Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Krajský přebor II. třídy mužů, skupina A

6. kolo
Mnichovo Hradiště-Benátky nad Jizerou B
Kutná Hora-Mladá Boleslav
Pňov - Předhradí-Kolín
Mnichovo Hradiště-Benátky nad Jizerou B
Kutná Hora-Mladá Boleslav
Pňov - Předhradí-Kolín
Příští kolo
Pňov - Předhradí-Mnichovo HradištěSO25.4.10:00
Kutná Hora-KolínSO25.4.10:00
Mladá Boleslav-Benátky nad Jizerou BSO25.4.10:00
Pňov - Předhradí-Mnichovo HradištěSO25.4.10:00
Kutná Hora-KolínSO25.4.10:00
Mladá Boleslav-Benátky nad Jizerou BSO25.4.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Mladá Boleslav 10 7 0 0 3 24:11 822:649 21
2 Benátky nad Jizerou B 10 6 1 1 2 23:13 807:766 21
3 Pňov - Předhradí 10 6 1 1 2 24:16 918:852 21
4 Mnichovo Hradiště 10 3 1 1 5 17:22 797:879 12
5 Kolín 10 0 4 0 6 13:26 804:893 8
6 Kutná Hora 10 1 0 4 5 14:27 807:916 7
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy mužů - skupina A (2019-2020)
1. kolo
1 31. 8. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště 3:0 (19,14,23)
2 31. 8. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (14,7,10)
3 31. 8. 2019, 10:00 Kolín - Pňov - Předhradí 1:3 (-19,-24,21,-19)
4 31. 8. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště 3:1 (7,-19,20,21)
5 31. 8. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (14,9,14)
6 31. 8. 2019, 10:00 Kolín - Pňov - Předhradí 3:2 (24,-23,22,-21,10)
2. kolo
7 7. 9. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Pňov - Předhradí 3:1 (-16,20,20,20)
8 4. 9. 2019, 17:30 Kolín - Kutná Hora 3:2 (-19,20,-22,21,12)
9 7. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav 0:3 (-21,-16,-14)
10 7. 9. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Pňov - Předhradí 0:3 (-19,-20,-14)
11 4. 9. 2019, 19:00 Kolín - Kutná Hora 3:2 (-19,21,-19,17,13)
12 7. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav 3:1 (-15,22,24,24)
3. kolo
13 14. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště 3:1 (13,12,-17,11)
14 14. 9. 2019, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou B 0:3 (-14,-15,-20)
15 14. 9. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Kutná Hora Pořadatel: v Pečkách 3:1 (-19,23,22,18)
16 14. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště 3:1 (19,20,-23,11)
17 14. 9. 2019, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou B 0:3 (-25,-22,-23)
18 14. 9. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Kutná Hora Pořadatel: v Pečkách 3:1 (20,-12,23,22)
4. kolo
19 21. 9. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kutná Hora 3:2 (11,22,-20,-18,10)
20 21. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí 3:0 (26,22,17)
21 21. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín 3:0 (20,15,18)
22 21. 9. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kutná Hora 3:1 (26,21,-23,19)
23 21. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí 2:3 (-13,19,26,-15,-12)
24 21. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín 3:0 (17,16,17)
5. kolo
25 28. 9. 2019, 10:00 Kolín - Mnichovo Hradiště 3:2 (-20,-21,18,23,17)
26 28. 9. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav Pořadatel: v Pečkách 3:1 (16,15,-22,16)
27 28. 9. 2019, 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B 3:0 (19,21,25)
28 28. 9. 2019, 10:00 Kolín - Mnichovo Hradiště 0:3 (-20,-22,-24)
29 28. 9. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav Pořadatel: v Pečkách 3:1 (19,-27,23,19)
30 28. 9. 2019, 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B 2:3 (22,-21,-19,20,-6)
6. kolo
31 14. 5. 2020, 17:00 Mnichovo Hradiště - Benátky nad Jizerou B .
32 5. 10. 2019, 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav Horbowyj V.
33 5. 10. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Kolín Pořadatel: v Pečkách Nastoupil V.
34 14. 5. 2020, 18:30 Mnichovo Hradiště - Benátky nad Jizerou B .
35 5. 10. 2019, 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav Horbowyj V.
36 5. 10. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Kolín Pořadatel: v Pečkách Nastoupil V.
7. kolo
37 25. 4. 2020, 10:00 Pňov - Předhradí - Mnichovo Hradiště .
38 25. 4. 2020, 10:00 Kutná Hora - Kolín .
39 25. 4. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B .
40 25. 4. 2020, 10:00 Pňov - Předhradí - Mnichovo Hradiště .
41 25. 4. 2020, 10:00 Kutná Hora - Kolín .
42 25. 4. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B .
8. kolo
43 2. 5. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Mladá Boleslav .
44 2. 5. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kolín .
45 2. 5. 2020, 10:00 Kutná Hora - Pňov - Předhradí .
46 2. 5. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Mladá Boleslav .
47 2. 5. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kolín .
48 2. 5. 2020, 10:00 Kutná Hora - Pňov - Předhradí .
9. kolo
49 9. 5. 2020, 10:00 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště .
50 9. 5. 2020, 10:00 Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B .
51 9. 5. 2020, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav .
52 9. 5. 2020, 10:00 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště .
53 9. 5. 2020, 10:00 Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B .
54 9. 5. 2020, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav .
10. kolo
55 16. 5. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kolín .
56 16. 5. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí .
57 16. 5. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora .
58 16. 5. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kolín .
59 16. 5. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí .
60 16. 5. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora .
© ČVS 2015-2018