Beach
7. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Uherské Hradiště
Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
8. kolo
Odolena Voda3:0Brandýs nad Labem(19, 20, 12)
Čelákovice0:3Mělník(-23, -23, -23)
Přerov nad Labem3:1Tuchlovice B(15, -19, 23, 13)
Odolena Voda3:0Brandýs nad Labem(18, 20, 14)
Čelákovice0:3Mělník(-18, -12, -8)
Přerov nad Labem0:3Tuchlovice B(-21, -19, -17)
Příští kolo
Přerov nad Labem0:3Odolena VodaSO12.5.10:00
Tuchlovice B1:3ČelákoviceSO12.5.10:00
Mělník3:0Brandýs nad LabemSO12.5.10:00
Přerov nad Labem0:3Odolena VodaSO12.5.10:00
Tuchlovice B3:2ČelákoviceSO12.5.10:00
Mělník3:0Brandýs nad LabemSO12.5.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Odolena Voda2019100 60:759
2 Mělník2014105 48:2044
3 Brandýs nad Labem206347 35:4228
4 Čelákovice2053210 32:4423
5 Přerov nad Labem2031313 23:5314
6 Tuchlovice B2031115 19:5112
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy mužů skupina B (2017-2018)
1. kolo
1 2. 9. 2017, 10:00 Čelákovice - Odolena Voda 0:3 (-11,-26,-16)
2 6. 9. 2017, 18:00 Brandýs nad Labem - Přerov nad Labem 3:2 (-18,11,14,-23,13)
3 2. 9. 2017, 10:00 Mělník - Tuchlovice B 3:1 (-22,11,11,14)
4 2. 9. 2017, 10:00 Čelákovice - Odolena Voda 1:3 (22,-17,-23,-16)
5 13. 9. 2017, 18:00 Brandýs nad Labem - Přerov nad Labem 3:1 (-20,16,20,20)
6 2. 9. 2017, 10:00 Mělník - Tuchlovice B 3:1 (-21,22,16,21)
2. kolo
7 9. 9. 2017, 10:00 Odolena Voda - Tuchlovice B 3:0 (14,20,19)
8 9. 9. 2017, 10:00 Přerov nad Labem - Mělník 0:3 (-11,-19,-21)
9 9. 9. 2017, 10:00 Čelákovice - Brandýs nad Labem 3:0 (16,15,18)
10 9. 9. 2017, 10:00 Odolena Voda - Tuchlovice B 3:0 (17,21,22)
11 9. 9. 2017, 10:00 Přerov nad Labem - Mělník 0:3 (-23,-20,-15)
12 9. 9. 2017, 10:00 Čelákovice - Brandýs nad Labem 2:3 (21,-16,19,-12,-15)
3. kolo
13 16. 9. 2017, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda 2:3 (-21,-22,22,23,-8)
14 16. 9. 2017, 10:00 Mělník - Čelákovice 3:1 (9,22,-14,18)
15 16. 9. 2017, 10:00 Tuchlovice B - Přerov nad Labem 3:0 (17,21,19)
16 16. 9. 2017, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda 0:3 (-22,-19,-12)
17 16. 9. 2017, 10:00 Mělník - Čelákovice 1:3 (-21,-20,15,-21)
18 16. 9. 2017, 10:00 Tuchlovice B - Přerov nad Labem 3:1 (17,-17,24,14)
4. kolo
19 23. 9. 2017, 10:00 Odolena Voda - Přerov nad Labem 3:1 (-21,18,19,23)
20 23. 9. 2017, 10:00 Čelákovice - Tuchlovice B 3:0 (16,8,20)
21 23. 9. 2017, 10:00 Brandýs nad Labem - Mělník 2:3 (-15,19,-23,25,-9)
22 23. 9. 2017, 10:00 Odolena Voda - Přerov nad Labem 3:1 (-20,20,20,15)
23 23. 9. 2017, 10:00 Čelákovice - Tuchlovice B 3:0 (15,13,11)
24 23. 9. 2017, 10:00 Brandýs nad Labem - Mělník 0:3 (-17,-28,-18)
