019, 10:00 VK Rakovník - Čelákovice 2:X
17 8. 6. 2019, 10:00 L. Rakovník - Odolena Voda 0:2 (-22,-25)
18 8. 6. 2019, 10:00 Čelákovice - Mladá Boleslav X:2
19 8. 6. 2019, 10:00 Odolena Voda - VK Rakovník 2:0 (19,19)
20 8. 6. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - L. Rakovník 2:1 (20,-20,11)
© ČVS 2015-2018