Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
6. kolo
Kutná Hora-Benátky nad Jizerou B
Mladá Boleslav-Kolín
Kutná Hora-Benátky nad Jizerou B
Mladá Boleslav-Kolín
Příští kolo
Kolín-Kutná HoraSO27.4.10:00
Benátky nad Jizerou B-Mnichovo Hradiště BSO27.4.10:00
Kolín-Kutná HoraSO27.4.10:00
Benátky nad Jizerou B-Mnichovo Hradiště BSO27.4.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Mnichovo Hradiště B00000 0:00
2 Benátky nad Jizerou B00000 0:00
3 Kolín00000 0:00
4 Mladá Boleslav00000 0:00
5 Kutná Hora00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy mužů - skupina A (2018-2019)
1. kolo
2 1. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora .
3 1. 9. 2018, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav .
5 1. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora .
6 1. 9. 2018, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav .
2. kolo
8 8. 9. 2018, 10:00 Kutná Hora - Kolín .
9 8. 9. 2018, 10:00 Mnichovo Hradiště B - Benátky nad Jizerou B .
11 8. 9. 2018, 10:00 Kutná Hora - Kolín .
12 8. 9. 2018, 10:00 Mnichovo Hradiště B - Benátky nad Jizerou B .
3. kolo
14 15. 9. 2018, 10:00 Kolín - Mnichovo Hradiště B .
15 15. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora .
17 15. 9. 2018, 10:00 Kolín - Mnichovo Hradiště B .
18 15. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora .
4. kolo
20 22. 9. 2018, 10:00 Mnichovo Hradiště B - Mladá Boleslav .
21 22. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kolín .
23 22. 9. 2018, 10:00 Mnichovo Hradiště B - Mladá Boleslav .
24 22. 9. 2018, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kolín .
5. kolo
26 29. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B .
27 29. 9. 2018, 10:00 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště B .
29 29. 9. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B .
30 29. 9. 2018, 10:00 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště B .
6. kolo
32 6. 10. 2018, 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B .
33 6. 10. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín .
35 6. 10. 2018, 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B .
36 6. 10. 2018, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín .
7. kolo
38 27. 4. 2019, 10:00 Kolín - Kutná Hora .
39 27. 4. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště B .
41 27. 4. 2019, 10:00 Kolín - Kutná Hora .
42 27. 4. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště B .
8. kolo
44 4. 5. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště B - Kolín .
45 4. 5. 2019, 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav .
47 4. 5. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště B - Kolín .
48 4. 5. 2019, 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav .
9. kolo
50 11. 5. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště B .
51 11. 5. 2019, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou B .
53 11. 5. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště B .
54 11. 5. 2019, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou B .
10. kolo
56 18. 5. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav .
57 18. 5. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště B - Kutná Hora .
59 18. 5. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav .
60 18. 5. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště B - Kutná Hora .
© ČVS 2015-2018