5. kolo
25 30. 9. 2017, 10:00 Mělník - Odolena Voda 0:3 (-19,-23,-22)
26 10. 10. 2017, 18:30 Tuchlovice B - Brandýs nad Labem 1:3 (-20,22,-19,-20)
27 30. 9. 2017, 10:00 Přerov nad Labem - Čelákovice 2:3 (-22,-17,23,21,-13)
28 30. 9. 2017, 10:00 Mělník - Odolena Voda 1:3 (-23,15,-18,-16)
29 10. 10. 2017, 18:30 Tuchlovice B - Brandýs nad Labem 2:3 (-24,13,17,-15,-8)
30 30. 9. 2017, 10:00 Přerov nad Labem - Čelákovice 3:1 (24,-21,15,23)
6. kolo
31 13. 5. 2018, 10:00 Odolena Voda - Čelákovice 3:0 (13,10,14)
32 11. 4. 2018, 18:00 Přerov nad Labem - Brandýs nad Labem 3:2 (23,23,-20,-23,8)
33 7. 10. 2017, 10:00 Tuchlovice B - Mělník 0:3 (-19,-20,-15)
34 13. 5. 2018, 10:00 Odolena Voda - Čelákovice 3:0 (17,17,15)
35 11. 4. 2018, 20:00 Přerov nad Labem - Brandýs nad Labem 1:3 (-21,-25,18,-17)
36 7. 10. 2017, 10:00 Tuchlovice B - Mělník 0:3 (-15,-14,-16)
7. kolo
37 28. 4. 2018, 10:00 Tuchlovice B - Odolena Voda 0:3 (-10,-17,-11)
38 28. 4. 2018, 10:00 Mělník - Přerov nad Labem 3:0 (21,15,24)
39 28. 4. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Čelákovice 3:0 (16,18,10)
40 28. 4. 2018, 10:00 Tuchlovice B - Odolena Voda 0:3 (-12,-14,-10)
41 28. 4. 2018, 10:00 Mělník - Přerov nad Labem 3:0 (14,22,20)
42 28. 4. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Čelákovice 2:3 (23,21,-17,-22,-14)
8. kolo
43 5. 5. 2018, 10:00 Odolena Voda - Brandýs nad Labem 3:0 (19,20,12)
44 5. 5. 2018, 10:00 Čelákovice - Mělník 0:3 (-23,-23,-23)
45 5. 5. 2018, 10:00 Přerov nad Labem - Tuchlovice B 3:1 (15,-19,23,13)
46 5. 5. 2018, 10:00 Odolena Voda - Brandýs nad Labem 3:0 (18,20,14)
47 5. 5. 2018, 10:00 Čelákovice - Mělník 0:3 (-18,-12,-8)
48 5. 5. 2018, 10:00 Přerov nad Labem - Tuchlovice B 0:3 (-21,-19,-17)
9. kolo
49 12. 5. 2018, 10:00 Přerov nad Labem - Odolena Voda 0:3 (-16,-19,-16)
50 12. 5. 2018, 10:00 Tuchlovice B - Čelákovice 1:3 (-18,-22,21,-15)
51 12. 5. 2018, 10:00 Mělník - Brandýs nad Labem 3:0 (13,18,23)
52 12. 5. 2018, 10:00 Přerov nad Labem - Odolena Voda 0:3 (-16,-20,-13)
53 12. 5. 2018, 10:00 Tuchlovice B - Čelákovice 3:2 (-14,22,-15,23,12)
54 12. 5. 2018, 10:00 Mělník - Brandýs nad Labem 3:0 (18,18,18)
10. kolo
55 19. 5. 2018, 10:00 Odolena Voda - Mělník 3:1 (-26,19,17,17)
56 19. 5. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Tuchlovice B 3:0 (25,17,19)
57 19. 5. 2018, 10:00 Čelákovice - Přerov nad Labem 3:2 (17,24,-14,-17,11)
58 19. 5. 2018, 10:00 Odolena Voda - Mělník 3:0 (19,21,13)
59 19. 5. 2018, 10:00 Brandýs nad Labem - Tuchlovice B 3:0 (24,15,22)
60 19. 5. 2018, 10:00 Čelákovice - Přerov nad Labem 1:3 (23,-16,-18,-23)
© ČVS 2015-2018