Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor II. třídy mužů, skupina A

2. kolo
Mnichovo Hradiště-Pňov - Předhradí
Kolín-Kutná Hora
Benátky nad Jizerou B-Mladá Boleslav
Mnichovo Hradiště-Pňov - Předhradí
Kolín-Kutná Hora
Benátky nad Jizerou B-Mladá Boleslav
Příští kolo
Mladá Boleslav-Mnichovo HradištěSO14.9.10:00
Kolín-Benátky nad Jizerou BSO14.9.10:00
Pňov - Předhradí-Kutná HoraSO14.9.10:00
Mladá Boleslav-Mnichovo HradištěSO14.9.10:00
Kolín-Benátky nad Jizerou BSO14.9.10:00
Pňov - Předhradí-Kutná HoraSO14.9.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Kolín 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Pňov - Předhradí 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Kutná Hora 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Mladá Boleslav 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Mnichovo Hradiště 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Benátky nad Jizerou B 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy mužů - skupina A (2019-2020)
1. kolo
1 31. 8. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště Louka P.
2 31. 8. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora Kochman M.
3 31. 8. 2019, 10:00 Kolín - Pňov - Předhradí Hovorka M.
4 31. 8. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště Louka P.
5 31. 8. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora Kochman M.
6 31. 8. 2019, 10:00 Kolín - Pňov - Předhradí Hovorka M.
2. kolo
7 7. 9. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Pňov - Předhradí Dutka V.
8 7. 9. 2019, 10:00 Kolín - Kutná Hora Tichý M.
9 7. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav Rakušan M.
10 7. 9. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Pňov - Předhradí Dutka V.
11 7. 9. 2019, 10:00 Kolín - Kutná Hora Tichý M.
12 7. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav Rakušan M.
3. kolo
13 14. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště Kochman M.
14 14. 9. 2019, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou B Hovorka M.
15 14. 9. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Kutná Hora Pořadatel: v Pečkách Kladivo P.
16 14. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště Kochman M.
17 14. 9. 2019, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou B Hovorka M.
18 14. 9. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Kutná Hora Pořadatel: v Pečkách Kladivo P.
4. kolo
19 21. 9. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kutná Hora Studničný M.
20 21. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí Louka P.
21 21. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín Ráčková M.
22 21. 9. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kutná Hora Studničný M.
23 21. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí Louka P.
24 21. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín Ráčková M.
5. kolo
25 28. 9. 2019, 10:00 Kolín - Mnichovo Hradiště Stehlíček .
26 28. 9. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav Pořadatel: v Pečkách Kladivo P.
27 28. 9. 2019, 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B Oyuntsetseg M.
28 28. 9. 2019, 10:00 Kolín - Mnichovo Hradiště Stehlíček .
29 28. 9. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav Pořadatel: v Pečkách Kladivo P.
30 28. 9. 2019, 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B Oyuntsetseg M.
6. kolo
31 5. 10. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Benátky nad Jizerou B Dutka V.
32 5. 10. 2019, 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav Horbowyj V.
33 5. 10. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Kolín Pořadatel: v Pečkách Nastoupil V.
34 5. 10. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Benátky nad Jizerou B Dutka V.
35 5. 10. 2019, 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav Horbowyj V.
36 5. 10. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Kolín Pořadatel: v Pečkách Nastoupil V.
7. kolo
37 25. 4. 2020, 10:00 Pňov - Předhradí - Mnichovo Hradiště .
38 25. 4. 2020, 10:00 Kutná Hora - Kolín .
39 25. 4. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B .
40 25. 4. 2020, 10:00 Pňov - Předhradí - Mnichovo Hradiště .
41 25. 4. 2020, 10:00 Kutná Hora - Kolín .
42 25. 4. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B .
8. kolo
43 2. 5. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Mladá Boleslav .
44 2. 5. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kolín .
45 2. 5. 2020, 10:00 Kutná Hora - Pňov - Předhradí .
46 2. 5. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Mladá Boleslav .
47 2. 5. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kolín .
48 2. 5. 2020, 10:00 Kutná Hora - Pňov - Předhradí .
9. kolo
49 9. 5. 2020, 10:00 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště .
50 9. 5. 2020, 10:00 Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B .
51 9. 5. 2020, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav .
52 9. 5. 2020, 10:00 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště .
53 9. 5. 2020, 10:00 Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B .
54 9. 5. 2020, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav .
10. kolo
55 16. 5. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kolín .
56 16. 5. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí .
57 16. 5. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora .
58 16. 5. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kolín .
59 16. 5. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí .
60 16. 5. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora .
© ČVS 2015-2018