Mládež
27. 12. 2019
Prague Volleyball Games 2019

Krajský přebor II. třídy mužů, skupina A

7. kolo
Pňov - Předhradí-Mnichovo Hradiště
Kutná Hora-Kolín
Mladá Boleslav-Benátky nad Jizerou B
Pňov - Předhradí-Mnichovo Hradiště
Kutná Hora-Kolín
Mladá Boleslav-Benátky nad Jizerou B
Příští kolo
Mnichovo Hradiště-Mladá BoleslavSO2.5.10:00
Benátky nad Jizerou B-KolínSO2.5.10:00
Kutná Hora-Pňov - PředhradíSO2.5.10:00
Mnichovo Hradiště-Mladá BoleslavSO2.5.10:00
Benátky nad Jizerou B-KolínSO2.5.10:00
Kutná Hora-Pňov - PředhradíSO2.5.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Mladá Boleslav 6 5 0 0 1   16:5 15
2 Benátky nad Jizerou B 6 5 0 0 1   15:5 15
3 Pňov - Předhradí 6 4 0 1 1   15:9 13
4 Kolín 6 0 3 0 3   10:15 6
5 Mnichovo Hradiště 6 1 0 0 5   6:16 3
6 Kutná Hora 6 0 0 2 4   6:18 2
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy mužů - skupina A (2019-2020)
1. kolo
1 31. 8. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště 3:0 (19,14,23)
2 31. 8. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (14,7,10)
3 31. 8. 2019, 10:00 Kolín - Pňov - Předhradí 1:3 (-19,-24,21,-19)
4 31. 8. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště 3:1 (7,-19,20,21)
5 31. 8. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (14,9,14)
6 31. 8. 2019, 10:00 Kolín - Pňov - Předhradí 3:2 (24,-23,22,-21,10)
2. kolo
7 7. 9. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Pňov - Předhradí 3:1 (-16,20,20,20)
8 4. 9. 2019, 17:30 Kolín - Kutná Hora 3:2 (-19,20,-22,21,12)
9 7. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav 0:3 (-21,-16,-14)
10 7. 9. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Pňov - Předhradí 0:3 (-19,-20,-14)
11 4. 9. 2019, 19:00 Kolín - Kutná Hora 3:2 (-19,21,-19,17,13)
12 7. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav 3:1 (-15,22,24,24)
3. kolo
13 14. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště 3:1 (13,12,-17,11)
14 14. 9. 2019, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou B 0:3 (-14,-15,-20)
15 14. 9. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Kutná Hora Pořadatel: v Pečkách 3:1 (-19,23,22,18)
16 14. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště 3:1 (19,20,-23,11)
17 14. 9. 2019, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou B 0:3 (-25,-22,-23)
18 14. 9. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Kutná Hora Pořadatel: v Pečkách 3:1 (20,-12,23,22)
4. kolo
19 21. 9. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kutná Hora Studničný M.
20 21. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí Louka P.
21 21. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín Dutka V.
22 21. 9. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kutná Hora Studničný M.
23 21. 9. 2019, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí Louka P.
24 21. 9. 2019, 10:00 Mladá Boleslav - Kolín Dutka V.
5. kolo
25 28. 9. 2019, 10:00 Kolín - Mnichovo Hradiště Velinov E.
26 28. 9. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav Pořadatel: v Pečkách Kladivo P.
27 28. 9. 2019, 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B Oyuntsetseg M.
28 28. 9. 2019, 10:00 Kolín - Mnichovo Hradiště Velinov E.
29 28. 9. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav Pořadatel: v Pečkách Kladivo P.
30 28. 9. 2019, 10:00 Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B Oyuntsetseg M.
6. kolo
31 5. 10. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Benátky nad Jizerou B Dutka V.
32 5. 10. 2019, 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav Horbowyj V.
33 5. 10. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Kolín Pořadatel: v Pečkách Nastoupil V.
34 5. 10. 2019, 10:00 Mnichovo Hradiště - Benátky nad Jizerou B Dutka V.
35 5. 10. 2019, 10:00 Kutná Hora - Mladá Boleslav Horbowyj V.
36 5. 10. 2019, 10:00 Pňov - Předhradí - Kolín Pořadatel: v Pečkách Nastoupil V.
7. kolo
37 25. 4. 2020, 10:00 Pňov - Předhradí - Mnichovo Hradiště .
38 25. 4. 2020, 10:00 Kutná Hora - Kolín .
39 25. 4. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B .
40 25. 4. 2020, 10:00 Pňov - Předhradí - Mnichovo Hradiště .
41 25. 4. 2020, 10:00 Kutná Hora - Kolín .
42 25. 4. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B .
8. kolo
43 2. 5. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Mladá Boleslav .
44 2. 5. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kolín .
45 2. 5. 2020, 10:00 Kutná Hora - Pňov - Předhradí .
46 2. 5. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Mladá Boleslav .
47 2. 5. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kolín .
48 2. 5. 2020, 10:00 Kutná Hora - Pňov - Předhradí .
9. kolo
49 9. 5. 2020, 10:00 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště .
50 9. 5. 2020, 10:00 Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B .
51 9. 5. 2020, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav .
52 9. 5. 2020, 10:00 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště .
53 9. 5. 2020, 10:00 Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B .
54 9. 5. 2020, 10:00 Kolín - Mladá Boleslav .
10. kolo
55 16. 5. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kolín .
56 16. 5. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí .
57 16. 5. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora .
58 16. 5. 2020, 10:00 Mnichovo Hradiště - Kolín .
59 16. 5. 2020, 10:00 Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí .
60 16. 5. 2020, 10:00 Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora .
© ČVS 2015-2018