Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor II. třídy mužů, skupina B

1. kolo
L. Rakovník-Lázně Toušeň
Brandýs nad Labem-Odolena Voda
VK Rakovník-VSC Čelákovice
L. Rakovník-Lázně Toušeň
Brandýs nad Labem-Odolena Voda
VK Rakovník-VSC Čelákovice
Příští kolo
Lázně Toušeň-VK RakovníkSO7.9.10:00
Odolena Voda-VSC ČelákoviceSO7.9.10:00
L. Rakovník-Brandýs nad LabemSO7.9.10:00
Lázně Toušeň-VK RakovníkSO7.9.10:00
Odolena Voda-VSC ČelákoviceSO7.9.10:00
L. Rakovník-Brandýs nad LabemSO7.9.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 VK Rakovník 0 0 0 0 0   0:0 0
2 VSC Čelákovice 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Odolena Voda 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Brandýs nad Labem 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Lázně Toušeň 0 0 0 0 0   0:0 0
6 L. Rakovník 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy mužů - skupina B (2019-2020)
1. kolo
1 31. 8. 2019, 10:00 L. Rakovník - Lázně Toušeň Borovský .
2 31. 8. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda Koutný L.
3 6. 10. 2019, 10:00 VK Rakovník - VSC Čelákovice Němeček J.
4 31. 8. 2019, 10:00 L. Rakovník - Lázně Toušeň Borovský .
5 31. 8. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda Koutný L.
6 6. 10. 2019, 10:00 VK Rakovník - VSC Čelákovice Němeček J.
2. kolo
7 7. 9. 2019, 10:00 Lázně Toušeň - VK Rakovník Syrový M.
8 7. 9. 2019, 10:00 Odolena Voda - VSC Čelákovice Matas M.
9 7. 9. 2019, 10:00 L. Rakovník - Brandýs nad Labem Němeček J.
10 7. 9. 2019, 10:00 Lázně Toušeň - VK Rakovník Syrový M.
11 7. 9. 2019, 10:00 Odolena Voda - VSC Čelákovice Matas M.
12 7. 9. 2019, 10:00 L. Rakovník - Brandýs nad Labem Němeček J.
3. kolo
13 14. 9. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň Koutný L.
14 14. 9. 2019, 10:00 VSC Čelákovice - L. Rakovník Horbowyj V.
15 14. 9. 2019, 10:00 VK Rakovník - Odolena Voda Raichová T.
16 14. 9. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň Koutný L.
17 14. 9. 2019, 10:00 VSC Čelákovice - L. Rakovník Horbowyj V.
18 14. 9. 2019, 10:00 VK Rakovník - Odolena Voda Raichová T.
4. kolo
19 21. 9. 2019, 10:00 Lázně Toušeň - Odolena Voda Nastoupil V.
20 21. 9. 2019, 10:00 L. Rakovník - VK Rakovník Němeček J.
21 21. 9. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - VSC Čelákovice Koutný L.
22 21. 9. 2019, 10:00 Lázně Toušeň - Odolena Voda Nastoupil V.
23 21. 9. 2019, 10:00 L. Rakovník - VK Rakovník Němeček J.
24 21. 9. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - VSC Čelákovice Koutný L.
5. kolo
25 28. 9. 2019, 10:00 VSC Čelákovice - Lázně Toušeň Nastoupil V.
26 28. 9. 2019, 10:00 VK Rakovník - Brandýs nad Labem Němeček J.
27 28. 9. 2019, 10:00 Odolena Voda - L. Rakovník Popadinec B.
28 28. 9. 2019, 10:00 VSC Čelákovice - Lázně Toušeň Nastoupil V.
29 28. 9. 2019, 10:00 VK Rakovník - Brandýs nad Labem Němeček J.
30 28. 9. 2019, 10:00 Odolena Voda - L. Rakovník Popadinec B.
6. kolo
31 5. 10. 2019, 10:00 Lázně Toušeň - L. Rakovník Louka P.
32 5. 10. 2019, 10:00 Odolena Voda - Brandýs nad Labem Hrubý F.
33 5. 10. 2019, 10:00 VK Rakovník - VSC Čelákovice Němeček J.
34 5. 10. 2019, 10:00 Lázně Toušeň - L. Rakovník Louka P.
35 5. 10. 2019, 10:00 Odolena Voda - Brandýs nad Labem Hrubý F.
36 5. 10. 2019, 10:00 VK Rakovník - VSC Čelákovice Němeček J.
7. kolo
37 25. 4. 2020, 10:00 VK Rakovník - Lázně Toušeň .
38 25. 4. 2020, 10:00 VSC Čelákovice - Odolena Voda .
39 25. 4. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - L. Rakovník .
40 25. 4. 2020, 10:00 VK Rakovník - Lázně Toušeň .
41 25. 4. 2020, 10:00 VSC Čelákovice - Odolena Voda .
42 25. 4. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - L. Rakovník .
8. kolo
43 2. 5. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem .
44 2. 5. 2020, 10:00 L. Rakovník - VSC Čelákovice .
45 2. 5. 2020, 10:00 Odolena Voda - VK Rakovník .
46 2. 5. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem .
47 2. 5. 2020, 10:00 L. Rakovník - VSC Čelákovice .
48 2. 5. 2020, 10:00 Odolena Voda - VK Rakovník .
9. kolo
49 9. 5. 2020, 10:00 Odolena Voda - Lázně Toušeň .
50 9. 5. 2020, 10:00 VK Rakovník - L. Rakovník .
51 9. 5. 2020, 10:00 VSC Čelákovice - Brandýs nad Labem .
52 9. 5. 2020, 10:00 Odolena Voda - Lázně Toušeň .
53 9. 5. 2020, 10:00 VK Rakovník - L. Rakovník .
54 9. 5. 2020, 10:00 VSC Čelákovice - Brandýs nad Labem .
10. kolo
55 16. 5. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - VSC Čelákovice .
56 16. 5. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - VK Rakovník .
57 16. 5. 2020, 10:00 L. Rakovník - Odolena Voda .
58 16. 5. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - VSC Čelákovice .
59 16. 5. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - VK Rakovník .
60 16. 5. 2020, 10:00 L. Rakovník - Odolena Voda .
© ČVS 2015-2018